SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Bi daha düşündüm. Renkli tekse bir şans daha vericem. Allahın hakkı 3 müş. Bunda da sarmaz ise, yapacak birşey yok, artık.

They drew first blood...

caretta

Yeni yayınlanacak renkli 3.sayı Teks "Beyaz Büyücü" en müşkülpesent Teks okuruna bile parmak ısırtacak güzellikte bir macera.

Mrtekin

Peki, siz diyorsanız, kesin alıcam.
They drew first blood...

caretta

Köstebek Bey Teks 4.sayılar için açıklama, tanıtım bekliyoruz. Klasik Seri 4.sayıda Çin Mahallesi yaklaşık 30 sayfa sonra bitiyor.

Acımasız Ah-Toy yakayı ele veriyor. Biliyorsunuz Teks'in her ölmeyen düşmanı potansiyel "nev zuhurdur".

Yani yeni bir macerada karşımıza çıkabilir. Ah Toy ile birgün tekrar müşerref olabiliriz.

4.sayıda başlayacak "Kafaderisi Avcıları" Çetin Karakoç fasikül Teks'lerde 332-338 fasiküllerde 1976 yılında yayınlanmıştı.

Nisan-Mayıs 1983'de ise 186'lık Ceylan Teks'lerde 93-95 sayılarda da yayınlandı.

Kızılderili kılğına giren bir grup Komançero, kızılderilileri ve beyazları öldürerek kafaderilerini yüzmektedir.

Hayvan hırsızlığı da yapmaktadırlar. Bir grup asi Bronko Apaçisinin peşinde olan Teks ve ekibi bu canilerin peşine düşer.

Forumdaki bazı Teksseverlere kötü haber ise çizimler Galleppini. Bana göre çok güzel çizilmiş bir macera.

"Çin Mahallesi" de Letteri çizimi idi. Bu maceradaki Letteri çizimlerinde ben kusur bulamadım.

Teks, genç, pürüzsüz yüz hatlı, mükemmel taralı saçlı çizilmiş.

Aylık seri ise Wyoming'de Yellowstone National Parkı'nında geçiyor. Bir grup zengin "Delikburun"yerlileri tarafından kaçırılır.

Bir kürk kumpanyası işin içinde. Ayrıntılar köstebek beyde...

caretta

Orhan Bey(berent) sizi de Teksseverler Derneğine kaydedelim...

hanac

caretta

"Hamil-i referans yakinimizdir.Kulübe duhulü münasiptir".

köstebek

Caretta Bey,
Zeynep Hanım birkaç gün önce klasik 4'ün çevirisini yolladı. Yazık ki, bildiğimiz, okuduğumuz bir serüven. Yeni maceraları da birkaç güne yollar. O yolladıktan sonra ayrıntıları aktarmaya başlarım.
Renkli Teks 3 de her halde hafta sonuna matbaadan gelir (söylentiler o yönde). Bir yandan da maxi hazırlanıyor. Ardından da bir gigante hazırlığımız var. Teks tarafından haberler şimdilik bu kadar.

Bakalım. Ne kadar çok Teks, o kadar iyidir, şiarıyla yola devam.
Bu arada Teks satışları da çok iyi gidiyor. Bazı dostlar "tehdit" gibi anlıyor, ama lütfen yanlış anlamayın. Sadece Teksseverler dostlara bilgi aktarıyorum. Birkaç ay içinde bastığımız Tekslerin ilk kısmı tükeniş eğrisine girecektir. Söylemiş olayım.

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Hafta sonuna sadece renkli tex 3 mü gelecek yoksa diğer serilerdende olacak mı?

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 26 Ağustos, 2014, 22:34:10
Sevgili çizgili köstebek,
Hafta sonuna sadece renkli tex 3 mü gelecek yoksa diğer serilerdende olacak mı?
Olacak, olacak... Hikayeler, Nathan Never, Dampyr ve bir sürpriz. Yetişir mi, bilemem, ama bugün öyle konuşuluyordu...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Ağustos, 2014, 22:40:56
Olacak, olacak... Hikayeler, Nathan Never, Dampyr ve bir sürpriz. Yetişir mi, bilemem, ama bugün öyle konuşuluyordu...

Sürprizden kastınız yeni bir yayın mı ? Yoksa mevcut yayınlardan birinin yeni sayısı ama isim vermek mi istemiyorsunuz ?

Saguaro 5 ne zaman çıkar onu sorayım birde :)

hanac

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 26 Ağustos, 2014, 22:47:00
Sürprizden kastınız yeni bir yayın mı ?

Büyük bir ihtimalle Shang Chi olabilir.  :)

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 26 Ağustos, 2014, 22:47:56
Büyük bir ihtimalle Shang Chi olabilir.  :)

bilen nasıl biliyor...

caretta

Teks'in deyimiyle "kutsal sözler" bu yazdığınız müjdelenen Teks'ler.Ayrıca satışlarınızın da iyi gittiğine sevindim.İkli formatta basmanızın bir güzelliğini daha keşfettim.Yeni maceraların çoğu 112x2=224  sayfalık maceralardan oluşuyor.Böyle olunca da maceranın tamamını okuyoruz.204.
sayıdaki General Davis'li macera için 6 ay beklemiştik.Oğlak zamanı da ayın biri,onbeşi hep birkaç gün ileriye sarkıyordu.Çizgili Düşler maşallah
ayın 15-17'si gibi Teks'leri piyasaya veriyor.Orhan Bey'in editoryal yazıları da bir boşluğu doldurdu.Zeynep Hanım'ın çevirileri de çok güzel.60 yaşımı
devirdim.Teks'in bütün külliyatını eksiksiz kitaplığımda görebilme umudum Çizgili Düşler'in yayın periyoduyla yeniden yeşerdi.

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Ağustos, 2014, 23:01:53
bilen nasıl biliyor...

Bari shang chi max i basın, 70 li yılların çekirgesine dönmeyelim durup dururken :)
They drew first blood...