Avenging Spiderman - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 08 Mayıs, 2015, 18:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Agamotto

Alıntı yapılan: Mic-Har - 02 Mart, 2016, 11:32:37
Yurtdışı kutuları 20 dolara 60 dolarlık içerik vaadediyor ve içerikleride öyle. En ünlülerinden Loot Crate artık Türkiye'ye de kargolamaya başlamış. Türk muadili GeekKutu'ya gelince bende sipariş verdim, tanıtım kutusundan hareketle hesaplandığında ücreti kafa kafaya geliyor gibi. Bunun içinde rastgele gelecek ürünler yerine ayrı ayrı sipariş veririm diyebilirsiniz, bakalım gelince görecez. Cilt çıksa daha makbule geçerdi yine de devam ettiğim bi serinin sıradaki sayısı olmasıda iyi oldu.

Tanıtım kutusunda eksik ürünler var şubat ayı açılışlarına bakabilirsiniz. Örneğin https://www.youtube.com/watch?v=sDTdNJseMvI

Animvader

Alıntı yapılan: Mic-Har - 02 Mart, 2016, 11:32:37
Yurtdışı kutuları 20 dolara 60 dolarlık içerik vaadediyor ve içerikleride öyle. En ünlülerinden Loot Crate artık Türkiye'ye de kargolamaya başlamış. Türk muadili GeekKutu'ya gelince bende sipariş verdim, tanıtım kutusundan hareketle hesaplandığında ücreti kafa kafaya geliyor gibi. Bunun içinde rastgele gelecek ürünler yerine ayrı ayrı sipariş veririm diyebilirsiniz, bakalım gelince görecez. Cilt çıksa daha makbule geçerdi yine de devam ettiğim bi serinin sıradaki sayısı olmasıda iyi oldu.

Yok ben ederi derken etiket fiyatlarından bahsetmiyorum.Tişörtü ve çizgiromanı çıkartırsanız geri kalan şeyler benim için ıvır zıvır kategorisine giriyor, normalde para verip almayacağım şeyler yani.

dean

İçeriğini görmeden para vermek benim pek tarzım değil. Üstelik içerik göründüğü kadarıyla Türkiye'de çok rahat ulaşabileceğimiz bir içerik. Bana cazip gelmedi. Zaten içerik ile fiyat birbiriyle tamamen aynı. Hatta oradaki içeriği ben daha ucuza bile alabiliyorum. Benim ilgimi çekmedi.

Nightrain

Geekkutu içeriği yayinlamali. Kutunun içindeki çizgi roman belki elimde var?

Bence sadece çizgi romanlardan oluşan bir kutu yapsalar cok iyi olurdu. Özellikle yayinevleri az satan yayınlarını bu şekilde degerlendirebilir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Mart, 2016, 21:20:30
Geekkutu içeriği yayinlamali. Kutunun içindeki çizgi roman belki elimde var?

Bence sadece çizgi romanlardan oluşan bir kutu yapsalar cok iyi olurdu. Özellikle yayinevleri az satan yayınlarını bu şekilde degerlendirebilir.

Bu ayki çizgi roman avenging 5 ilk kez geek kutuyla beraber çıktığı için birinde olabilme ihtimali yok. Diğer aylarda ne olur belli olmaz tabi.

Harun Ça

5. sayıyı pek beğenmedim, hikâye yavan çizimler ve renklendirme daha yavan. Şu çocuk dergileri oluyor ya onlar gibi bir şeydi.

hanac

Avenging Spider-Man 5, Mart 2016

16cm x 24cm, 48 Sayfa, Renkli, 8TL
Yazar: Kelly Sue DeConnick, Çeviri: Ozan Çağatay

BELA, ARKADAŞLARLA GÜZEL!

Belanın ulaşamayacağı yer yoktur. Sıkı tutunun çünkü bu kez bela, Örümcek Adam ve usta pilot Carol Danvers'ı, nam-ı diğer Captain Marvel'ı, Boston semalarında yakalıyor!
Bir tarafta kahramanlarımız, bir tarafta onlarla yolu kesişen bir hırsız-polis kovalamacası, diğer tarafta da Carol'ın her şeyden değerli uçağı! (Örümcek'ten bile!) Peki, kendisini kamu bağımsızlaştırıcısı ilan eden bu gizemli kaçak kim? Kamu bağımsızlaştırıcısı mı? O da ne demek? Dost mu düşman mı? Tüm bunların kare-küp kanunuyla ne alakası var? E peki bu ne demek yahu? Giderek büyüyen sorunlarla birlikte sorularımızın cevabı da bu macerada!

rumar80

Kısa bir süre de olsa Peter, Carol Danvers ile romantik bir ilişkiye girmeye çalışır.  Sanırım bu macera da o zamandan.
Sonrası tabi ki bekarlığa devam.

Sakızlı Ohannes Paşa

En az beğendiğim sayı bu oldu. Hikaye klişe, en ufak özgünlük kırıntısı yok. Bir amacı da yok. Amaç eğlendirmekse onu da başaramıyor. Carol Denvers'ın sarışınlık muhabbeti fena değildi hakkını yemeyeyim. Çizimleri de sevemedim. Bana göre vasat altı. Seri fasikül olarak yayınladığı için tüm sayılarını alacağım ama bu sayı hoş bir tat bırakmadı. Fasikül formatının tadı çok ayrı yine de.

Avenging 5 ya da 4 kaçıncıysa (Araknafobi bölümü kafamı allak bullak etti :)) artık Carol Danvers'lı olan sayı: 4/10.

maeglin

Bende bu sayıda en çok okuma listesini beğendim  ;D Diğer sayılara nazaran bu sayı daha durgundu ama keşke bu formatta her ay yayinlanabilse dövüş kulübü gibi  :)

hell of angels

Her sayısını hevesle alıyorum, verdiğiniz parayı da sonuna kadar hak ediyor.

Ellerinize sağlık...

xmenac

Kapaklardan ziyade Marmara Çizgi logosu dikkatimi çekti. :)

memospinoz

Avenging Spider-Man 6 ve 7 çıkmış.

xmenac

Şimdiye kadar, maceralarda Spidey'e yardım eden karakteri kapakta görüyorduk fakat 7. sayının kapağı bu konseptin dışında olmuş. Acaba kim var ve villain kim?