HELIX..

Başlatan V, 15 Şubat, 2014, 23:02:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Kuzey Kutbu'n da salgın hastalıkları araştıran bir  tesiste baş gösteren salgın tehdidini kontrol altına almaya çalışan bilim adamları
komplolarla dolu bir kapananın içerisine düşerler...

İlk 7 bölümünü izledim.İyi bir dizi olmaya aday ama ileriki bölümler ne getirir bilemem..

"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Her zamanki gibi biraz bölüm birikmesini bekliyordum artık başlamanın vakti gelmiş.

dean

İlk sezon tamamlansın, 2. sezon onayı alırsa yazın izleyeceğim.

tommikser

İlk bölümü izledim fena değildi.Bakalım diğer bölüm nasıl?

mandrake66

Ben bitirdim. İlk 2-3 bölüm zorluyor, ancak sonra başından kalkamıyorsunuz. Tabii, eğer, "the thing" benzeri filmlerden hoşlanıyorsanız...

V

İlk sezonu bitirdim.2. sezonu bekleyeceğiz artık..
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Diziyi bende beğendim 2.sezon onayını alır herhalde... 8) :D :)

tommikser

İlk sezonu bitirdim.Genel olarak diziyi beğendim.Ara ara yavaş gitse de genede oldukça iyiydi.Konu çok ilginç yerlere taşındı.İkinci sezonuna ise daha çok var 2015 yılında yayınlanacakmış.Bakalım diğer sezonda neler olacak?

V

2.sezon başladı.

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Geçen hafta izledim.Konu oldukça ilginç bir şekilde değişmiş durumda neredeyse ilk sezonu sıfırlamışlar gibime geldi.Bakalım yeni sezonu ilk sezonla nasıl bağlayacaklar?

dean

Bu da iptal.(Ne kadar kara haber verdim bugün ya :( )

Animvader

Amerikan tv piyasasından öğrendiğim bir şey varsa bir bilimkurgu/fantastik diziyi, dizi final yapmadan asla başlamamaktır.Giyotin hep bu tarz dizilere iniyor.Yaşasın polisiye, aile drama dizilerinin 9523414453. sezonu ???

dean

Syfy kanalı böyle. En sevmediğim American kanalı. Bir çok şey yapmaya çalıştılar bir tanesi dışında hiç bi'şey doğru düzgün tutmadı. O da Battlestar Galactica.

Animvader

BSG'yi yapan kanal Sci-Fi'dı, ismiyle beraber  kanal da öldü yerine film dünyasına Sharknado gibi efsane yapımları kazandıran Syfy geldi.Son 2 senedir bir atak içindeler ama B movie kalitesinin üstüne çıkamadılar.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 09 Mayıs, 2015, 01:09:48
BSG'yi yapan kanal Sci-Fi'dı, ismiyle beraber  kanal da öldü yerine film dünyasına Sharknado gibi efsane yapımları kazandıran Syfy geldi.Son 2 senedir bir atak içindeler ama B movie kalitesinin üstüne çıkamadılar.

Aynen. Çok sağlam olacak hikayeleri harcadılar maalesef.