Cosmic Ghost Rider - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 09 Ekim, 2019, 17:46:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

ONU PUNISHER OLARAK BİLİYORDUNUZ. FRANK CASTLE DAHA SONRA BİR ŞEYTANLA ANLAŞMA YAPTI VE GHOST RIDER OLDU.

Galactusla bir anlaşma yapıp kozmik oldu. Thanos'la bir anlaşma yapıp... öldü?! Endişelenmeyin, Castle kolay kolay ölmez. Geri döndü - ve tüm evreni daha iyi bir yer haline getirecek bir planı var! Hepsi neden kimsenin yapmayı denemediğine hayret ettiği, basit bir firikle başlıyor. Ama yapmaya değer her şey gibi bu da kolay olmayacak. Castle, uzay köpekbalıklarıyla savaşıp gelecekten Galaksinin Koruyucularıyla yüzleşiyor ve bir bar kavgası sırasında Galactus'la karşılaşıyor! Ve bebek Thanos'u da unutmayalım?! Bu, Frank... şey... Punish... şey... Cosmic Ghost Rider'ın en çılgın öyküsü olacak! Cosmic Ghost Rider: Bebek Thanos Ölmeli çok yakında raflarda!

(Tanıtım Bülteninden)

ZGeralt

Haydaaaa :)

Gerekli Şeyler sen neler yapıyorsun öyle ?

Müthiş haber :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Zeljko

Biraz itkiye ihtiyacim var...Azcik gazlayin şu hikaye icin arada kaldim...kandirilmak istiyorum ;D
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 29 Ekim, 2019, 11:41:34
Biraz itkiye ihtiyacim var...Azcik gazlayin şu hikaye icin arada kaldim...kandirilmak istiyorum ;D

Aynı hissiyatı paylaşıyorum. Punisher'ın doğasına, genel kurgu konseptine çok aykırı görünen bu hikaye ne kadar ve neden iyi olabilir? Tek ciltte biten bir hikaye midir, devamı var mıdır? vs. vs.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ZGeralt

Bu Frank bizim Frank değil, onu baştan söylemek lazım. Hafif bir Deadpool'laştırılmış Frank diyebilirim. Ters ama arada espri de yapıyor.
Çizimler, renkler güzel. Hikaye, eğlenceli. O kadar. Büyük beklentiniz olmasın, karşılamaz muhtemelen :) Ama kısa ve keyifli bir hikaye diyebilirim. 
Bebek Thanos çok sevimli bu arada :)))

pizagor

ZGeralt

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Kasım, 2019, 11:29:19
Tek sayı mı?

Tek cilt evet. Ama bu Frank sonra Cosmic Ghost Rider'lığa ne kadar devam ediyor bilmiyorum. Marvel'de X-Men ve Conan dışında güncel takip ettiğim bir seri yok.

pizagor

Bir şans tanıyalım öyleyse. Bilgi için teşekkürler ZGeralt...

rumar80

Alıntı yapılan: ZGeralt - 01 Kasım, 2019, 12:08:50
Tek cilt evet. Ama bu Frank sonra Cosmic Ghost Rider'lığa ne kadar devam ediyor bilmiyorum. Marvel'de X-Men ve Conan dışında güncel takip ettiğim bir seri yok.

Guardians of the Galaxy'nin ilk altı sayısında ortalarda idi.

dean

Cosmic Ghost Rider, Earth-TRN666'in Frank Castle'ı. Bildiğimiz Frank Castle'ın paralel evrendeki hallerinden biri. Bu cilt tek. Lakin bu şekilde mini seriler halinde ciltler çıkmaya devam ediyor. Karakter aynı zamanda ana evren olan Earth-616'da da görünmeye devam ediyor.

ümitkr

Son zamanlarda okuduğum en iyi ve en eğlenceli hikayelerden biri. Basılması hayli sürpriz oldu. Mizah ve final... Olağanüstü bir iş.

"Thanos Yükseliyor"la Thanos serisini paralelde okumakta yarar var. 

ghostrider

Keşke bir yayınevi Ghost Rider ın uzun serilerini basmaya kalksa diyorum. Lucifer ile kapıştığı seri çok iyi
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nemo

Ghost Rider Volume 6'daymis Lucifer ile. 7 ciltcik :) keske yayinlansa degisik karakterler.

Ghost Rider Vol. 1: Vicious Cycle Ghost Rider vol. 6 #1–5
Ghost Rider Vol. 2: The Life & Death Of Johnny Blaze Ghost Rider vol. 6 #6–11
Ghost Rider Vol. 3: Apocalypse Soon Ghost Rider vol. 6 #12–13 and Annual #1
Ghost Rider Vol. 4: Revelations Ghost Rider vol. 6 #14–19
Ghost Rider Vol. 5: Hell Bent and Heaven Bound Ghost Rider vol. 6 #20–25
Ghost Rider Vol. 6: The Last Stand Ghost Rider vol. 6 #26–32
Ghost Rider Vol. 7: Trials and Tribulations Ghost Rider vol. 6 #33–35 and Annual #2
Özel Alfa Ajanı