Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Hayır ya, beklemesinler. Hemen çıksın, hemen okuyalım. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Selam,

Aynı deadpoolda olduğu gibi , son okumalar bitti , yarın ozalit ve sonra baskı ya başlıyoruz.

Gelecek hafta sonuna kalmadan elinizde olmasını diliyorum.

Sevgiler
Ertan

cmkrbn

Merhaba,
Batman: Dedektif Hikayeleri Cilt 1 i aldım, baskı kalitesi ve çeviri çok hoş, gayet iyi bir iş çıkarmışsınız, tebrikler ve teşekkürler :) :) Şimdi Baykuşlar Divanını bekleyişteyim ve bir sorum olacak,
Acaba New 52 içerisinde 'Batman: The Dark Knight', 'Nightwing' gibi farklı batman maceraları ve yan karakterleri de ileride yayın planınıza eklemeyi düşünüyor musunuz?  :)   

Jedmau

Jedmau

Ayrıca güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz .

Var mı başka okuyan ?

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Jedmau - 31 Temmuz, 2014, 14:17:32
Ayrıca güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz .

Var mı başka okuyan ?

Batman: Dedektif Hikayeleri Cilt 1'i şimdi okudum.Yine kağıt kalitesi ve çeviri çok iyi.Hikayede aslında daha iyi olabilirmiş.Yani Dollmaker'dan hemen Penguen'e geçmesi çok hızlı ve anlamsız gibi geldi ama yazar sonradan konuyu iyi bağlamış.

Tek eksi yöne geçersek bende ki kitapta Batman'in kendi kendine konuştuğu gri balonlarda bulanıklık vardı.Tabi hepsinde yoktu ama %30-40 civarı vardı.Diğer alan arkadaşlarda var mı bilmiyorum.Birde hocam New 52 serilerinde her sayının başında sayının,bölümün,yazarın vs adı yazmıyormuydu?Çünkü Türkçe versiyonunda yoktu.

Son olarak ama Batman Kara Ayna ile Baykuşlar Divanı'nı Ağustos ayı içinde görebilecekmiyiz?

Fazla soru sordum hocam kusuruma bakmayın artık  ;D

Jedmau

Merhaba ,

Evet bulanıklık Bizimde gözümüze çarptı , matbaa da bir sorun oluşmuş sanırım. Bulanıklığım dışında bir kaç sorun daha gözümüze çarptı .

Bölüm araları bildiğim kadarı ile orijinalindede yazmıyor . Şu an amerikadayım döndüğüm gibi bakacağım.

Evet Ağustos'ta geliyorlar :)

Mrtekin

Amerikadan başka sürprizlerle de dönüyor musunuz? Var mı güzel bir şeyler?

They drew first blood...

Ras Al Ghul

Jbc yi yayınladığı ve yayınlayacağı her batman için kutlarım :)

Jedmau

Çok güzel haberler var , yakında açıklayacağım :)

Mrtekin

Abicim, ben bu jbcnin beklenti, gerilim, bekletme, helecan, kalp sektesi pazarlama taktiklerine hastayım.  :)

Bu konularda acayip iyiler...

Yakında kelimesi kafadan 2 ay... :)

Çok yakında ise 3 ay  :)
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 08 Ağustos, 2014, 20:50:03
Abicim, ben bu jbcnin beklenti, gerilim, bekletme, helecan, kalp sektesi pazarlama taktiklerine hastayım.  :)

Bu konularda acayip iyiler...

Yakında kelimesi kafadan 2 ay... :)

Çok yakında ise 3 ay  :)

;D ;D

Çok güzel haberlerden biri American Vampire'le ilgilidir inşallah :)

Jedmau

dean

Chuck

Bir Batman daha, kitaplığımda yer açayım hemen :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız