ÇİZGİ DÜŞLER - AY SONU RAPORU

Başlatan köstebek, 29 Nisan, 2014, 15:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Utku Gürsoy

Amerikanlardan hangi seriyi basmayı düşünüyorsunuz? ???

köstebek

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 29 Haziran, 2014, 22:32:01
Amerikanlardan hangi seriyi basmayı düşünüyorsunuz? ???

daha önce bir yerlerde yazıldı. Vertigo var bol miktarda (Kafaderisiyüzme; 100 kurşun, Y:son erkek). aralara da wolwerine olsun, X-force olsun marvel tarzı bir şeyler serpiştirilecek. Şu an için kesin alınanlar bunlar.

Utku Gürsoy

Sağolun. Serileri heyecanla beklemekteyiz. :)

köstebek

Ve böylece geldik Temmuz ayı raporuna...
Zagor Maxi 1, Nathan Never 16, Shangai Devil 6, Başka Yer'den Hikâyeler 7, Tex Klasik 2, Tex Yeni Maceralar 2, Renkli Tex 2, Y: Son Erkek 4'den oluşan sekiz kitap daha basıldı. Toplamda 1870 sayfa (300 sayfası renkli) daha kütüphaneniz zenginleştirildi...

Tek tek birkaç not belirtirsek:
1. Başka Yer'den Hikâyeler serisinde İtalya'ya yetişilmeye bir kitap kaldı. Onu da en kısa sürede basıp bu seriyi artık ya yılda bire ya da iki yılda bire çekeceğiz. Zaman içinde hep birlikte kararlaştırırız.

2. Shangai Devil serisinin tamamlanmasına 3 kitap kaldı. Çin'de olaylar bayağı bir sertleşiyor.

3. Y: son Erkek'in Vertigo temsilcisi olarak çektiği yalnızlık da sona yaklaşıyor.

4. Nathan Never'de renkli sayıya biraz daha yaklaştık.

5. Teks Willer bildiğiniz gibi...

6. Herkese iyi bayramlar, ağustos'ta görüşürüz. Bol bol çizgi roman okuyun. Çizgi romanlardaki sayısal artışa uyum sağlamaya çalışın; daha çok çalışın. yoksa geride kalmaya başlayacaksınız. :)

DAMPYR

Juliayı tatile çıkarttınız ama genede az kalmış serileri tamamlamaya uğraşıyorsunuz.Bu yüzden size kızamıyorum.Sizinde Bayramınız kutlu olsun.Bayramda iyi okumalar herkeze ben çalışıyorum... :-\ :'( :(

Mrtekin

Bi martin ile hikayeler patlatsaydınız daha mutlu olacaktık. Ama hayırlısı, buna da fitiz.
They drew first blood...

hanac

Genel Özet

Nisan ........... 6 kitap 1.536 sayfa

Mayıs ............ 8 kitap 1.952 sayfa

Haziran ......... 9 kitap 2.136 sayfa

Temmuz ........ 8 kitap 1.870 sayfa

altay1944

Her ay bir nathan olsun bana yeter...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 25 Temmuz, 2014, 21:44:45
Her ay bir nathan olsun bana yeter...

Evet çıkmış

Nisan        Nathan 14
Mayıs        Nathan 15, Alfa Ajansı 1
Haziran     Alfa Ajansı 2
Temmuz    Nathan 16

köstebek

Nathan'ı bizim gizli ortak yayımlıyor. Evet, tek bir adam istediği ve tüm masrafları üstlendiği için yayımlanabiliyor.
Bir gün bir yerde karşılaşırsanız, elini sıkıp teşekkür edebilirsiniz. Zayıf ve sinirlice bir adam; ama çok pis bir inadı var.

Mrtekin

Siz tatile çıkmamış mıydınız?
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 26 Temmuz, 2014, 23:30:43
Siz tatile çıkmamış mıydınız?

Tatildeyim. Olympos'tan sevgiler...
Hatun ve kız yattılar, çok sıcak, uyuyamadım. Çıkıp biraz Alfa Ajansı 3 okuyayım dedim. baktım bir kenarda mekânın laptopu kuzu gibi yatıyor.

Mrtekin

Iyi bayramlar ve aileniz ile birlikte mutlu tatiller.
They drew first blood...

köstebek

Sevgili dostlar,

Farkında olduğunuz gibi Ağustos ayını da devirdik. Önce ne yapmışız ona bakalım.
1. Bol bol tatil yapmadık, ama tatil havasından bir türlü çıkamadık.  Çıkamayınca da bol bol geyik yapıldı. Sonlara doğru artık utanç ağır basınca ayın kapanmasına 1 gün kala 5 kitabı birden çıkarmak zorunda kaldık.

2. Toplamda 7 kitap basıldı: Teks Klasik 3, Teks 3, Hikâyeler 5; Nathan 17; Dampyr 3; Y son Erkek 5; Renkli Teks 3. Toplamda 1500 sayfa.

Sonuçta artık yaz bitti. Önümüzdeki aylarda ne olacak:
1. Yaz boyunca tatile çıkmış kahramanlarımız birer birer sökün edecek.
2. Nathan Bey'in ilk renkli sayısını görebileceğiz.
3. Sonbahar ayları bayağı bir renkli geçecek.
4. Uzun süredir bekleyen Vertigo serileri artık raflarda beklemeye başlayacak. Son Erkeğimizin yayım hızı bayağı bir hızlanacak. Biraz para biriktirmeye bakın...
5. İlker Bey'in wolverine atağı başlayacak. Hem X-force hem de Kill Island bağlamında...
6. Bonelli Bey'den birkaç küçük sürpriz yayım olacak. 

Yani eylül ekim ayları biraz sert geçecek görünüyor. Önümüzdeki haftalarca olay daha da belirgin bir alacaktır.
Bu aylık bu kadar, geceniz iyi geçsin...