SORUN SÖYLEYELİM

Başlatan köstebek, 24 Nisan, 2014, 22:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 08 Ocak, 2016, 13:55:29
sayın köstebek hastaysan geçmiş olsun uyuyorsan günaydın tatlı dilinden dökülenleri yazıya çevirmene hasret kaldık.

Köstebek abiden haber yok.

köstebek

Villa kartlarına takıldık, Atilla Abi,

hafta sonuna çıkıyoruz...

caretta

Sayın çizgidüşler şu anda bu sayfadasınız.Var mı Köstebek dostumuzun söylediğine eklenecek bir şey?
Kaç adet Villa kartı veriyorsunuz?Hafta sonu bir aylık bir de klasik mi çıkıyor?

çizgidüşler

Merhaba Sayın Caretta;
Hakkımdaki düşünceleriniz sonrasında gözünüze görünmeyeyim dedim bir süre :)

"Ha bu arada 'Çizgi Düşler' nickli resmi özel kalem müdürü gibi davranan zat ortada yok. "

Şaka bir yana; soru direk Köstebek Bey'e yöneldiği için onun cevap vermesi doğru olacaktır diye karışmadım.

Teks KM 18 şu an matbada basılıyor ve herhangi bir aksilik olmazsa bu haftasonu Zagor Maksi 8 ve Dragonero ile birlikte dağıtılacak. Yanında geçen sefer olduğu gibi yanlış hatırlamıyorsam 20 adet Villa kartı olacak. Bundan sonra da aynı şekilde belli aralıklarla Villa kartlarını vermeye devam edeceğiz.
Teks 22 matbaya gitti ve baskıya giriyor. Teks 23 de hemen ardından gelebilirse (şu an baskıya girme öncesi son kontrolleri yapılıyor) ikisini birden ay sonuna doğru dağıtmayı planlıyoruz. Yanlarına büyük ihtimalle Nathan Never Almanak eklenecek.

altay1944

nn almanak müjdesi için teşekkürler dostum...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

çizgidüşler

Rica ederim, keşke her ay (hatta her hafta) böyle müjdeler verebilsem :)

hanac

Teşekkürler çizgidüşler.

kalidor

Teks'e odaklanıp Dragonero'yu es geçmeyelim. Yılda 1-2 de olsa Dragonero okumak güzel.
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 14 Ocak, 2016, 13:03:52
Teşekkürler çizgidüşler.

O admin bey, biz bir batman çekilişine katılalım deyince "yok oraya da yaz, yok buraya yaz" yaklaşımlar (ki yazdım, göreceğiz sonucu)... Çizgidüşler yazınca hemen "teşekkürler süpermen" olayı... bu zihniyet nereye kadar !!!!

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ocak, 2016, 13:15:02
O admin bey, biz bir batman çekilişine katılalım deyince "yok oraya da yaz, yok buraya yaz" yaklaşımlar (ki yazdım, göreceğiz sonucu)... Çizgidüşler yazınca hemen "teşekkürler süpermen" olayı... bu zihniyet nereye kadar !!!!

:) :) :)   Sen bir tanesin Köstebek Abi

EyupAlyuz

sayın köstebek lütfedip banada cevap yazarmısın tex maxi dampyr tolga hastasıyım ne zaman sıra bunlara gelir.

rumar80

Nathan Never için sevindim.
   Ama Dampyr ne olacak?

köstebek

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 14 Ocak, 2016, 13:26:31
sayın köstebek lütfedip banada cevap yazarmısın tex maxi dampyr tolga hastasıyım ne zaman sıra bunlara gelir.

rica ederim,
Teks maxi'den sadece son sayı kaldı basılmadık, ona da çok acele edilmiyor, zaten aylık serilerden ayda 3 tane tex basıldığı için bir rehavet var.

tolga ve Dampyr de yılda 2 ila 4 arası bir ritmde şanslarını zorlamaya devam ediyorlar. Lakin şu bir iki ay için ortalıkta onların da izi görünmüyor...

EyupAlyuz

alooo sayın köstebek orada mısın.

EyupAlyuz

cevap için teşekkürler.