Supergirl

Başlatan dean, 13 Ocak, 2015, 13:32:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Superman belli oldu. Rol Tyler Hoechlin'a gitti.

bugraltu

Teen Wolf'un bir yada iki sezonunu izlemiştim. Tam hatırlayamıyorum nerede bıraktım. Ancak bu oyuncunun karizması gerçekten dizide en ön plana çıkan şeydi. Çok yakışmış bence, ama tabi DC dizilerinin problemleri oyuncu seçimleri değil, sorunlar çok daha derinlerde, temelde :)

dean

pizagor

Sadece kozmetik açıdan değerlendiriyorum: Yakıştıramadım. Nicholas Cage'in üzerinde Superman kostümüyle fotograflarını hatırladım. Dünya çeliğinin süper kılları kesemediğini ispatlayan bir fotograf olmuş bu bir yandan da...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Pulluk

Demek ki gizli kimliğinde gözlük takmasının sebebi kalın kaşlarını gizlemekmiş... ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

BAHADIR

Resim sanki ben baştan aşağı fake kokuyorum diyor ama... Yani inşallah faketir... Hiç bir şey yapamıyorsan Smalwille dizisinde ki Tom Velling'i koy... Yok yok sahtedir bu...

dean

Alıntı yapılan: BAHADIR - 29 Temmuz, 2016, 10:37:54
Resim sanki ben baştan aşağı fake kokuyorum diyor ama... Yani inşallah faketir... Hiç bir şey yapamıyorsan Smalwille dizisinde ki Tom Velling'i koy... Yok yok sahtedir bu...

Fake değil maalesef. Official foto.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Dizinin ilk sezonunu tamamladım. En başından beri çok soğuk yaklaştığım bir projeydi Supergirl. İlk bölümü izlediğimde de hiç beğenmemiştim. Çizgi roman uyarlaması dizilerin hepsini izleme takıntım ve The Flash'ın diziye konuk olacağının da etkisiyle tekrar izlemeye karar vermiştim. CBS iptal edip dizi The Cw'u ya geçince ortak evren olayı yüzünden devamını izlemeye başladım.

Öncelikle şunu söylemek lazım dizi ton itibari ile devrimsel bir değişiklik geçirmiyor sezon boyu. Lakin özellikle benim beğenmediğim ve dizinin performansını düşürdüğüne inandığım bazı karakterlerde ciddi karakterizasyon değişiklikleri yapıyor. Ben bu değişimlerin dizinin doğal akışının dışında gelen feedbacklere göre yapıldığını düşünüyorum. Buna benzer bir örnekte zamanında Fringe'de yaşanmıştı. Olivia Dunham ve patronu Phillip Broyle arasındaki ilişki pilot bölümden sonra inanılmaz bir keskinlikle değişmişti. Burada bu değişimi Cat Grant ve Winn Schott gibi karakterlerde görebiliyoruz. Bende bunun dizini gidişatına olumlu bir katkı sağladığını düşünüyorum.

Animvader

Eğer geçen sezonu kötü olduğu için yarıda bırakanlardansanız hiç düşünmeden yeni sezonu izlemeye başlayın.Geçen sezonu hiç izlememiş bile olsanız çok bir şey kaybetmezsiniz, adeta 1.sezondan kalan her şeyi temize çektiler tek bölümde.

Tyler Hoechlin ilk açıklandığından ve fotoğrafları düşmeye başladığından beri yakıştıramamıştım Superman ve Clark Kent rollerine ta ki diziyi izleyene kadar.Onun Superman ve C.Kent versiyonu Man of Steel'deki "gerçekçi" ve karanlık Superman'i fazla beğenmeyenlere, ben de dahil, ilaç gibi geldi.

Bu arada DC bence Superman gibi bir karakteri en iyi ihtimalle senede bir göreceğimiz filmlerle sınırlı tutmayıp farklı bir yorumunu dizi evrenine dahil etmekle çok doğru bir seçim yaptı.Tabi bunda Marvel gibi dizi-film evrenlerinin bir olmaması elini kolaylaştırıyor, yani tutup Robert Downey Jr.'a gel bir bölüm Agents of Shield'da gözük deseniz bir sezonluk bütçe gider.Umarım Gotham dizisinde de en azından Batman Year One'daki şekliyle bir Batman görürüz.

dean

James Olsen'ı bundan sonra The Guardian olarak izleyeceğiz. Tabi aşağıdaki gibi bir şeyi izlemek isteyen olursa. Red Tornado'dan sonra dizinin en kötü kostümü olsa gerek.

Nightrain

Superman çok güzel olmuş. Sonunda yüzü gülen bir Superman gördük. Dizi başlamadan önce bir sürü laf etmiştim, geri alıyorum. Kostümün içinde gayet iyi durmuş oynayan kişi.

Bu arada Cadmus'da ortaya çıktığına göre, Superboy'u görürüz bu sezon sanırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Bir haftadır internete bakıyorum ve şu kesin ki insanlar Superman'i beğendi. Hakeza bende beğendim. Herkesin biraz güler yüzlü, ekranda göründüğü her saniye somurtmayan bir Superman'e ihtiyacı varmış. Superman'in beğenilmesi üzerine internette acaba kendi spin-off'u gelir mi diye bir beklenti oluşmuştu. Andrew Kreisberg ise bu beklentinin tam tersi bir cevap vardi. DC ve Warner Bros sadece ilk iki bölüm için Superman'i kullanma izni vermiş. Spin-off'u geçelim bir daha Superman'i Supergirl dizisinde görememe ihtimalimiz bile var. Bu kadar olumlu tepkinin üzerine belki fikirler değişir ama şu an için Superman'e veda edebiliriz.

doktor1881

Bölüm:2/1 Yeni sezona başlayan dizi forumdaki arkadaşlardan bayağı övgü toplamış
Ben seyrederken takıldığım birkaç nokta  var Supergirl, Lana luther'i kurtarırken'' seni öldürmek isteyenler var''  ''ama ben seni kurtardım edalarına takınırken yanda mefta olmuş helikopter pilotu hiç umurlarında değli o ölsede olur.
Süpermanın pişmiş kelle gibi haddinden fazla sırıtması genel kanının aksine beğenmedim
Diziyi ilk sezonda eksiklerine rağmen seyrediyordum İlk bölüm itibarıyla süpermen dışında dizi ritminde bir değişiklik görmedim

Bölüm Notu:7/10

hbegec

Süpermanın pişmiş kelle gibi haddinden fazla sırıtması genel kanının aksine beğenmedim
Diziyi ilk sezonda eksiklerine rağmen seyrediyordum İlk bölüm itibarıyla süpermen dışında dizi ritminde bir değişiklik görmedim

Kesinlikle katılıyorum Doktor...