Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: someoneofgod - 22 Kasım, 2021, 11:00:18
Forumumuz sıkı koleksiyonerlerle dolu olduğu için vereceğimiz hediyelerin zaten kendilerinde olabilme düşüncesi sıkıntı yaratıyor  ??? Düşüneceğim

Bu hep olabilecek bir sıkıntı. Ama yine de düşüncesi bile güzel.

memospinoz

Katılımcı listesi:

1. justanordinarygeek
2. Nemo
3. hennessy

someoneofgod

Ben de katılıyorum. Forumdaki ilk çekilişim olacak  :)

memospinoz

Katılımcı listesi:

1. justanordinarygeek
2. Nemo
3. hennessy
4. hbegec
5. Zeljko
6. someoneofgod
7. Saint2

Saint2

someoneofgod

hanac

Alıntı yapılan: someoneofgod - 24 Kasım, 2021, 10:30:44
konuyu yukarı taşıyalım

Bunu mu ?

Evet arkadaşlar. Bu sene de kimse üstlenmediğine göre çekiliş görevini ben üstleniyorum. Hayırlara vesile olsun inşallah.
Çekilişe katılım sağlamak için bu başlık altına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
Katılım için son gün 17 Aralık Cuma saat 23:59 olup, 18 Aralık Cumartesi günü çekiliş yapılacak ve katılımcılara çekilişte çıkan kişinin bilgileri iletilecektir.
Katılan arkadaşlar kargonun iletilmesini istedikleri açık adres, cep telefonu numarası ve ad-soyad bilgilerini forum üzerinden bana özel mesaj yoluyla bildirirlerse sevinirim.

Katılımcıların kargolarını 20-24 Aralık haftasında göndermeleri rica olunur. Son hafta kargo firmaları yoğunluk yaşadığından hediyelerimizin yıl geçmeden ulaşabilmesi adına.

memospinoz

Çekilişe katılım sağlamak için bu başlık altına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
Katılım için son gün 17 Aralık Cuma saat 23:59 olup, 18 Aralık Cumartesi günü çekiliş yapılacak ve katılımcılara çekilişte çıkan kişinin bilgileri iletilecektir.
Katılan arkadaşlar kargonun iletilmesini istedikleri açık adres, cep telefonu numarası ve ad-soyad bilgilerini forum üzerinden bana özel mesaj yoluyla bildirirlerse sevinirim.

Katılımcıların kargolarını 20-24 Aralık haftasında göndermeleri rica olunur. Son hafta kargo firmaları yoğunluk yaşadığından hediyelerimizin yıl geçmeden ulaşabilmesi adına.

rumar80

Yıllardır süren bu geleneği görmezden gelmeyelim. Neredeyse her sene katılmış bir kişi olarak gelen kitapların verdiği mutluluk anlatılmaz. Amaç birbirimizi hatırlayıp tutkumuzu yaşatmak. 

someoneofgod

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 26 Kasım, 2021, 13:40:34

Benim mesaj size geldi mi? Bilgileri atmıştım, gönderilirken bir an sayfada sorun çıktı emin olamadım.

memospinoz

Katılımcı listesi:

1. justanordinarygeek
2. Nemo (çekiliş bilgilerini gönderdi)
3. hennessy (çekiliş bilgilerini gönderdi)
4. hbegec (çekiliş bilgilerini gönderdi)
5. Zeljko
6. someoneofgod (çekiliş bilgilerini gönderdi)
7. Saint2 (çekiliş bilgilerini gönderdi)

memospinoz

Aslında hennessy ve Saint2 dostlarımız çekiliş bilgilerini göndermediler ama geçen senekiyle aynıysa göndermelerine gerek yok, eğer bir değişiklik varsa tekrar gönderin lütfen.  ;)

rumar80

memospinoz

Katılımcı listesi:

1. justanordinarygeek
2. Nemo (çekiliş bilgilerini gönderdi)
3. hennessy (çekiliş bilgilerini gönderdi)
4. hbegec (çekiliş bilgilerini gönderdi)
5. Zeljko
6. someoneofgod (çekiliş bilgilerini gönderdi)
7. Saint2 (çekiliş bilgilerini gönderdi)
8. rumar80 (çekiliş bilgilerini gönderdi)

Harun Ça