SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 23 Mayıs, 2014, 10:38:56
nathan never italyada siteden anladığım kadarı ile şu adlarla yayınlanıyor
nathan never
agenzia alfa
granderistampa
almanacco fantascienza
speciale
giganete
maxi
universo alfa
asteroide argo
ve one shot

şimdi merak ettiğim biz bu listedeki dizilerde ne durumdayız .Bizde çıkmayan  seriler konusunda telif/plan varmı?
nathan never: asıl seri. daha 1999 yılına geliyoruz. epey gerilerdeyiz
agenzia alfa: İlk sayıyı bastık. bu sene içinde birkaç tane daha yakalayıp 1999'a geliriz.
granderistampa: aylık serinin tekrar basımı
almanacco fantascienza: almanaklar. 1999'u geçtik. sene bir kitapla ilerleyeceğiz
speciale: özel. 1999'u geçtik, biraz bekleyip yıl yıl gideceğiz.
giganete: 1999'u epey geçtik. belki senede bir kitap
maxi: daha çok var!
universo alfa: daha çok var!
asteroide argo: daha çok var!

aslı amacımız ana seride ilerlemek ve yan serileri de onunla aynı tarihe geldikçe basmak.

DAMPYR

Julia: Yarın 7. cilt çıkacak. sonrasında 2 aylık periyoda oturmaya çalışıyoruz. sonbahar civarında aylığa dönmeyi deneyeceğiz.

Aylığa dönebilirsek Kısa sürede İtalyaya yetişebiliriz.Tabi orada Julia tam gaz aylık olarak yayınlanıyor.Brendonda ise panik yapmaya gerek yok o İtalyada 2 ayda bir yayınlanıyor.3'erli kitaplarla yada 2'şerli kitaplarla epey yol alınabilir diye düşünüyorum... 8) ::) :D

Ahmet Oktay

Sayın köstebek Dampyr Special'leri de yayınlayacaksınız değil mi ?

köstebek

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 23 Mayıs, 2014, 23:12:14
Sayın köstebek Dampyr Special'leri de yayınlayacaksınız değil mi ?

elbette, de nereden aklınıza geldi?

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 23 Mayıs, 2014, 23:25:35
elbette, de nereden aklınıza geldi?

Bonelli'nin sitesinden daha önce bakmıştım, Dampyr'in aylık serisinin yanısıra Special ve Maxi serileri var. Maxi de güncel yakalandı sayenizde, e aylık seriyi de kaldığı yerden devam ettiriyorsunuz. Herhalde zamanı gelince Special'leri de yayınlarlar dedim :)

DAMPYR

Bu gidişle bonellide ne var ne yok yayınlıyacaklar galiba.Dampry spesialların yayınlanması gerçekten de güzel olur... 8) ::) :D

antiochia

laurel hardy veya mandrake'yi yayımlamayı düşünüyor musunuz? Bir de Nick Raider yarım kalmış devam etmeyi düşünüyor musunuz?

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 24 Mayıs, 2014, 23:45:37
laurel hardy veya mandrake'yi yayımlamayı düşünüyor musunuz? Bir de Nick Raider yarım kalmış devam etmeyi düşünüyor musunuz?

Laurel Hardy hiç tarzımız değil; filmleri daha güzel.
Mandrake büyük olasılıkla Büyülü İlyas Bey'de.
Nick Raider'ı da benim bildiğim Prestij çıkarıyordu. Bırakmış mı?

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 24 Mayıs, 2014, 23:45:37
Nick Raider'i Presstij yayınlamıyormuydu.Nasıl yarım kaldı 3.sayı çıkacaktı çıkmadımı.Ama o söylediğin diğer 2 kitap güzel olur gerçekten.ama onlar Büyülü Çizgiye daha çok yakışır diye düşünüyorum.(Aynı şeyleri benden önce çizgiliköstebek söylemiş).. ??? ::) :o

antiochia

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 24 Mayıs, 2014, 23:48:53
Laurel Hardy hiç tarzımız değil; filmleri daha güzel.
Mandrake büyük olasılıkla Büyülü İlyas Bey'de.
Nick Raider'ı da benim bildiğim Prestij çıkarıyordu. Bırakmış mı?
Ben rastlayamadım Nick raider'a.. Ben hep macera olmasın arada komedi oldun diye lauren ve hardy oldun dedim :))

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Size iki sorum olacak.Bu hafta içinde yayınlanacak çizgi roman (tabiki çizgi düşlerden) varmı? Bir diğeride Tolga 8 piyasaya sürüldü mü? Yoksa yeniden basılmak üzere matbaayamı gönderildi?

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 25 Mayıs, 2014, 17:11:38
Sevgili çizgili köstebek,
Size iki sorum olacak.Bu hafta içinde yayınlanacak çizgi roman (tabiki çizgi düşlerden) varmı? Bir diğeride Tolga 8 piyasaya sürüldü mü? Yoksa yeniden basılmak üzere matbaayamı gönderildi?

Tolga 8 tekrar matbaaya gönderildi.
Ayın sonuna geldik. Bu hafta içinde belki Nathan 15 ve Shangai Devil gelebilir.

s.b

Sayın çizgiliköstebek 1001 Roman bu kitabın devamını yayınlamamıştı. Acaba siz tek cilt olarak yayınlayabilirmisiniz?

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pearl jam

yeni vertigoların tarihleri ve yayın periyotları elli oldu mu? içimiz dışımız fumetti oldu şiştik artık  ;D

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 27 Mayıs, 2014, 14:35:42
Sayın çizgiliköstebek 1001 Roman bu kitabın devamını yayınlamamıştı. Acaba siz tek cilt olarak yayınlayabilirmisiniz?

Sordum, ama hiç niyetleri yok gibi.