SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alpi

Sayın köstebek..Ekim ayı  Teks'lerinden sonraki yayınlarınız kitap sitelerinde(idefixe,kitapyurdu) yer almıyor..bıraktınız mı?

hanac

Çizgi Düşlerin Tekse ağırlık vermesi normal, çünkü satıyor.

Hatta Zagor daha çok satıyormuş.

Bence artık kesin bir program açıklasınlar da herkes bilsin.

Şu çizgiroman 6 ayda bir veya 3 ayda bir desinler ve buna uysunlar.

köstebek

Alıntı yapılan: alpi - 17 Kasım, 2014, 10:38:53
Sayın köstebek..Ekim ayı  Teks'lerinden sonraki yayınlarınız kitap sitelerinde(idefixe,kitapyurdu) yer almıyor..bıraktınız mı?

Bu hafta içinde satılmaya başlanacak...

Bu arada eleştirilere devam, bizim için önemli, gerçekten (dalga geçmiyorum).

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 17 Kasım, 2014, 10:47:47
Çizgi Düşlerin Tekse ağırlık vermesi normal, çünkü satıyor.

Hatta Zagor daha çok satıyormuş.

Bence artık kesin bir program açıklasınlar da herkes bilsin.

Şu çizgiroman 6 ayda bir veya 3 ayda bir desinler ve buna uysunlar.

2015 gündemimizin ilk maddesi bu olacak zaten

köstebek

Julia'nın incelmesi meselesine gelirsek...

son bir yıldır, biraz da bizim çabamızla, yayımlanan aylık ÇRların sayısının arttığı ve okurların seçim yapmanın keyfini sürdüğü gerçek.
Bu keyif sürmenin çeşitli neticelerinden biri de satışların düşüp fiyatların artışı oldu. Bunu bir noktada kabullenmek gerekecek. Hatta bazı ÇR'ların yayımına ara verilmesi de gelişmelerden biri olacaktır. Bunu da kabullenmek gerekir.
Fiyat artışı denilen şeyin fazlasıyla önemli olduğunu hepimiz düşünüp konuşuyoruz.

Julia özelinde yaklaşırsak... 30 TL barajını şimdilik aşmasını istemiyorduk ve zam yapma yerine inceltip yayın periyodunu biraz sıklaştırmayı düşündük. Belki böylece biraz daha fazla insan onu okumayı deneyebilir.

Mrtekin

Le stories'i 6 ayda bire cekmeyin de, arada kaynamasin, ozellikle hatirlatiyim dedim. :)
They drew first blood...

kedidiro

Alıntı yapılan: doruk - 17 Kasım, 2014, 10:28:12
Anti Teks +1
Anti Zagor +1
Anti Mister NO +1 :)
.     

Teks'e hatta zagor'a bile gıcık olmanızı bir derece anlayabilirim ama insan mister no'yu nasıl sevmez işte buna aklım ermez.

Sevimli pilotumuz candır.

Mrtekin

Tekse niye gicik olundugunu da ben anlamadim.  :)

İnadina Tex.  :)
They drew first blood...

tunaorhun

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 17 Kasım, 2014, 11:04:54
Julia'nın incelmesi meselesine gelirsek...

son bir yıldır, biraz da bizim çabamızla, yayımlanan aylık ÇRların sayısının arttığı ve okurların seçim yapmanın keyfini sürdüğü gerçek.
Bu keyif sürmenin çeşitli neticelerinden biri de satışların düşüp fiyatların artışı oldu. Bunu bir noktada kabullenmek gerekecek. Hatta bazı ÇR'ların yayımına ara verilmesi de gelişmelerden biri olacaktır. Bunu da kabullenmek gerekir.
Fiyat artışı denilen şeyin fazlasıyla önemli olduğunu hepimiz düşünüp konuşuyoruz.

Julia özelinde yaklaşırsak... 30 TL barajını şimdilik aşmasını istemiyorduk ve zam yapma yerine inceltip yayın periyodunu biraz sıklaştırmayı düşündük. Belki böylece biraz daha fazla insan onu okumayı deneyebilir.

Eğer 2 li Julia'nın fiyatını 20 TL den fazla belirlediyseniz. Bunun adı zamdır.

caretta

Aylık ve Klasik Teks kasım sayılarını artık sormuyorum.Diğer çizgi roman siparişlerimi  verdim.Yani ay sonuna hatta 10 aralığa kadar opsiyonunuz
var Çizgi Düşler'in muhterem yayıncıları!!!

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 19 Kasım, 2014, 13:23:25
Aylık ve Klasik Teks kasım sayılarını artık sormuyorum.Diğer çizgi roman siparişlerimi  verdim.Yani ay sonuna hatta 10 aralığa kadar opsiyonunuz
var Çizgi Düşler'in muhterem yayıncıları!!!

Abi, bir gün daha beklet. Bu akşam veya yarın sabah gelmesi lazım.

Mrtekin

Cizgili kostebek,

Cikanlari ne zaman dagitima vereceksiniz? Haftasonu birseyler okusak, hadi artik.
They drew first blood...

haziran00

Alıntı yapılan: tunaorhun - 17 Kasım, 2014, 13:36:02
Eğer 2 li Julia'nın fiyatını 20 TL den fazla belirlediyseniz. Bunun adı zamdır.

3 lü 30 lira idi
2 linin 20 lira olması gayet normal

Mrtekin

Bence, Yeni okuyucu,

30 tl ve uzeri fumettiye para verecegine,

35 tlye şıkır şıkır New 52 batman-korku taktiklerine verir. Veya Arkabahce Demir Adama. Veya daha makul yky ciltlerine.

İnce ve fiyat acisindan daha makul fumetti ciltlerin yeni okuyucu ile bulusma sansi cok daha fazla.

Bence de cizgi dusler dogru is yapiyor.

They drew first blood...

V

Sayın Köstebek yeni çıkanları İdefiks'te de satışa başlasanız da indirimden faydalansak.

Aylardır bu indirimi bekliyorduk..
"İstemem,eksik olsun.."