Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: hbegec - 29 Aralık, 2018, 12:32:40
Benimde hediyelerim geldi.Çok beğendim teşekkür ediyorum Rumar usta :) bende bugün gönderiyorum :)

Rica ederim. Keyifli okumalar ve nice yıllar.

battlehammer

Gönderdiğim hediyenin bugün ulaşmasını bekliyordum ama kargo işleme almamış, tahminen perşembe veya cuma teslim edilir.

kedidiro

En sevdiğimiz dostlardan oluşan ( mister no, zagor vd.) yılbaşı hediyem geldi. Nic dostumuza inceliği için teşekkür ediyorum... Bu vesileyle forumdaşlarımızın yeni yılını tekrar kutluyorum. Sağlıkla huzurla çizgi romanla dolu nice yıllara...

kharon

Phyron'dan super bir hediye aldim ben de, hem kendisine hem de organizasyonda emegi gecenlere cok tesekkurler  :)

NIC

Alıntı yapılan: kedidiro - 03 Ocak, 2019, 13:33:03
En sevdiğimiz dostlardan oluşan ( mister no, zagor vd.) yılbaşı hediyem geldi. Nic dostumuza inceliği için teşekkür ediyorum... Bu vesileyle forumdaşlarımızın yeni yılını tekrar kutluyorum. Sağlıkla huzurla çizgi romanla dolu nice yıllara...

Rica ederim Selami hocam.Keyifli okumalar diliyorum.

battlehammer

Hediyem bugün elime geçti, teşekkür ederim.

NIC

Hediyelerime bugun kavustum,harikalar  :)

Teşekkür ederim Haysat(ne demekse ;D)

haysat

Beğenmene çok sevindim,keyifli okumalar..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tuco Ramirez

Hediyelerimi perşembe yani ayın 3'ünde aldım ama ancak yazabildim.
Battlehammer dostuma değerli hediyelerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.
Yani bu kadar iyisini beklemiyordum, özellikle Bağdat'ın Aslanları arayıpta bulamadığım ve çok istediğim bir kitaptı.
Sizin ve tüm forum camiasının yeni yılını tekrar kutluyorum  :)

darkwood

Hediyem bugün elime geçti, özenle seçilmiş bu güzel kitaplar için hbgec arkadaşımıza teşekkür ederim.
Darkwood Sakinleri..

Phyron

Alıntı yapılan: kharon - 03 Ocak, 2019, 14:08:09
Phyron'dan super bir hediye aldim ben de, hem kendisine hem de organizasyonda emegi gecenlere cok tesekkurler  :)

Rica ederim keyifli okumalar herkese güzel bir sene olsun

rumar80

Sanırım Noel Baba beni unuttu.  :'( :'( :'(

rumar80

Benim hediyeler de elime ulaştı.  Her türden çizgi roman yollama inceliği gösteren sevgili Memospinoz'a teşekkür ederim.

ümitkr

Benim hediyem de elime ulaştı. Gerçi işten güçten dolayı çok geç alabildim ama baktım uslu uslu beklemiş beni kargoda :) Hediyem raftaki yerini aldı.

rumar80

Herkese merhaba.
Geleneksel hediyeleşme zamanı geldi. Her yıl başında yaptığımız gibi bu yıl da birbirimiz ile kutlama yapalım, küçük hediyeler verelim. Ne dersiniz?
Kabul eden ve çekilişe katılmak isteyen tüm dostlarımızın 15. Aralık 2019 akşamına kadar bana Ad/Soyadı, nickinizi, Telefon numaranızı ve adresinizi yollarsanız 16 Aralık tarihinde çekilişi yapar ve özel mesaj ile herkese bildiririm.
   Haydi hep beraber yeni yıla çizgi roman paylaşarak ve okuyarak girelim.
  Sevgiler.