SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nejat hüseyin özal

Sergio Bonelli ve Milano çerçevesinde bildiklerini, gezdiklerini ve gördüklerini seneler önce uzun bir mektupla (o zaman haberleşme için internet ortamı ya yoktu ya da ben bilmiyordum) bana anlatmıştı ZEYNEP AKKUŞ hanım... Minnettar kalmıştım ve çizgiromana düşkünlüğünden dolayı çok takdir etmiştim kendisini. Bir gazetede de O'nunla yapılan söyleşiyi okumuştum. Uzun bir süre adı geçmiyordu. TEX'lerle birlikte yine gündeme gelince çok sevindim. Buradan kendisine hürmetlerimi sunuyorum ve başarı diliyorum. Nejat Hüseyin Özal

abselemon

Seven insana sevdiği şeyi sevdiği şeyi değer vererek teslim ettiğinizde elde edeceğiniz sonuç o konuda alınabilecek en iyi sonuç olacaktır. Tex işinde de bu durum böyle. Çizgi Düşler samimi bir şekilde işini yapmaya çalışıyor, çevirmenleri de ona göre seçiyor. Elde edeceği sonuç da ona göre oluyor. Umarım hep böyle devam ederler.

ercoktay

Zeynep hanımla yıllar önce bir Tüyap Kitap fuarında Oğlak yayınlarının standında tanışmıştım. O zamanlar ben tabi ki Teks okumuyordum (Hoş hala okumuyorum :) sadece alıyorum. Alımları da uzun süre önce bıraktım. Bir ara toplayacağım.) ama Maceraperest'in çıkardığı diğer bütün yayınları ilgi ile takip ediyordum. Martinler, Zagorlar Nathan Never dev albümler filan. Uzun uzun çizgiroman hakkında konuşmuştuk. Ama ne zaman konu Teks'e gelse gözlerinin için parlıyordu. Seindim Teks'ine geri döndüğüne. Bir de editoryal yazıyorsa (kitapları almadığım için bilmiyorum) Teks severler için süper haber. Ben hala Teks sevemedim. İlyas zorla aldırmıştı Teksleri zamanında. Habire birikti durdu. O zamanlar az sayıda çizgi roman çıktığından arada bunları da alıyordum. Şimdilerde ilk almaktan vaz geçtiğim Teks oldu :)

caretta

Köstebek Bey Teks'lerin yeni (2.) sayıları ne zaman çıkıyor?

antiochia

hala idefix'de Tekslerin yeni serisine ilişkin bir durum yok. Sadece klasik seriye rastladım...

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 27 Haziran, 2014, 20:34:07
Köstebek Bey Teks'lerin yeni (2.) sayıları ne zaman çıkıyor?

Abi, ayın 15'inden 15'ine çıkarmaya çalışıyoruz

köstebek

Alıntı yapılan: antiochia - 27 Haziran, 2014, 20:49:11
hala idefix'de Tekslerin yeni serisine ilişkin bir durum yok. Sadece klasik seriye rastladım...

Sebebi anlaşılamayan bir soruna takıldık, çözmeye çalışıyoruz. birkaç gün içinde hallederiz herhalde!

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 27 Haziran, 2014, 21:37:59
Sebebi anlaşılamayan bir soruna takıldık, çözmeye çalışıyoruz. birkaç gün içinde hallederiz herhalde!

Bugün öğleden sonra eklendi. 30 Haziran tarihli ön satışta...

köstebek

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 27 Haziran, 2014, 22:52:52
Bugün öğleden sonra eklendi. 30 Haziran tarihli ön satışta...

siz yazınca bir bakayım dedim, evet eklenmiş.
bir de kitapyurdu'na bakayım dedim. Adamlar tanıtımı gönderdiğimiz dampyr 2 ve A. ajansı 2'yi bile satışa koymuşlar. Daha kitap matbaadan gelmedi.
Yani kimi böyle hızlı, kimisi de takılınca takılıyor.

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Bu hafta sonu için yeni müjdeleriniz varmı?Hangi kitapları piyasaya sürmeyi planlıyorsunuz?Gelecekle ilgili yeni şekillenen ve bizlerin hala bilmediği yeni süprizleriniz varmı? Yayınlarınızı severek okuyor ve heyecanla bakalım bu hafta neleri yayına hazırlıyorlar diye merak ediyorum.Düzenli olarak hafta başlarında yayınlanacak yeni kitaplarınızı bizlere bildirirmisiniz yoksa SORUN SÖYLEYELİM başlığının vurguladığı gibi soralım mı?(Ben sormaya razıyım yeterki siz bıktım artık bu sorulardan demeyin !!!
                                                                                             Sevgilerimle...

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 01 Temmuz, 2014, 13:28:19
Sevgili çizgili köstebek,
Bu hafta sonu için yeni müjdeleriniz varmı?Hangi kitapları piyasaya sürmeyi planlıyorsunuz?Gelecekle ilgili yeni şekillenen ve bizlerin hala bilmediği yeni süprizleriniz varmı? Yayınlarınızı severek okuyor ve heyecanla bakalım bu hafta neleri yayına hazırlıyorlar diye merak ediyorum.Düzenli olarak hafta başlarında yayınlanacak yeni kitaplarınızı bizlere bildirirmisiniz yoksa SORUN SÖYLEYELİM başlığının vurguladığı gibi soralım mı?(Ben sormaya razıyım yeterki siz bıktım artık bu sorulardan demeyin !!!
                                                                                             Sevgilerimle...

Yaz dönemindeyiz, patronlar ve okurlar tembelleşti; herkes tatil peşinde, o yüzden yeni bir hareket yok.
Bu hafta sonu Renkli Tex 2 ve Y:4 gelecek. Biraz dinlenelim, abi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 01 Temmuz, 2014, 16:20:32
Yaz dönemindeyiz, patronlar ve okurlar tembelleşti; herkes tatil peşinde, o yüzden yeni bir hareket yok.
Julia ne oldu bu ay çıkacak değilmi.... ??? :D :(

köstebek

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 01 Temmuz, 2014, 20:15:21
Julia ne oldu bu ay çıkacak değilmi.... ??? :D :(

Julia yaz tatiline çıktı, efendim. Bengali civarında, Eden Adası'na da uğrayacakmış.

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 01 Temmuz, 2014, 20:35:24
Julia yaz tatiline çıktı, efendim. Bengali civarında, Eden Adası'na da uğrayacakmış.
Edene gelirse Diana ile bir güzel kavga ederler.Artık kim yener bilemem.Şaka bi tarafada ne olur Juliayı aksatmayın... ;D :D ;)

darkwood

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 01 Temmuz, 2014, 16:20:32

Bu tatil kitaplarını bekliyoruz o zaman, çizgiroman yayıncılığı gibi bu güzel yorgunluğun üzerine size de iyi tatiller diliyorum.  ;)
Darkwood Sakinleri..