Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

battlehammer

Alıntı yapılan: hanac - 30 Kasım, 2016, 20:10:21
Çekiliş yapalım diyen Battlehammer niye listede yok.

Pizagor adminim neler oluyor  ???

Tam bir ajan-provokatör olduğumdan ortalığı karıştırıp kenara çekilmişsem demek.

Ama Hanac kirli oyunumu hızlıca görüp bozduğundan, mecburen beni de ekleyin listeye.

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Kasım, 2016, 20:51:11
Hediyenin bir üst limiti olsa diyorum?!!

50 TL olsun.

Geçen yıl abartan arkadaşlar olmuştu.  ;D

pizagor

Noel Baba'nın listesinde son durum:

1. Haysat
2. Hanac
3. Hbegec
4. Rumar80
5. Gamlıbaykuş
6. Kedidiro
7. Battlehammer
8. ?

Not 1: battlehammer adres bilgisini gönderdi bile.

Not 2: Hanac ismi lazım değil bir kişiye kendisini çıkarmam için bana Çizgiroman rüşveti önerdi.

Not 3: ajan provokatör benim için unutulmaz bir iç çamaşırı markasıdır. Caddedeki o dükkanın açılışı, içerde içecek servisi yapan kadınların kıyafetsizlikleri nasıl unutulur :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

battlehammer

Alıntı yapılan: hanac - 30 Kasım, 2016, 20:59:10
50 TL olsun.

Geçen yıl abartan arkadaşlar olmuştu.  ;D

Bu arada karşıyım üst limite. Milyonlarca dolarlık banka hesabım olduğundan değil, az tanıdığın insanlar için hediye seçmek zaten zorken, bir de doların aşırı artışıyla ve bizim belirleyeceğimiz 50 liralık limitle seçenekleri sadece Türkçe çizgi romanlara indiregemenin (okyanustan havuza geçmek gibi bu) işi daha da zorlaştıracağından dolayı. Net ve sayısal bir limit belirlemektense sağduyulu hareket edelim demek bence tercih nedeni.

pizagor

Kurallar:

Hediye için üst limit sağduyu olsun...

Kimin kime çıktığının büyük resmini benden başka kimse bilmeyecek... Burası karışık bir mevzuya dönmüştü geçen sene. O yüzden örnekleyeyim:
Çekiliş sonucu diyelim Hanac - rumar80 - battlehammer - Kedidiro - ... şeklinde bir çember çıktı. Bunu sadece ben bileceğim ve hanac'a 'hediye göndereceğiniz kişi rumar80'dir ve adresi şudur' şeklinde bir mesaj göndereceğim. Aynı şekilde rumar80'e de battlehammer'ın bilgisini vereceğim. Rumar80 kime göndereceğini biliyorken, kimden hediye geleceğini bilemeyecek. Süprizi bozmayın lütfen dediğim şey budur.

Yılbaşına hediyelerle girilmesini ayarlamaya çalışacağım, dolayısıyla 16 Aralık'ta listenin o günkü haline göre ilgili kişilere gerekli adres bildirimini yapacağım. Dolayısıyla katılan kişilerden adres bilgilerini bana göndermelerini rica ediyorum.

Katılımcılar benden aldıkları mesaj sonrası orada yazan isimle 'ne vereyim abime' temalı iletişime KESİNLİKLE geçmeyecektir. Varsın elinde aynı kitaptan fazladan bir albüm daha olsun.

Hediye Çizgiroman olmak zorunda değildir hatta çizgiromanla ilgili olmak bile zorunda değildir. Sayın Mrtekin'e hediye alacak kişi Tweety'li çoraplar dahi gönderebilir.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Mrtekin

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Aralık, 2015, 12:17:55
Sorması ayıp, ne hediye geldi Köstebek Ağabey?

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Aralık, 2015, 17:10:03
Meraktayız ne almış acaba. Görsel yok mu?

Bahsettiğim örnek😀
They drew first blood...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Aralık, 2016, 08:01:34
UGH!

Henüz bu dili çözemedim, ugh kaç anlama geliyor, Nasıl kullanılıyor, yazan ne demek istiyor vs...

1. Haysat
2. Hanac
3. Hbegec
4. Rumar80
5. Gamlıbaykuş
6. Kedidiro
7. Battlehammer
8. alan ford
9. ?

kalidor

Çok heyecanlandım, beni de ekleyin Pizagor adminim  :)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

pizagor

Farklı bir platformdan aaciltan da organizasyona dahil olmak istediğini belirtti. Bu arada adresler de geliyor, gönderenleri listeden anlayabilirsiniz :)

Noel Baba'nın listesinde son durum:

1. Haysat
2. Hanac
3. Hbegec  :)
4. Rumar80  :)
5. Gamlıbaykuş
6. Kedidiro  :)
7. Battlehammer  :)
8.  alan ford
9. aaciltan
10. kalidor
11. ?

Harun Ça

darkwood

Darkwood Sakinleri..