SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Öğrenmek istediğim buydu.

Orjinali öyle biz de onun için böyle basıyoruz demek yeterli idi.

Teşekkürler.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

zagtek

dampyr cilt 7 ne zaman??aylardır yok.dampyr'siz çizgi roman hikayedir.

OZAN BALIM

Benim diyalog çok güzel olmuş. Tabii ki dağıtım ve tahsilat ayrı bir iş, ben işimle ilgili tahsilatları düzenli yapmayı beceremezken bu konuda akıl verecek değilim. Ama ucuz çizgi roman ve kolleksiyonerin aldığı çizgi roman olarak 2 ayrı baskı olsa, kolleksiyonerlerin asla kütüphanesine koymayacağı kalitede daha ucuz bir edisyon çıksa, tabii telifte ona göre bir istisna olur mu onu bilmiyorum, mümkün mü? Mümkün olsa kesin bunu ilk ben düşünmüş olmazdım, neyse sormadım, siz bu şekilde basmaya devam edin, biz de zamanında alalım, yayınlar devam etsin...

OZAN BALIM

Yaz Dampyr'i bekliyoruz, hele hele gecenin efendileri eksilirken ve yüzüncü sayıya dayanmışken ihtiyaç çok acil...

köstebek

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Temmuz, 2015, 18:07:14
Öğrenmek istediğim buydu.

Orjinali öyle biz de onun için böyle basıyoruz demek yeterli idi.

Teşekkürler.

Bir şey değil, sıkma canını...
Güneş, sıcak ve tatilden uzak kalmak insanı etkiliyor.

Mrtekin

Abi o zaman Ankara'ya bekliyoruz seni. :)

They drew first blood...

siyahderikoltuk

Abi, ısrarla X-Factor'un akıbetini soruyorum ama??? Attığım mesajların gözükmediğinden şüphelenmeye başladım..

köstebek

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 08 Temmuz, 2015, 23:29:58
Abi, ısrarla X-Factor'un akıbetini soruyorum ama??? Attığım mesajların gözükmediğinden şüphelenmeye başladım..

X-Factor nedir abi.... Bizimkilerde X-Force vardı ve devam ediyor. "Factor" meselesini sormak lazım. Dur bi soralım...

siyahderikoltuk

Çok X var abi, kusura bakma karışmış :). Eee ne dediler X-Force için?

köstebek

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 09 Temmuz, 2015, 11:38:06
Çok X var abi, kusura bakma karışmış :). Eee ne dediler X-Force için?
Yaz sonuna kaldığı yerden devam ediyormuş...

caretta

Köstebek Bey önümüz bayram.Hem de haftasonuna düştü.Siz de Teks'leri hep haftasonu yayınlıyorsunuz.Sakata gelmeyelim,Teks'leri bayram ertesine atmayız umarım?

Mrtekin

Aylık seri no:16 da tanıtılmadı?
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 09 Temmuz, 2015, 21:36:49
Köstebek Bey önümüz bayram.Hem de haftasonuna düştü.Siz de Teks'leri hep haftasonu yayınlıyorsunuz.Sakata gelmeyelim,Teks'leri bayram ertesine atmayız umarım?

Atilla Abi,

bu ay biraz ortalık karışık ve bayramın zamanlamasını unutmuşum (şimdi senin yazını okuyunca hatırladım). Yarın sorup soruşturur, sana daha net bir şey yazabilirim...

Şimdilik iyi akşamlar abicim,

Hafif serin ve rüzgarlı yaz gecelerinin tadını çıkarman umuduyla
(Kadıköy'de yaprak kıpırdamıyor)

caretta

Mrtekin dostum Aylık Seri 16.sayıda Yargıç Roy Bean geri dönüyor.Teks Aylık Seri başlığında konuya biraz değinmiştim.Köstebek dostumuz biraz
daha ayrıntı verirse seviniriz.

caretta

Köstebek Bey yeni sayı Teksler bayramdan önceye yetişiyor mu?