Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

15 olduk. Ama bu bize yakışmaz. Yeni yıla yeni çizgi romanlarla girelim.
  Katılmak için son 4 gün.

hbegec

Ya ben bunu anlamıyorum neden katılınmaz ki mesela "dean" nickli arkadaşımız. hemen hemen en çok paylaşım yapan yazı yazan kendisi ama bu organizasyonda senelerdir görmedim onu neden yani? diğer üyelerde öyle neden katılmıyorsunuz ki para çıkmasın benden diyorsanız kendi koleksiyonunuzdan ufacık birşey gönderseniz de olur amaç paylaşmak hediyeleşmek hadi arkadaşlar yapmayın paylaşımcı olalım birbirimizi sevindirelim :)

rumar80

Çekiliş yapıldı ve kimin kime hediye alacağı belli oldu.
Kişilere bilgiler iletildi. Belki sayıca az olduk ama amacımız birbirimizden bir anı sahibi olmaktı.
Katılan katılmayan herkesin yeni yılı sağlıklı ve mutlu geçsin.,
  Sevgiler

hennessy

Bu senenin ilk hediyesini ben aldım Nemo ya teşekkür ederim. Bir aksilik olmazsa yarın bende hediyemi kargo ile yollayacağım alan inşallah beğenir.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Iyi okumalar Murat agabey :) umarim begenmissindir :P
Özel Alfa Ajanı

kedidiro

Benim çam sakızım da sahibine doğru yola çıktı. Umarım okumadığı ve okurken keyif alacağı kitaplar bulabilmişimdir... Mutlu, huzurlu sağlıklı günlerde okur inşallah... Herkese mutlu yıllar şimdiden...

rumar80

Benim hediyeler de yola çıktı.  Ben hediyelerim içinden en az iki tanesini okumadığından eminim.
  Umarım beğenir.
  Katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

alan ford

bana yine zor yerden çıktı. Sipariş verdim. Elime ulaşır ulaşmaz yola çıkacak. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. Katılan katılmayan herkese mutlu yıllar şimdiden.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Benim hediyelerim de yola çıktı, forum paylaşımlarından takip ettiğim kadarı ile, beğendiği tarz ve okumadığı kitaplar
arasından seçip göndermeye gayret ettim. Umarım memnun kalır.
Katılan ve katılmayan tüm arkadaşların yeni yılını kutluyorum, çekilişte emeği olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

hbegec

Benim hediyelerimde akşam saatlerinde ulaştı;rumar80 dostumuza nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum gerçekten hediyelerine bayıldım.Benim hediyelerimde yarın yola çıkıyor biraz geç kaldı umarım alacak kişi beğenir :)

rumar80

Alıntı yapılan: hbegec - 17 Aralık, 2019, 21:01:05
Benim hediyelerimde akşam saatlerinde ulaştı;rumar80 dostumuza nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum gerçekten hediyelerine bayıldım.Benim hediyelerimde yarın yola çıkıyor biraz geç kaldı umarım alacak kişi beğenir :)

Güle güle oku arkadaşım.

darkwood

Hediyelerimi bugün akşam saatlerinde direk elden teslim aldım.  :)
ZGeralt "Burak" dostumuza güzel hediyeleri ve keyifli muhabbeti için çok teşekkür ederim.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Bir aksilik olmazsa yarın yolluyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ZGeralt

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Aralık, 2019, 22:49:16
Hediyelerimi bugün akşam saatlerinde direk elden teslim aldım.  :)
ZGeralt "Burak" dostumuza güzel hediyeleri ve keyifli muhabbeti için çok teşekkür ederim.

Çizgi roman dükkanı olan birine hediye almak çok zordu :)Ben teşekkür ederim,keyifli okumalar abi, umarım daha önce okumadığın bir şeyler bulmuşumdur.
Katılan katılmayan herkesin yeni yılını ben de kutlayayım bu vesile ile :)

aaciltan

Ben de nihayet bugün kargomu gönderebildim.
Okuma zevklerini bilmediğin bir kişiye hediye kitap almak zor iş.
İnşallah seveceği ve okumak istediği kitaplardır...