SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Fumetti ile ilgili karamsar öngörüler inanın yüreğimi burkuyor.Neyse ki Lal neredeyse bütün Zagor külliyatını tamamladı.Ara eksikleri de Çizgi Düşler
tamamlıyor.Teks,amiral gemisi olarak kendi kendine yetiyor.Köstebek Bey'in söyledikleri gerçekleşirse yılbaşından sonra bir başka seri 300.orijinal
sayıdan başlayıp Oğlak Aylık serinin başlangıcı olan 400.orijinal sayıya ulanacak.Teks almanaklar sorunlu.Telif galiba Lal'de.Belki Zagor KM serisinin
sona ermesiyle 2015'de Teks Almanak da yayınlamaya başlarlar.Dylan Dog, Kit Taylor Hoz ile bitti.Demirbaş'ın West'i belli olmaz.Ken Parker'in ise
yayıncısı bir başka alem.Red Kit de bitti galiba.İlyas'ın Bluberry'si ne oldu?Piyasada Teks ve Zagor dışında dişe dokunur western yok.Artık onlara da
çok çıkıyor,çeşit çeşidi çıkıyor,renklisi de olmayıversin demeyelim.Sevmeyen almasın okumasın!

Mrtekin

Caretta Abi,

Yky 'den frankofon "Komançi" var.

Bi de muhakkak Çizgi Düşler'in yeni Vertigo serisi "scalped" ı da denemelisin. Konu Saguaro ile aynı.
They drew first blood...

caretta

Mrtekin dostum Komançi'yi biliyorum.İki sayısını da severek okudum.Saguaro'nun bütün sayılarını aldım.Ama bir türlü sevemedim.Scalped'i görüp
incelemem lazım."Scalp" saçlı deri .Kızılderilileri anımsatıyor.Hani bir laf vardır:"Benim oğlum bina okur,döner döner yine okur".Ben de dönüp dolaşıp
Teks okuyurum.Şimdilerde Çizgi Düşler'in Klasik serisinde yayınlanacak maceraları eski yayınlardan tekrar okuyorum.Yargıç Maddox,Proteus,El Muerto,Küçük Kaya,Büyücü Nana sıradaki güzel maceralar.

Mrtekin

Abi sen suç hikayelerini seviyorsun.

Çizgi düşlerin Amerikan Vertigoları "scalped" ve "100 kurşunu"u bir dene, istersen. Beğenmezsen devam etmezsin.

Kurgu, senaryo ve çizimleri çok güzel eserler.
They drew first blood...

antiochia

Alıntı yapılan: Batman - 23 Kasım, 2014, 18:43:31
Bugün İlker ile konuştum abi diyor Martin ismi ile Brendon ve Nathan dan daha çok satıyor. Fumetti ölüyor. Tex ve Zagor dışındakiler sonu belli zaten Brendon bitti İtalya da. Yakında bizde de sekteye uğrar. Fuarda diyor amerikan dışındakiler yerlerde diyor. Fuara katılmak bile mantık işi değil dostlar alışverişte görsün. Durum bu yazık.
Manga'da durum nasıl?

Mrtekin

Cizgili kostebek, iyi aksamlar,

Cikarttiginiz kitaplari daha idefixden dagitima vermemissiniz bile. An itibari ile, scalped, 100 kursun, lmy, brendon, tex 6 lar yok.

Sonra niye calisilmiyo, nerde elemanlar, bilmiyodum vs demeyin.
They drew first blood...

pardus88

dampyr özel sayı 1 renkli teks 4 ve julia 8 de yok sipariş vericez bekliyoruz ne zaman idefixde satışa çıkacak acaba

köstebek

Alıntı yapılan: pardus88 - 24 Kasım, 2014, 22:18:44
dampyr özel sayı 1 renkli teks 4 ve julia 8 de yok sipariş vericez bekliyoruz ne zaman idefixde satışa çıkacak acaba

Bastığımız 17 kitap da İdefix'e bildirildi; sanırım oralarda bir tıkanma var, yakında çözülür...

V

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 24 Kasım, 2014, 23:14:25
Bastığımız 17 kitap da İdefix'e bildirildi; sanırım oralarda bir tıkanma var, yakında çözülür...

Teks 6 lar ve Julia hariç hepsi satışa girmiş.
"İstemem,eksik olsun.."

alpi

Kitapyurdu'nda da teks'ler ve Julia satışta yok..

Mrtekin

Dampryin kapagini da karistirmislar, idefixde.

Haberiniz olsun.

Hangi fanlar bu kadar takip ediyo.  :)
They drew first blood...

drgavsever

Sevgili çizgili köstebek, ,
İdefixde Dampyr ana serinin 4.cildinin kapağı görülüyor.Buradan bu hafta sonu dampyr 4 çkacak sonucuna varabilirmiyiz..!!

drgavsever

Nathan Never 18.cilt ve NN dev albüm önümüzdeki aymı raflarda yerini alacak?

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 25 Kasım, 2014, 21:46:20
Sevgili çizgili köstebek, ,
İdefixde Dampyr ana serinin 4.cildinin kapağı görülüyor.Buradan bu hafta sonu dampyr 4 çkacak sonucuna varabilirmiyiz..!!
Bizimkilerin adamlara yanlışlıkla Dampyr 4 kapağı gönderdiği ve 4'ün de hazır olduğu anlaşılıyor. Ama bu ay bir Dampyr daha çıkar mı, sanmıyorum.

köstebek

Alıntı yapılan: drgavsever - 25 Kasım, 2014, 21:49:30
  Nathan Never 18.cilt ve NN dev albüm önümüzdeki aymı raflarda yerini alacak?

Aralıkta bir NN düşünülüyor, ama hangisi bilmiyorum. İkisi de hazır aslında.