Ant-Man and the Wasp (2018) - Phase 3/20

Başlatan dean, 08 Ekim, 2015, 18:59:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

İlk filme göre hem daha eğlenceli, hem de daha detaylı bir hikaye akışına sahip bir film olmuş bence de. (8/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

pizagor

Şu anda film arasındayım. Diğer Marvel filmlerinden daha farklı bir dokusu, bir akışı var sanki. Quantum gibi algılaması - anlaması yorucu ve eksik kalan bir mevzu üzerinden yürümesine rağmen çekici bir sıcaklığı var filmin. Sanıyorum karakterlerin daha bir ayakları yere basıyor olmasından, mükemmel olmaktan uzak, sıradan hırsları, amaçları olmasından.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Kötü işlenmiş bir kötü karakterdi Ghost, derinlik kazandırılamamış maalesef.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Film dijital olarak piyasaya sürüldüğü için artık gişe rakamlarını değerlendirebiliriz. Film Kuzey America'da 216, diğer ülkelerde 405, toplam 621 milyon dolar gişe yaptı. İlk Ant-Man filmi 519 milyon dolar gişe getirmişti. 100 milyon doların üzerinde gişe artışı söz konusu. Bütçeye gelince resmi olarak açıklanmasa da ilk filme çok yakın olduğu bilgisi gelmişti. 150 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Yani Ant-Man and the Wasp'ın ilk filmden biraz daha fazla para kazandırdığını söyleyebiliriz. Bu bağlamda üçüncü film için çok acele edilmese de çekileceğini söyleyebiliriz.

hennessy

Ben pek beğenemedim ikinci filmi. Ghost ve wasp olmamış gib.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Ant-Man and the Wasp'ı da izledim. İlk filmin gerisinde buldum.

Notum 6.75/10