SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Daha once soruldu mu bilmiyorum ama Dylan Dog'a da el atmayi dusunuyor musunuz?
Özel Alfa Ajanı

kalidor

Günün sorusu, cevap bekliyoruz  :)
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 07 Kasım, 2014, 11:41:04
Günün sorusu, cevap bekliyoruz  :)

Şu kitap fuarı bitsin, sonra oturur konuşuruz ve istediğiniz her şeye el atarız, abicim...

abselemon

He işte, böyle cevap yaz. Ciğerimizi ye. ;D

köstebek

Alıntı yapılan: abselemon - 07 Kasım, 2014, 19:12:06
He işte, böyle cevap yaz. Ciğerimizi ye. ;D

Abiler, aman diyim. Bu benim görüşümdür (sizinle birlikte forumca oturur konuşuruz anlamında demiştim), Çizgi Düşler basıcak falan diye bir şey anlaşılmasın. Şu anda resmî olarak başka bir yayınevinin bastığı bir kitap; daha onların ne yapacağı belli değil; bizimkilerin bu konuda hiç bir girişimi yok, böyle bir şey gündeme bile gelmedi. Sonra kabak benim başıma patlamasın.

caretta

Köstebek Bey Klasik ve Aylık Teks'ler 20 kasımda çıkacak diye biryerlerde okudum.Doğru mu?Bir de -olmasa da olur-diyeceğim Saguaro,Lilyth ve
Hikayeler 6 ne zaman çıkıyor?Tolga 9?Başka Teks serilerinden?

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 13 Kasım, 2014, 19:33:23
Köstebek Bey Klasik ve Aylık Teks'ler 20 kasımda çıkacak diye biryerlerde okudum.Doğru mu?Bir de -olmasa da olur-diyeceğim Saguaro,Lilyth ve
Hikayeler 6 ne zaman çıkıyor?Tolga 9?Başka Teks serilerinden?

20 Kasıma falan kalmaz abi, ama belki dağıtımı o tarihe gecikebilir, yarın daha net bilgi verebilirim.

doktor1881

sayın çizgiliköstebek fuardaki indirim oranınız kaç acaba

köstebek

Alıntı yapılan: doktor1881 - 13 Kasım, 2014, 19:51:22
sayın çizgiliköstebek fuardaki indirim oranınız kaç acaba

tam bilmiyorum, ama %35 olmalı...

doktor1881

teşekkürler sayın çizgiliköstebek bilgilendirmeniz için Kitap fuarı için İstanbula gitmem zor bu sıralar ama Bursa Kitap fuarın beklerim Bu arada belki İdefix bu sıralar kitap fuarı yapar

drgavsever

sayın çizgili köstebek,
Yeni çıkan savage wolverine , scalp , julia , X-Force ,Drageneronun fiatların öğrenebilirmiyiz? Fuar bitimine veya kasim sonuna kadar bir frankofon görebilecekmiyiz? Bu ay Nathan Never çıkacak mı? Sevgilerimle...

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 13 Kasım, 2014, 19:59:54
sayın çizgili köstebek,
Yeni çıkan savage wolverine , scalp , julia , X-Force ,Drageneronun fiatların öğrenebilirmiyiz? Fuar bitimine veya kasim sonuna kadar bir frankofon görebilecekmiyiz? Bu ay Nathan Never çıkacak mı? Sevgilerimle...

fiyatları bilmiyorum, ama 20 lira, 30 lira arasında bir yerde olmalı.
Frankofonlar bu kargaşaya sokulmaz herhalde. Sadece çocuklar için hazırlanmış "Çılgın Deniz Hayvanları" var, Fransız kökenli, ama sizi keser mi bilmiyorum.
Kasım ayının Nathan'ı olarak "Alfa Ajansı 3'ü bastık, ama Nathan'ın asıl serisi diyorsan Aralık ayında 18. cilt basılacak gibi...

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek,
Cumartesi ve pazar gününün fuar süprizleri neler? Yanıtınızı heyecanla bekliyorum.

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 14 Kasım, 2014, 19:38:26
Sevgili çizgili köstebek,
Cumartesi ve pazar gününün fuar süprizleri neler? Yanıtınızı heyecanla bekliyorum.

Abi onlar yarın sabaha belli olacak. Matbaacılar sabah getireceklerini söylediler. Bir kere Tekslerin falan sülale halinde gelmesi lazım. Sabah ola hayrola...

caretta

Köstebek Bey Teks'ler sülale olarak gelecek diyorsunuz.Topu topu Klasik ve Aylık Seri 6.sayılar değilmi gelecek olanlar?