Assassin's Creed - Akılçelen Kitaplar..

Başlatan V, 07 Ocak, 2014, 21:42:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Akılçelen Kitaplar'dan sürpriz yayın..

"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Harun Ça

Akılçelen güzel sürprizler yapıyor oyunun hayran kitlesi ile iyi bir satış rakamı tutturabilir ve bu da bize yeni çizgi romanlar olarak geri döner :D

V

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 07 Ocak, 2014, 22:02:05
Çıktı mı, çıkacak mı?

İdefiks'te satışta görünüyor.9.90tl. etiket fiyatıyla.48 sayfa.Renkli.
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Öncelikle Akılçelen' i tebrik ediyorum. Başarılı bir yolda ilerliyorlar...

Esere gelince birara Gerekli Şeyler yayınlamayı düşünüyordu diye hatırlıyorum. Neyse umarım bu eserin konusu ve çizgileri iyidir. Zaten Akılçelen güzel bir fiyat politikası uyguluyor haliyle alırım gibi...

Peki detaylı bilgi verecek kimse yok mu ? Halen devam ediyor mu kaç sayı yayınlandı alınır mı vs.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Daha ben sormadan cevabı gelmiş bile :) 48 sayfaysa fasikül formatındadır herhalde. Uzun zamandır fasikül yayınlanmıyordu belki de iyi olur...

mrex

Yanılmıyorsam Avrupa formatında olması lazım. Küçültürler belki.

dean

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: mrex - 07 Ocak, 2014, 22:48:38
Yanılmıyorsam Avrupa formatında olması lazım. Küçültürler belki.

İdefix'te boyut olarak, 48 s. -- Kuşe-- Ciltsiz -- 25 x 32 cm yazıyor bilgiler doğruysa Frankofon boyutlarında demektir ki, bu da oldukça iyi.

pukay

akılçelenin aklını çelip constantine yayınlatmak lazım

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 08 Ocak, 2014, 00:43:44
İdefix'te boyut olarak, 48 s. -- Kuşe-- Ciltsiz -- 25 x 32 cm yazıyor bilgiler doğruysa Frankofon boyutlarında demektir ki, bu da oldukça iyi.

Abi bu sanki frankofon formatından da büyük gibi...

ercoktay

Orijinalini alayım mı diye düşünüyordum :)

Çok sevindim bu habere. Yükselen trend artık Akılçelen kitaplar. Adamların ne sürprizle çıkacağı hiç belli olmuyor.

Bu arada son oyunu bayağı iyi olmuş. Geçen sene oynadığım en iyi oyunlardan olan Far Cry 3 ve Tomb Raider karışımı yapılmış yeni oyun. Ve bu birleşim bence muhteşem olmuş. Tavsiye ederim herkese.

darkwood

Akıl Çelen iyi yayınları ve uygun fiyatları ile aklımızı çelmeye devam ediyor, bakalım daha neler göreceğiz.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

İlk sayıyı hemen okudum ve daha hiç birşey anlaşılamadığını rahatlıkla söyleyebilirim.Sanırım diğer sayılarda daha da iyi anlayacağız konuyu.Boyut olayına gelirsek sanırım bizde bir arıza var.Ya minnacık yapıyoruz yada abartıp devasa yapıyoruz.O kadar büyük ki kütüphanede nereye koyacağımı şaşırdım.Biraz daha insaflı yapsalardı fena olmazdı.Genede teşekkürler hem fiyat hem kalite için.

Laplacee

Bende bugün dost kitapevinde gördüm..Fiyatı 9.90'dı.Baskı kalitesi ve boyutuna göre fiyatı iyi bence..Ama boyutu bana da biraz büyük gibi geldi :)