Avenging Spiderman - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Mayıs, 2015, 18:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Tanıtım Bülteninden

Avenging Spider-Man 2, Temmuz 2015

16,5cm x 24cm, 48 Sayfa, Renkli, 8TL Çeviri: Burak Kalkan
BELA ARKADAŞLARLA GÜZEL!

Bir Avenger olmanın bütün lüksünü ve dertlerini aynı anda yaşamaya devam eden ağ kafalı Örümcek, kendini yine beladan
belaya koşarken buluyor. Bu ciltte, "Süper güçleri olmayan bir süper kahraman olur mu?" sorusuna tokat gibi bir yanıt olarak
hepimizin gönlünde taht kuran Hawkeye'ın, bir Avenger olarak kalmak için aşması gereken engelleri öğrenirken, aynı
zamanda Steve Rogers, namıdiğer Captain America'nın, orduya yazılmadan önceki tutkusunun detaylarına iniyor ve macerayı,
her çizerin kulağına küpe olması gereken bir öğütle noktalıyoruz: "Çizer dediğin gereksiz taramalardan kaçınmalıdır!" Ne
alaka? Evet, biz de sizin kadar şaşırmış durumdayız!

xmenac

Merak uyandırıcı bir tanıtım bülteni olmuş. :)

Ozan

Avenging Spider-Man 2 Önizleme Sayfaları

Sakızlı Ohannes Paşa

Daha önceden de belirtmiştim. Çizerin değişmesi gerçekten kaliteyi düşürmüş. Madureira'nın çizimleri çok iyiydi. 2. sayıdaki çizimleri beğenmedim. 5. sayıdaki hikayeyi de çok beğenmedim. Ama hawkeye hikayesi güzeldi. Hawkeye'ın neden "ıskalamayacağını" anlamış olduk.

Baskı için tekrar aynı şeyleri söylemeye gerek yok. Türkçe fasikül okumanın keyfi çok başka. Sırf bu bile kitabın değerini arttırıyor gözümde. 7.5/10.

rumar80

Fasikül tarzında yayınlanması bazı dostlar için iyi oldu. Ancak açıkçası bu seri bana konu olarak HIÇ hitap etmedi. Marvel Team up benzeri maceralar yapmak istemişler ama Team up maceraları daha iyi konulara sahipti. Okuyan dostlara keyifli okumalar.
   Sorun Marmara'da değil Marvel'da.

tulgan

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Ağustos, 2015, 18:16:06
  Fasikül tarzında yayınlanması bazı dostlar için iyi oldu. Ancak açıkçası bu seri bana konu olarak HIÇ hitap etmedi. Marvel Team up benzeri maceralar yapmak istemişler ama Team up maceraları daha iyi konulara sahipti. Okuyan dostlara keyifli okumalar.
   Sorun Marmara'da değil Marvel'da.

Avenging serisi biraz daha çıtır çerez ve konuk kahramanların bilinmeyen detaylarını vermeye yönelik, team-up'lar bilindik macera şeklinde :)

pizagor

Kahramanın insan tarafını, duygusal tarafını konu edinmiş bu ikinci sayıyı birinciden de fazla beğendim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nicholaihel

Iskalamam hikayesini ben de çok beğendim. Eğlenceli bir seri olacak gibi görünüyor.

ferzan

Çıktığında büyük bir hevesle aldığım Avenging Spider Man #1 'i nedense okuyasım gelmemişti, halbuki çok sevinmiştim haberine ama elime alınca sonra okurum diye rafa kaldırdım. Geçen hafta 2.sayı elime geçti. Şimdi de okuyacak birşeyler arıyordum çok kitlemeyecek, anlık birşeyler. Oturdum 1 ve 2 'yi okudum. Eğlenceli, lezzetli, zihinde hoş bir tat bırakan, mizah yüklü ve son derece rahatlatıcı bir seriymiş. Marmara 'nın 2 sayıya yaydığı ilk 5 fasikül itibariyle pek sevdim, çerez gibi çitledim. Sonra gelip marifet gibi yazayım dedim. Gereksiz iletiler serisi no: bilmemkaç...   :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

xmenac

Kesinlikle çok başarılı seçilmiş bir seri. Fasikül formattaki yayınlara bu konseptteki hikayeler çok iyi uyuyor.

Comics'te fasikül yayınların artmasına öncülük etmesi dileğiyle. :)

akif1

Burdan Marmara Çizgiye seçleniyorum

Bir ara Marvel ve DC ortaklaşa iki kahramanlarını kapıştırdığı çizgiroman sürmüştü piyasaya

Spider-man vs Superboy gibi zaten iki avanak çok eğlenceli geçiyordu

Batman vs Captain America

gibi bunları tek tek fasikül olarak basabilirsiniz hem herkesin merakını gidermiş olursunuz
Detaylı olarak:wikipedia da bulabilirsiniz

maeglin

3le ilgili bir aciklama yapildi mi? Gozden kacirdigim birsey var mi :)

Mobilden yaziyorum, yazim hatalari icin affola...

hanac

Alıntı yapılan: maeglin - 14 Eylül, 2015, 00:08:08
3le ilgili bir aciklama yapildi mi? Gozden kacirdigim birsey var mi :)

Mobilden yaziyorum, yazim hatalari icin affola...

2 ay oldu ikinci sayı çıkalı. Aslında bu ay üçüncü sayı çıkmalıydı.

maeglin

Alıntı yapılan: hanac - 14 Eylül, 2015, 14:40:23
2 ay oldu ikinci sayı çıkalı. Aslında bu ay üçüncü sayı çıkmalıydı.

Facebook sayfalarında sormaya çekindim, çok soran oldu kızıyorlar :D

tulgan

Merhaba,

Soranlara kızmıyoruz, sadece samimiyetsiz cevaplar vermek istemiyoruz :)

Sayfamızdaki Sıkça Sorulan Sorular'da belirttiğimiz gibi, yayınlarla ilgili öngörülemeyecek sorunlar yaşayabiliyoruz, yayın aralığı olarak 2 bıraktığımız Avenging Spider-Man'deki durum da şu an budur.

Kısa sürede sorunları çözüp, yayınlamayı umuyoruz.