SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ben Yellow Kid den başlansın istiyorum.Daha ötesi mağara resimleri.Onlara da gerek yok.İsteyen olursa belki takip ederim.

kalidor

Yellow Kid benim de merak ettiğim bir çizgiroman. Bir de mümkünse SuperMan'in ilk sayıları. Hani uçamayıp zıpladığı maceralar var ya onları okumak istiyorum. Hardcover olarak yayınlarsanız daha iyi olur. Temel Reis de iyi olur, memlekette en az 2 nesil onunla büyüdü. 1 nesil daha neden olmasın.  :D
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Kasım, 2014, 05:44:55
Orhan Abi dahil herkes eskilerden istiyor.
Kimse yeni bir şeyler okumak istemiyor güzel ülkemizde, nedendir ki?

Kovboy olmasın da ne olursa olsun...Bilimkurgu yeni okuyucu kazanma açısından daha iyi bir seçim olur.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

s.b

Alıntı yapılan: tommikser - 04 Kasım, 2014, 05:53:33
Ben Yellow Kid den başlansın istiyorum.Daha ötesi mağara resimleri.Onlara da gerek yok.İsteyen olursa belki takip ederim.

Seni gidi şakacı seni.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Yine aynı kapaklarla  ya da Aslan Şükür kapaklarıyla olursa ben de alırım. Herkesin Kitaplığında da olduģunu zannetmiyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Yaşasın KLASİKLER. Bonanza okunmaz mı be kardeşim. Sayın Berent bende sizinle aynı fikirdeyim.

http://www.youtube.com/watch?v=kA-PdP4k4Xw

labirent

BONANZA, LARRY YUMA, KANSAS KİD MUTLAKA TEKRAR BASILMALI

abselemon

Benim gibi düşünen insanların olduğunu bilmek çok sevindirici. Köstebek bey, dediğim gibi illa her ay yarım kalan serilerden birini alıp basın demiyorum. Diğer yayınevleri için de bu geçerli. 3 ayda bir Kit Taylor dobişko cilt pekala iş görür. 3 macera tek kitapta mesela gibi... Yarım kalan serilerin ellerinden tutulursa okuyucu da almak isteyecektir. İnsanlar okumayı da kolleksiyon yapmayı da seviyor.

EyupAlyuz

sayın  çizgili köstebek hep yabancı çizgi romanlar .ben 53 yaşındayım benim yaşındakilerede kulak verin bizler tam macera kara murat birde yarım kalan tarkan var bularlada ilgilenmenizi bekliyoruz bizleride memnun edin

s.b

Benim kanaatime göre satın alınmayan çizgi roman yok. Sadece ertelenen çizgi roman var. İşte bu ertelenme sebebi ile yayınevi gümlüyor. Fakat ertelememek de mümkün değil. Çünkü mani yetmiyor.
Fazla talep görmeyen çizgi romanı sonlandırmak yerine senede 2 dobişko çilt ile yoluna ağır ağır devam etmeli.

aa

İlk defa duydum. Acaba sayfa içlerinden örnek varmıdır?
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Nathan never dev album pdf ne oldu kostebek abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Kasım, 2014, 07:25:44
Nathan never dev album pdf ne oldu kostebek abi

O şakaydı dostum. Ama yıl bitmeden herkes okuyabilir görünüyor...

altay1944

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Kasım, 2014, 08:56:41
O şakaydı dostum. Ama yıl bitmeden herkes okuyabilir görünüyor...

yıl bitmeden derken kasım-aralık gibi mi düşünmeliyim?Bu arada çizgidüşler fuar da basılacak kitapların tam listesi ve olası indirimleri istesem çok şey mi istemiş olurum*Benim gibi bir sipariş listesi oluşturmaya çalışan arkadaşlara yararı olur ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 05 Kasım, 2014, 09:39:27
yıl bitmeden derken kasım-aralık gibi mi düşünmeliyim?Bu arada çizgidüşler fuar da basılacak kitapların tam listesi ve olası indirimleri istesem çok şey mi istemiş olurum*Benim gibi bir sipariş listesi oluşturmaya çalışan arkadaşlara yararı olur ...

Abi listeyi sana iki gün içinde versem olur mu. Hem her şey tam belli olur.