Harley Quinn Yeni 52 Cilt 1: Şehrin Ateşlisi - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 22 Haziran, 2015, 16:49:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maeglin

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Kasım, 2015, 15:22:33
Teşekkür ederim.

Bunlarda linkler :

D&R : http://www.dr.com.tr/Kitap/Harley-Quinn-Cilt-1-Sehrin-Ateslisi/Jimmy-Palmiotti/Cizgi-Roman/urunno=0000000672005

İdefix : http://www.idefix.com/kitap/harley-quinn-cilt-1-sehrin-ateslisi-amanda-conner/tanim.asp?sid=H53K6LCOUQ0QO1AXFWD7

Bir şey sormak istiyorum Kitapyurdu'na biz mesaj atmadan eklemiyorlar mı? Bilginiz var mı? Hemen, hemen tüm yayınlarda aynısı oluyor, mesaj atmadan eklenmiyor ki Kingdom Come, Kara Şövalye vb pek çok cildi mesajdan sonra eklediler. Orası için farklı bir prosedür mü var?

Jedmau

Direkt bizden almıyorlar belki ondandır

V

İdefiks yeni eklenenlerin indirim oranını güncellemiş.

Harley'de %38 indirimli...
"İstemem,eksik olsun.."

Jedmau

Dağıtım yapıldı , okuyanların yorumlarını bekliyorum.

hennessy

Yeni bir çekiliş ile karşınızdayız. Harley Quinn ilk cildinden en beğendiğiniz sayfanın resmini çekip bu yazışma altında paylaşan ve neden o sayfayı beğendiğini bir kaç kelime ile anlatanlar arasında yapılacak çekiliş ile Jbc Yayıncılıktan çıkacak ikinci cilt 1 kişiye hediyemiz olacaktır...
Not : çekiliş son günü 30/12/2015

Çekiliş için Ertan Ergil ve ekibine teşekkür etmeyi de unutmayın...

https://www.facebook.com/groups/194359344082606/

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Deli gibi satıyor , bizden kimse okumadı mı :D ?

tommikser

Pişti olduk.Ben de tam yazayım diyorum.Kalp kalbe karşıymış :D

Şimdi hikaye olarak bakarsam kitaba çok iyi öyküler olduğu gibi sıradan da öyküler vardı.Yalnız bir öykü vardı ki gülmekten yarıldım.Harley gerçek işine geri dönüp psikiyatr olduğu ve yaşlı kadının derdini anlattığı hikaye yok mu tam bombaydı.Sonunda çok feci güldüm.

Çizim ise gerçekten çok iyiydi.0 sayıda her sayfayı Dc'nin en iyi çizerlerinin çizmesi ve Harley'in bunlar hakkında ki yorumu da çok bombaydı.Haaa şimdi düşünürken aklıma geldi.Ya o mancınık olay neydi ya.Adamlar nereden bulmuş.New 52 ye amma laf sokmuş o bölümde.Yani oradaki gönderme mükemmeldi.Kasıklarıma ağrı girdi gülmekten.O bölümde hem mükemmel bir hiciv var hem mükemmel bir özeleştiri var.Biz yayınevlerine bir şey dediğimizde vay efendim bana nasıl laf söylerler.Bana laf söyleyen olursa fuara gelirse ona da foruma da kitap indirimi yapmam diyen kendini beğenmiş ve bir şey zanneden yayınevi ve editörlerinin bu yayını okuyup bırak okuyucuyu kendilerini nasıl eleştirdiklerini iyice görmeleri lazım. Maazallah bizim yayıncılar bu kadar önemli bir yayın çıkarsaydı küçük dağlardan sonra büyük dağları da ben yarattım derlerdi.O bölüm bizim kendini çok fazla bişey zanneden yayıncılar için gerçekten ders niteliğinde olmuş.Velhasıl beğendim yav.Dişi deadpool desen değil ondan daha çatlak bazı yerlerde.Bence okuyun hatta okunacaklar sıralamasında en öne koyun.

İkinci olarak yayınevine bakmak lazım.Yapılan işçiliğe pr çalışmasına falan.Valla JBC siz nasıl adamlarsınız.Siz küçük dağları,ovaları nehirleri siz yaratmadınız mı?Sizi anlamıyorum.Sen bu kadar sat hala egon olmasın.Bence biraz ego size de iyi gider.Misal kötü yazı yazan olursa indirim mindirim vermeyin.Örnek alın biraz çevrenizi.

Haa birde grafikte Yiğit'i çalıştırmayın.Hatta kovun gitsin.Bu kadar çıtayı yukarı çekmenin alemi nedir ki?Ufacık kağıtta yazan şeyleri bile güzel güzel çalışmış.Olmaz olmamalı.Bize bu kadar kalite vermeyin.Zehirlenebiliriz.Abartmıyorum şu ana kadar çıkan tüm kitaplarınızın içinde çevirisi ile grafikleri ile efsane bişey olmuş.Daha iyisi şua ana kadar çıkmamıştı.Bundan sonra işiniz de zor.Dediğim gibi bu bence en iyi işiniz oldu.ellerinize sağlık.

Jedmau

Ahahahah :) Egom tavan yaptı bunları okuyunca :)

Şaka bi yana beğendiğine çok sevindim , sağolsun ilke ve yiğit bu yayında çok emek harcadılar. İkisinede ayrıca çok çok teşekkür ederim. Zaten İlke artık Marmara İlke değil , cibici İlke oldu :D

Kime laf attın sormuyorum polemik çıkmasın diye...

Sevgiler
Ertan

tommikser

Polemiğe gerek yok abi Gereksiz Şeyler bunlar :D

Ralph

An itibariyle siparişini verdim...

Hayallerimdeki kadın, platonik aşkım Harley Quinn'i koleksiyonumuza kattığın için teşekkürler Jbc.

rumar80

Alıntı yapılan: Jedmau - 02 Aralık, 2015, 16:21:09
Zaten İlke artık Marmara İlke değil , cibici İlke oldu :D

Sevgiler
Ertan

Bu konuya net bir açıklık istiyorum.  Ilke Marmara'ya veda mı etti? Yoksa iki tarafta da çalışacak mı?
Marmara'dan ayrıldı ise The death of Jean de Wolff ne oldu?
Bu kampanya boşuna miydi?

Ben o zaman orjinal cildi bir daha okuyayım.  :'(

Jedmau

İlke ayrılmadı , Marmaradaki görevine benim isteğim ile devam ediyor , ajanlık yapıyor benim için , yani... lan yoksa... hadi be !!! lan bu bizde marmaraya ajanlık için çalışıyor olmasın !!! Dur arayıp kovayım şunu :D

battlehammer

Alıntı yapılan: Jedmau - 02 Aralık, 2015, 15:41:29
Deli gibi satıyor , bizden kimse okumadı mı :D ?

Daha 10 dakika önce ulaştı bana.

Agamotto

Bende en geç bu hafta sonu sipariş vereceğim. Hazır idefixte %38 indirim varken kaçırmak olmaz ;)