Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Benim hediyelerim de cumartesi itibariyle elime ulaştı. Ümit Kireççi'ye buradan da teşekkür edeyim. Bu ona 2. çıkışım, ikisinde de şahane kitaplarım oldu.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Hediyelerimi aldım çok teşekkür ederim Sinan Father .
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Harun Ça

Benim hediyelerim de dün geldi çok teşekkürler justanordinarygeek. Hepsini zevkle okuyacağım kitaplar seçmissin. Herkese mutlu yıllar.

memospinoz

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Aralık, 2020, 20:09:18
Hediyelerimi aldım çok teşekkür ederim Tuco Ramirez .

Tuco Ramirez derken sevgili hennessy?  ???
Sana alacak olan dostumuz Saint2 idi.  :P

hennessy

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 29 Aralık, 2020, 15:10:06
Tuco Ramirez derken sevgili hennessy?  ???
Sana alacak olan dostumuz Saint2 idi.  :P

Sinan Father teşekkür ederim hatlar karıştı.

darkwood

TKnKT hediyelerim elime ulaştı, çok teşekkür ederim. herkese sağlık afiyet içerisinde mutlu yıllar dilerim.
Darkwood Sakinleri..

ümitkr

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Aralık, 2020, 08:56:46
  Benim hediyelerim de cumartesi itibariyle elime ulaştı. Ümit Kireççi'ye buradan da teşekkür edeyim. Bu ona 2. çıkışım, ikisinde de şahane kitaplarım oldu.

Sıkı bir çizgi roman okuruna ne alınır sorusuyla güreşerek alınan şeyler :) hoşunuza gittiğine memnun oldum. İyi okumalar.

memospinoz

Evet arkadaşlar. Bu sene de kimse üstlenmediğine göre çekiliş görevini ben üstleniyorum. Hayırlara vesile olsun inşallah.
Çekilişe katılım sağlamak için bu başlık altına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
Katılım için son gün 17 Aralık Cuma saat 23:59 olup, 18 Aralık Cumartesi günü çekiliş yapılacak ve katılımcılara çekilişte çıkan kişinin bilgileri iletilecektir.
Katılan arkadaşlar kargonun iletilmesini istedikleri açık adres, cep telefonu numarası ve ad-soyad bilgilerini forum üzerinden bana özel mesaj yoluyla bildirirlerse sevinirim.

Katılımcıların kargolarını 20-24 Aralık haftasında göndermeleri rica olunur. Son hafta kargo firmaları yoğunluk yaşadığından hediyelerimizin yıl geçmeden ulaşabilmesi adına.

memospinoz

Katılımcı listesi:

1. justanordinarygeek
2.

hanac

100 ₺ hediye sınırı olsun.

Ne dersiniz ?

memospinoz

Alıntı yapılan: hanac - 22 Kasım, 2021, 10:05:55
100 ₺ hediye sınırı olsun.

Ne dersiniz ?

1 kitap o kadar neredeyse yahu.  ;D
İsteyen istediği kadar alabilir, isteyen kitaplığından okuduklarından gönderebilir. Seçim katılanlara kalsın. Bence sınırlamayalım.

Mrtekin

Mehmet, hoşgeldin. Özlemiştik seni.
They drew first blood...

someoneofgod

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 22 Kasım, 2021, 10:13:51
1 kitap o kadar neredeyse yahu.  ;D
İsteyen istediği kadar alabilir, isteyen kitaplığından okuduklarından gönderebilir. Seçim katılanlara kalsın. Bence sınırlamayalım.
Forumumuz sıkı koleksiyonerlerle dolu olduğu için vereceğimiz hediyelerin zaten kendilerinde olabilme düşüncesi sıkıntı yaratıyor  ??? Düşüneceğim

Nemo

Ben varim :)

Mehmet, ozledik seni, iyi ki geldin :)
Özel Alfa Ajanı

hennessy