Assassin's Creed - Akılçelen Kitaplar..

Başlatan V, 07 Ocak, 2014, 21:42:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Biraz önce okudum. Biraz ön yargı ile yaklaşmıştım ama beğendim. Geçmiş zamanda yaşayan suikastçilerle bir şekilde bağ kurabilen insanlar. Amaçları bilinmeyen iş adamı kılıklı tipler. Hikayenin başlangıcı olunca her şey tam yerine doğal olarak oturmuyor ama zamanla bu da hallolacak gibime geliyor.
   Boyut biraz büyük ama çizimleri de sevdim. Fiyatı da makul. Ikinci sayısını bekliyorum.

Bu arada 2015'de baş rolünü Michael'de Fassbender'ın oynayacağı filmi de vi
Zico'na girecekmiş.

Bence bu fiyatla bir şansı fazladan hak ediyor.

dean

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Ras Al Ghul

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Solomon Kane

bir iki oyun hariç hepsini oynadığımdan mıdır nedir hem çizgi romanı seviyorum hem sevmiyorum :/ çözemedim :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Chuck

İlk iki kitabını okudum fakat oyunlarını oynamasam hikayeyi tam anlayabileceğimi zannetmiyorum :( fakat çizimleri gayet güzel karakterleride iyi işlemişler çizgiromana yakın zamanda 3. kitabıda almayı düşünüyorum :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Çizgiroman oyunun uyarlaması değil dimi ?

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 19 Ağustos, 2014, 14:47:36
Çizgiroman oyunun uyarlaması değil dimi ?
Valla hocam bu Desmond zaten oyundaki ana karakter Lucy falan oyundan hep. Ama Aquılus oyunlarda yok çizgi romanda var sadece. Oyunu oynamasam tam olarak anlayamayacağımı şu yüzden söyledim; Desmond tarafındaki hikaye biraz dağınık işlenmiş oyun oradaki açıkları kapatıyor yoksa bu suikastçi yeni biri :D yani şöyle özetleyim : Şimdiki zamandaki karakterler ve animus oyunda da var yani karakterler aynı fakat farklı maceralar, geçmişteyse tamamen farklı suikastçi yeni :)

Ahmet Oktay

Teşekkürler, cevabımı aldım :D Maceralar oyunla aynı mı yoksa farklı mı onu merak ediyordum :)

Harun Ça

Assassin's Creed 4- Hawk.

Yeni bir dönem, yeni bir macera, yeni bir suikastçı!

Suikastçılar kardeşliğinin yeni üyesi Jonathan Hawk, 'Dosya 24'ü Desmond Miles'dan devralır. 24 numaralı Cennetin Parçası'nı bulmakla görevlidir ve "El Cakr" aracılığıyla 1257 yılı Mısır'ında bir arayışa çıkar. Bilmediği şeyse, Tapınak Şövalyeleri'nin de aynı nesnenin peşinde olduğudur...

Tüm dünyada etkileyici satış rakamına ulaşan "Assassin's Creed" adlı bilgisayar oyununun kahramanları, ünlü senarist Corbeyran'ın kalemi ve Djillali Defali'nin çizgileriyle hayat buluyor ve bizi, tüm oyunseverleri şaşkına çevirecek, bugüne kadar hiç yayınlanmamış, zaman ve bilime meydan okuyan heyecanlı bir maceraya davet ediyor.

Tanıtım Bülteninden.

Chuck

3. ve 4. ciltlerde hikaye daha da güzelleşerek ilerliyor. Fiyatlarda uygun bir şans verin derim özellikle 3 ve 4 ilk ikiye göre çok daha iyi :)

Harun Ça

Görevi Desmond Miles'dan devralan Jonathan Hawk, suikastçıların içine sızmış olan casusun kimliğini açığa çıkarınca, Hawk'ın geçmiş kişiliği El Cakr da İsis'in Asası'nı ele geçirmek için Tapınakçılarla amansız bir mücadeleye girişiyor. Kendisine sahip olana inanılmaz güçler bahşeden bu kutsal asa, Sultan An Nasır Muhammed'in öldürülmesiyle karmaşaya sürüklenen Mısır'da düzen ve barışın tekrar hüküm sürmesini sağlayabilecek yegâne şey...

Tüm dünyada 57 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaşan "Assassin's Creed" adlı bilgisayar oyununun kahramanları, ünlü senarist Corbeyran'ın kalemi ve Djillali Defali'nin çizgileriyle hayat buluyor ve bizi, tüm oyunseverleri şaşkına çevirerek, bugüne kadar hiç yayınlanmamış, zaman ve bilime meydan meydan okuyan heyecanlı bir maceraya davet ediyor.

Tanıtım Bülteninden