Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Aralık, 2019, 10:48:00
Sonunda benim de hediyelerim geldi. Ama ne gelmek! İçinde yok yok. Cizgi roman, roman. Hatta DVD. Sevgili dostum gamlı baykuşa bu harika hediyeler için çok teşekkür ediyorum. Tüm dostların da yeni yılını kutlarım.

Beğenmene sevindim abi. Tekrardan herkese mutlu yıllar.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hbegec

Alıntı yapılan: ZGeralt - 23 Aralık, 2019, 20:16:20
Benim hediyelerim de geldi :) Güzel hediyeleri için hbegec'e çok teşekkür ediyorum. Ben de olmayan eserleri bulmuş valla :) Bir de blu-ray film eklemiş , tekrardan çok teşekkür ediyorum :)

Beğenmene sevindim dostum iyi yıllar :)

ümitkr

Günlerce postada bekleyen kargomu sonunda aldım ve açtım. Elimde olmayan Grafik romanlarla karşılaşınca da çok sevindim. Sinan Taydaş dostuma çok teşekkür ediyorum. Tam on ikiden vurdun. Gönlüne sağlık.

Saint2

Alıntı yapılan: ümitkr - 29 Ocak, 2020, 18:34:42
Günlerce postada bekleyen kargomu sonunda aldım ve açtım. Elimde olmayan Grafik romanlarla karşılaşınca da çok sevindim. Sinan Taydaş dostuma çok teşekkür ediyorum. Tam on ikiden vurdun. Gönlüne sağlık.

:D :D :D :D :D

Sevindim.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Kauss

Alıntı yapılan: TKnKT - 21 Kasım, 2020, 14:57:52
Bu bana bir yönlendirme ise -çok teşekkür ederek- henüz haddim olmadığını düşünerek, en azından düzen ve istikrarın korunması için iki yıllık görev süresini doldurması için topu rumar80'e atmak istiyorum.  :)

Kusura bakmazsanız istemsizce güldüm. Bizim şirkette buna iş kitlemek diyorlar  ;D ;D ;D

memospinoz

Evet arkadaşlar. Kimse üstlenmediğine göre çekiliş görevini ben üstleniyorum bu sene. Hayırlara vesile olsun inşallah.
Çekilişe katılım sağlamak için bu başlık altına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
Katılım için son gün 15 Aralık olup, 16 Aralık'ta çekiliş yapılacak ve katılımcılara çekilişte çıkan kişinin bilgileri iletilecektir.
Katılan arkadaşlar kargonun iletilmesini istedikleri açık adres, cep telefonu numarası ve ad-soyad bilgilerini forum üzerinden bana özel mesaj yoluyla bildirirlerse sevinirim.

memospinoz

Başlıyoruz.
Katılımcı listesi:
1. memospinoz
2. hbegec (çekiliş bilgilerini gönderdi)
3. TKnKT
4. hennessy
5. Saint2
6. Harun Ça
7. haysat
8. ümitkr
9. alan ford
10. kedidiro

hbegec

Öncelikle merhabalar TKnKT olmak üzere herkese teşekkürler.Evet bu gelenek için bu sene bende geç kaldığımızı düşünüyordum ancak her sene ben yaparsam olmaz diye düşündüm belki de güvenilirliği kaçabilirdi çekilişin :) Şaka bir yana geleneksel hediyeleşme zamanımız gelmiş bile Memospinoz'a şimdiden başarılar ve teşekkürler.Hemen ekle beni üstad listeye :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Saint2

Harun Ça

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !