Titans

Başlatan dean, 02 Şubat, 2015, 20:28:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Starfire'ın gözüktüğü sahneler dışında çok kötü bulmadım. Çekim kalitesi, efektler vs. CW dizilerinin fersah fersah üstündeydi doğal olarak. Robin ve Raven karakterlerini beğendim. Bakalım ilerleyen bölümlerde dizi nasıl şekillenecek.

hennessy

Ilk bölüm itibari ile 5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Sezon bitmeden izlemem.

dean

The Doom Patrol kendisini gösterdi.

doktor1881

Uzunca bir aradan sonra dizi izlemeye ve foruma dönüş yaptık
Bu esnada bir sürü dizi bölümü birikmiş gözüküyor
İlk gözüme çarpan bu dizi oldu

Bölüm:1 Olayların merkezi bu sefer Detroit olmakla beraber bölümde Gotham'a çok gönderme yapılıyor . 3 karekter üzerinden başlayan bölüm ilerisi için büyük umut vaat etmekte.Ben şahsen ilk bölümü tatminkar buldum.Bir sahne vardı ki beni kırdı geçirdi. '' Batman nerede'' ve  sahnenin finalinde '' Sokayım Batman'a''

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:2  ''Bazen korkacak zaman olmuyor''
Bölümde Bruce Wayne, Alfred Ve özellikle Game of Thrones'e göndermeler var
Bu arada Robin'i çok sevdim.Eskiden Süper Kahramanlar suçluları gıdıklardı.Robin öylemi şimdi.Bence daha da hard olmalı
Konu dozunda harika bir şekilde genişliyor.Sıkılmadan ana kahramanların dışında da dizi yapılabilirmiş demek ki
Bu arada bölümü seyrederken sonlara doğru ben daha öncede bunu seyretmişim hissine kapıldım nedense

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:3 Dick Grayson'un Robin'e dönüşümünü Bruce Wayne'yi görmeden ama iliklerimize kadar hissederek flashbacklerle anlatıldı
Rachel ile ilgili sahneler sürükleyici ve dizinin temelini oluşturuyor
Sahşi fikrime göre ana karekterlerin hikayeleri yerine göre 2. planda kalmışların hikayeleri daha ilginç
Dizi gittikçe dahada güzelleşiyor seyretmek isteyenlere tavsiye edilir

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:4 Diğer bölümlere nazaran temposu düşük oldu.Rachel'in yolculuğu garip bir evle mola verir
Yeni karekterlerle haşır neşir olduk Ekip yavaştan toparlanıyor

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:5 Temponun yeniden yükseldiği Robin'in yeni versiyonu ile karşılaştığı tatminkar bir bölümdü

doktor1881

Bölüm:6 Bu bölümde olaylar yıllar öncesi Maroni ailesi ile ilgili gelişiyor.Bu arada Robin'in iç dünyasındaki karışıklık hızla büyürken Robin-2 de de problemler gün yüzünü çıkıyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:7 Rachel annesini bulmak için çabalıyor.Mekan basma sahneleri tam Türk işi olmuş inandırıcılıktan çok uzak
Robin bölüm sonunda önemli bir karara imza atıyor

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:8 DickGrayson ve ekibin geri kalanı vedalaşıp yollarını ayırır (Yada öyle zannederler)
Nightwing'in meydana çıkması çizgiromandan farklı olarak işleniyor.

doktor1881

Bölüm:9 (GünceL) Geçen bölüm kaldığı heyecanlı yerden başlayacak diye düşünürken dolgu bölüm yapılmış
Hank ve Dawn'ın geçmişi ve tanışmaları ile geçiştirilmiş.Bağımsız bölüm olarak fena değil ama 1 hafta izleyici bunu beklemedi

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:10 (GünceL) 8. bölümde kalan noktadan Corry-Rachel sahnesinden başlayan bölüm ilk 20 dk sabrederseniz sonradan karanlık kalan noktaları aydınlatarak devam ediyor.Gelecek bölüm sezon finai olacak ve sürpriz isimler dizide görülecek

doktor1881

Bölüm:11(Sezon FinaLi) Diğer bölümlerden bağımsız olarak başlayan dizi son anlara kadar böyle devam etti
Dick Grayson'un Gotham'a dönüşü orada Bruce Wayne ile mücadelesinin amaçını bölüm sonunda anlıyorsunuz