Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

Dün itibarıyla kargomu yolladım, bu gün okuldan çıktıktan sonra da hediyem gelmiş. Artık pazartesi kavuşurum cicilerime.  Gönderene teşekkürümü peşinen etmiş olayım.

Zeljko

Ne zaman hediye alsam sevgi pitircigina dönüşürüm bu sene daha bir dolu dolu yaşadım çok teşekkürler Doğa hepsini çok beğendim tilkili olani kizim kapti hemen dün okula götürüp arkadaslarina göstermiş hatta yazarin başka kitaplari var mi diye arattik bulamadik.Kitaplarin senden geldiğini görünce de yillar önce mersindeki günlere gittim... :'( Herkese mutlu güzel bol çizgiromanli,bol toplantili sitede de dolu dolu yazilarin olduğu bir yil diliyorum...
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Nemo

Benim hediyelerim de ulaşmış. Şu an istanbul'da olamadığım için göremedim ama burdan teşekürlerimi iletiyorum, Selami abi'ye :) Herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim.
Özel Alfa Ajanı

hbegec

ben 1 haftadır yorgan döşek yattığım için henüz gönderemedim.Hafta içi ilk işim postalamak olacak

rumar80

Öncelikle sevgili Hayrettin geçmiş olsun. En kısa zamanda sağlıkla ayağa kalkmanı dilerim.
  Hediyelerim bugün elime geçti. sevgili Harun çok makbule geçti. Hele Orfani çok farklı bir sürpriz oldu. Çok teşekkür ederim.

Pulluk

Vasat bir şekilde başlayıp kötü bir şeklide bitti maalesef sezon.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

darkwood

Alıntı yapılan: kedidiro - 25 Aralık, 2021, 00:30:54
Dün itibarıyla kargomu yolladım, bu gün okuldan çıktıktan sonra da hediyem gelmiş. Artık pazartesi kavuşurum cicilerime.  Gönderene teşekkürümü peşinen etmiş olayım.

İyi günlerde okuyun Selami hocam, şimdiden mutlu yıllar dilerim.
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Alıntı yapılan: hbegec - 25 Aralık, 2021, 23:21:50
ben 1 haftadır yorgan döşek yattığım için henüz gönderemedim.Hafta içi ilk işim postalamak olacak

Geçmiş olsun Hayrettin Bey.

memospinoz

@ümitkr ve @Kndzali arkadaşlarım lütfen özel mesajlarınızı kontrol edin ve adreslerinizi gönderin ki hem size hediyeleriniz gelebilsin hem de sizler size çıkan arkadaşlara hediyelerinizi gönderebilin. Araya yeni yıl girmeden halledebilirsek şahane olur.
Şimdiden teşekkürler.

kedidiro

Alıntı yapılan: darkwood - 27 Aralık, 2021, 11:49:41
İyi günlerde okuyun Selami hocam, şimdiden mutlu yıllar dilerim.
Ben basit bir ikram bekliyordum. Resmen ziyafet sofrası kurmuşsun Mesut bey. Yerliden fumettiye, bağımsızdan fronkofona, çocuk kitabına tekmili birden muhteşem bir paketti. Kesene, gönlüne bereket. Sağolasın

alan ford

Alıntı yapılan: Zeljko - 25 Aralık, 2021, 20:48:07
Ne zaman hediye alsam sevgi pitircigina dönüşürüm bu sene daha bir dolu dolu yaşadım çok teşekkürler Doğa hepsini çok beğendim tilkili olani kizim kapti hemen dün okula götürüp arkadaslarina göstermiş hatta yazarin başka kitaplari var mi diye arattik bulamadik.Kitaplarin senden geldiğini görünce de yillar önce mersindeki günlere gittim... :'( Herkese mutlu güzel bol çizgiromanli,bol toplantili sitede de dolu dolu yazilarin olduğu bir yil diliyorum...

Güzel günlerde oku dostum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hbegec

hbegec

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Aralık, 2021, 19:29:11
Güzel günlerde oku dostum.
Sayın Alan Ford size hediyenizi yarın kargoluyorum umarım beğenirsiniz.Burada özel mesajdan sayın Hennessy ile paylaştığım Ptt kargo rezaletini de paylaşmak istiyorum.Kargomu bu rezalet oluşum bir haftadır bana ulaştıramadı.Üç gündür Ptt Bursa Başmüdürlüğüne gidip geliyorum.Başka bir taşeron firmaya vermişler ben 1 haftadır evde hasta yatıyorum ona rağmen beni evde bulamamış beyefendiler..O taşeron firmayı arıyorum araç bozuldu gelemiyoruz dediler.Öbür gün aradım depoları kapattık ptt den alın dediler.Bugün son kez gittim sabah Ptt'ye öğleden sonra belki bize ulaşır dediler ben pes ettim. Bir daha ptt mi? Asla...

darkwood

Benimde hediye paketim bugün geldi, sevgili Sinan özenle seçilmiş kitaplar için teşekkür ederim.
Darkwood Sakinleri..

someoneofgod

Alıntı yapılan: hbegec - 27 Aralık, 2021, 20:56:41
Sayın Alan Ford size hediyenizi yarın kargoluyorum umarım beğenirsiniz.Burada özel mesajdan sayın Hennessy ile paylaştığım Ptt kargo rezaletini de paylaşmak istiyorum.Kargomu bu rezalet oluşum bir haftadır bana ulaştıramadı.Üç gündür Ptt Bursa Başmüdürlüğüne gidip geliyorum.Başka bir taşeron firmaya vermişler ben 1 haftadır evde hasta yatıyorum ona rağmen beni evde bulamamış beyefendiler..O taşeron firmayı arıyorum araç bozuldu gelemiyoruz dediler.Öbür gün aradım depoları kapattık ptt den alın dediler.Bugün son kez gittim sabah Ptt'ye öğleden sonra belki bize ulaşır dediler ben pes ettim. Bir daha ptt mi? Asla...

Bana da bugün bir paket geldi PTT'den benim adresime ve adıma.

Kargo paketi açılmış geldi işin ilginç tarafı. Bir ucu komple açık. İçinde de direkt hasar görmüş 4 adet kitap var.

Sipariş verdiğim paket değil, sanıyorum ki hediye olarak. Bu forumdan bana hediye alacak kişi iletişime geçebilir mi, sizin gönderdiğiniz kitaplar mı?

"Arzu Suriçi Kireççi" gönderici ismi. Forum nicki veya tel no yok. O yüzden buraya yazıyorum.
İçinden kitap dökülmüş olabilir çünkü. (Açılmış paketteki kitaplar: Wonder Woman Hiketeia, Stranger Things, Olimpiyat Rüyası, Bobo2)