Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Phase 3/15

Başlatan dean, 26 Temmuz, 2014, 13:48:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Alıntı yapılan: BulentT - 19 Ekim, 2016, 20:01:27
Fragman da geldi...

https://www.youtube.com/watch?v=wX0aiMVvnvg

İkisi aynı zaten. Biri İngiltere, diğeri America için yayınlanan versiyonlar. James Gunn sneak peak'i yayınlarken tam olarak şöyle dedi;

"So the first Guardians of the Galaxy Vol. 2 trailer will be coming in not too long, but we know how thirsty you guys are for a glimpse - so we put together this special sneak peak at #GotGVol2 for you."

dean

dean

Filmde çok önemli yer kaplayacak iki yeni karakteri henüz göremedik. Ego ve Ayesha'dan bahsediyorum tabi ki. Henüz resmi olarak filmdeki halleri görünmese de Funko figürleri internete düştü. Bunlar karakterlerle alakalı fikir verebilir.

dean

dean

dean

Guardians of the Galaxy vol. 2'nun test gösterimi rekor getirmiş. 100 puan ile Marvel Cinematic Universe'ün şu ana kadar ki en fazla beğenilen test gösterimini gerçekleştirmiş.

xmenac

Önceki filmlerin puanları açıklanmış mıydı? Merak ettim en çok beğenilenler hangileri.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 11 Şubat, 2017, 01:13:46
Önceki filmlerin puanları açıklanmış mıydı? Merak ettim en çok beğenilenler hangileri.

İlgili haberde Marvel Cinematic Universe'ün en yüksek test sonucu alan diğer filmlerinin Avengers ve Iron Man 3 olduğu yazıyor. İki filmde 90 puanın üzerinde almış.

xmenac

Iron Man 3'ü bu listede beklemiyordum doğrusu. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 11 Şubat, 2017, 01:38:52
Iron Man 3'ü bu listede beklemiyordum doğrusu. :)

Aynen öyle. Avengers'ın yanına en yüksek puanlı film olarak Captain America: The Winter Soldier yakışırdı asıl. Marvel'da artık nasıl bir grup bir araya getirdiyse test gösterimi için. Herhalde filmi sevebilecek yegane insanları buldu :)

dean

Ego'yu yine figür olarak görüyoruz.

dean

Marketing süreci son derece keyifli geçecek gibi görünüyor.

dean

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"