Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Çekilişi gerçekleştirdim. Şimdiden herkese mutlu yıllar dilerim.

Tüm katılımcılara hediye yollayacakları kişinin bilgileri yollandı.
Ümit Bey ve Ali Bey güncel adreslerini yollarsa sevinirim. Aslında Ümit Bey'in geçen seneki bilgileri duruyor ama güncel derse çıkan arkadaşa ileteceğim. Kndzali Bey'den ise bilgilerini özel mesaj yoluyla bekliyorum.

Nemo

Emeklerin adına çok teşekkür ederim Mehmet :)
Özel Alfa Ajanı

hennessy

hbegec PTT kargodan kitaplarını takip edersiniz. Umarım beğenirsiniz.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hbegec

Alıntı yapılan: hennessy - 19 Aralık, 2021, 08:41:53
hbegec PTT kargodan kitaplarını takip edersiniz. Umarım beğenirsiniz.....

Çok teşekkür ederim sayın hennessy düşünmeniz yeter :) Hep beraber iyi yıllarımız olsun teşekkürler :)

rumar80

Sevgili justordinarygeek'e emeği için çok teşekkür ederim.
   Mutlu, sağlıklı, huzurlu ve inşallah çizgi romanlı bir yıl olur

Saint2

Ben de siparişimi verdim. İnşallah beğenir.

rumar80

Benim kargo yola çıktı. Umarım yolladığım arkadaşımın hoşuna gider.

someoneofgod

ben de kitapları bugün yolladım. hepinize iyi ve mutlu seneler.

kedidiro

Kitapları hazırladım ama ancak cuma günü yollayabileceğim. Dilerim değerli dostumuzun keyifle okuyabileceği, kendinde olmayan kitaplar bulabilmişimdir. Bu vesileyle yıllardır bu güzel etkinliğimizi yaşatan dostlara da selamlarımı göndereyim. Var olun. Herkese mutlu seneler

alan ford

Hediyeler yola çıkmış. Alan arkadaşım özrümü mazur görsün, direkt dükkandan yolladım, iki kere kargo ile uğraşmak istemediğimden. Gerçi not da yazdırdım ama unutmamışlardır umarım. Taşranın bu tip sıkıntıları olabiliyor, süreç gereksiz yere çok uzuyor.

Şimdiden herkese bol çizgili, sağlıklı mutlu   bir 2022 diliyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Nemo

Ben de, elimde olmayan sebeplerden dolayı, Mesut abimden rica ettim. Benim adıma göndermesini. Umarım kitapları alan arkadaşım beğenir.
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

Sevgili dostum rumar80'e güzel hediyeleri için çok teşekkür ederim, benim için büyük sürpriz oldu. Mutlu, huzurlu, bereketli ve sağlıklı yıllar.  :) :-*

Harun Ça

Ancak bugün fırsat bularak hediyemi yollayabildim. Aynı zamanda bugün hediyelerim de geldi, someoneofgod'a çok teşekkür ederim samimi notları ve iyi dilekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Son olarak herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yeni yıl olsun.

darkwood

Dün kargoyu gönderdim, umarım hızlı bir şekilde güvenle götürürler ve seçtiğim kitaplar beğenilir.
2022 yılı sıkıntıların geride kaldığı, bol bol çizgi roman okunan, sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını dilerim.
Darkwood Sakinleri..

Saint2

Ben bir dalgınlık eseri hediyemi yolladığım kişiye paketini hediye paketi olarak yollamadım.
Kusura bakmasın, özür dilerim.