Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Batman Hush'ın etiket fiyatı 55 TL olacakmış. Bütçenizi ona göre ayarlamanızı tavsiye ederim. Önceleri pahalı gelmişti ama şuan ki kurları hesaba katarsak normal. Zaten internette daha ucuza alınabiliyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Ya anlamadıgim hush 320 sayfa degıl mi 55 TL olmasının sebebi nedir abartı değil mi biraz

Mrtekin

Hush'un telifinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Yoksa fiyat/performans olarak Jbc herzaman en iyisidir. Jbc'nin yayınlarını elime aldığımda kalite olarak bir "Helal olsun." çekiyorsam sorun yok bence.

Nedir ki; kurların yükselmesi ile yeni psikolojik eşikler de göreceğiz. Okur olarak işimiz çok zor; elemeye devam...
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: İnancomic - 18 Ekim, 2016, 12:35:35
Ya anlamadıgim hush 320 sayfa degıl mi 55 TL olmasının sebebi nedir abartı değil mi biraz

160 sayfalık çizgi romanların 30-35 TL'ye satıldığı düşünülürse normal.

Caped Crusader

HC olma ihtimali olabilir. Çünkü Secret Wars 312 sayfa. Gerekli Şeyler'in etiket fiyatı 42 TL. Genellikle yayın evleri yakın fiyat biçiyor ciltlere. Tabi Hush ile bilmediğimiz fiyat arttıran bir durum yoksa.

Nightrain

noir

Fiyat çok mu, bence çok. Ama bunun sebebi jbc değil. Artık neredeyse herşeyin fiyatı aldı başını gidiyor, doların 3.50 ye çıkması bekleniyormuş  :'(  romanlar bile indirimle 20-30 TL gibi fiyatlara satılmaya başladı, fiyatın bu seviyede olmasını normal karşılıyorum, zaten takip ettiğim artık sadece 3 seri kaldı bu gidişle  daha da  düşecek  :-\

Caped Crusader

Kaynak için sağol Nightrain. O zaman Mrtekinin yazdığı doğru büyük ihtimal.

-brendon-

İnancomic

Twitter da Batman hush için 55 ₺ lık ucuz ve uygun fiyatlı felan yazanlar olmuş şaka mı yapıyorlar yoksa 55 TL bir tek mi pahalı geliyor bılemedım maalesef Batman hush alamıyıcam başka birkaç yayın alırım

Nightrain

160 sayfalık çizgi romanlarin 30-35 tl den satışa çıkarıldığı düşünülürse normal.

Mrtekin

Doların yükselmesi ile yeni psikolojik eşiklere kendimizi yavaştan hazırlasak iyi olur. Yukarıda da değinmiştim, Hush ı ilgili Marvel ürünleri ile telif ücretinin uygunluğu açısından karşılaştırdığımızda, bu tür Batman klasiklerinin telifinin oldukça yüksek kaldığını da söyleyebilirim. Bu açıdan, JBC, Marvel ürünleri satsa, daha çok para kazanır.  :)

Hal böyleyken, BKM Kitap, JBC ürünlerine sürekli yüzde otuzbeş indirim veriyor, o zaman, fiyat, 35 küsür tl ye kadar düşüyor. 39 tl üzerine de kargo bedava. Şahsen ben de böyle almayı düşünüyorum.

Nedir ki, Hush ın öyle veya böyle alınması lazım, yılın çr olaylarından biri bence.

Zamanında üç parçalı olarak basılmış olan ŞŞŞ nin, fiyatları da ilginç, bu arada.

http://www.nadirkitap.com/batman-ssss-hush-3-cilt-tam-takim-kitap2954390.html
They drew first blood...

xmenac

55 liralık fiyat ilk bakışta yüksek gibi gözüküyor. Fakat 320 sayfalık bu macera iki cilt şeklinde yayınlansa, okurlar için toplam maliyet belki yine bu civarda olurdu. En azından macera bölünmeden tek bir ciltte yer almış oldu.

Nightrain

New52 Batman and Robin'i basmayı düşünüyor musunuz Ertan ağabey?

Jedmau

Maalesef kardeşim , rebirth e full set gideceğiz