Green Lantern Corps

Başlatan dean, 24 Haziran, 2015, 13:47:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Şimdi yeni bir Green Lantern filmi gelecek o kesin. DC filmlerini duyurduğu zaman 19 Haziran 2020 için Green Lantern'i de duyurdu. Bu filmin 2011 yılındaki Ryan Reynolds'lı faciayla ilgisi yok. Onu da bir aradan çıkaralım. Yeni film Cinematic Universe'ün parçası. Peki elimizde ki bilgiler ne ?

- Dc bu sefer Green Lantern hikayesine en başından yaklaşmayacak gibi görünüyor. Zaten aksi halde Green Lantern, Justice League filmlerinde görünemez.

- Green Lantern demişken hangi Green Lantern ? gelen ilk bilgiler bu filmde Green Lantern'in John Stewart olacağı yönündeydi. Hatta rol için Tyrese Gibson ile görüşüldüğüydü.

- Yeni gelen bilgiler ise filmi bir Green Lantern filminden çok Green Lantern Corps filmine yaklaştırıyor. Bilgilere göre filmde Hal Jordan, John Stewart, Guy Gardner gibi bir çok Dünya tabanlı Green Lantern görebiliriz.

http://www.imdb.com/title/tt4120636/

rumar80

Beklentilerimi yüksek tutmayacağım bu sefer.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Haziran, 2015, 14:05:17
  Beklentilerimi yüksek tutmayacağım bu sefer.

Bende ilk filmde beklentilerimi çok yüksek tutmuştum. Filmi duyurulduğunda çok sevinmiştim. Yapım ekibi ve oyuncu kadrosu da kağıt üzerinde çok iyi duruyordu. Ama film rezaletti. Bu film için beklentilerim düşük. 2020 yılına kadar Hal, John illaki birileri DCCU'de gözükecek. Green Lantern konsepti zamanla çizilecek. Onların evrenle uyumu bu filminde kaderini etkileyecek. Bakalım zamanla bu film beklentileri yükseltmeyi başarabilecek mi ?

Nightrain

Comic Con da Hal Jordan i kimin canlsndiracagi aciklanscak diyorlar. Bir de soylenenlete gore filmde 1 degil 3 tane GL olacakmis.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Haziran, 2015, 00:23:08
Comic Con da Hal Jordan i kimin canlsndiracagi aciklanscak diyorlar. Bir de soylenenlete gore filmde 1 degil 3 tane GL olacakmis.

Hatta Steve Trevor için konuşulan Chris Pine'ın bir sürpriz ile Hal Jordan olarak açıklanacağı ile ilgili bir dedikoduda var. Bakalım bu sene Warner Bros. Comic-Con'da şov yapacak. Comic-Con'da Justice League'i toplayacak.

rumar80

Chris Pine bana Hal Jordan için uyar.

Nightrain

Green Lantern Corps onaylandi. Hayirli olsun :)

dean

xmenac

Çok yerinde bir karar. Kyle Rayner hariç popüler karakterlerin çoğunu görürüz muhtemelen filmde.

@Serhan

19 Haziranda anca doğum günü hediyesi olur :D

dean

Bu seferde Green Lantern Corps'dan dedikodular var. Habere göre filmde ön planda üç fener olacakmış. Bunlar Hal Jordan, John Stewart ve Kyle Rayner. Filmde yaşlı bir Hal Jordan görecekmişiz. Hal Jordan genç olacak Stewart ve Rayner'a mentorluk yapacakmış.

Umuyorum ki bu haber sadece dedikodu olarak kalır. Zira hiç beğenmedim. Benzeri bir durum Batman için oldu. Bir çok şey görmüş geçirmiş, başından bir çok macera geçmiş ve bütün bunlar kişiliğini değiştirmişti. Lakin biz bunların hiçbirini görememiş, tahmin etmek zorunda kalmıştık. Adamın hayatına orta belinden girmiştik. Haber doğruysa şimdi yine aynısını Hal Jordan için yapmak zorunda kalacağız. Green Lantern çizgi romanlarında bir çok güzel hikaye yaşanmış olacak ve biz bunları yine göremeyeceğiz. Anca Batman v Superman: Dawn of Justice'da yaptıkları gibi üzerinden bir cümle ile geçecekler o kadar.

Dc'nin zaten Green Lantern ile ne yapacağına henüz kendisininde karar verdiğini düşünmüyorum. Filmi duyurulanların en sonunda atması Justice League'de Green Lantern'in olmaması buna kanıt bence. Dc gerçekten çok ilginç. Kendi kendilerine işi zora sokuyorlar. Aslında olması gereken daha kolay ve herkesin kabul edeceği şeyler. Ama adamlar o kadar zorlama değişiklikler yapıyor ki anlamak mümkün değil. Mesela The Flash'a Ezra Miller'ı cast etmek inanın bana çizgi romandaki The Flash'ı cast etmekten daha zor. Ya da Charlie Hunnam gibi bir adam dururken Jason Momoa'yı Aquaman yapmak daha zor. Senin Wonder Woman filminde Chris Pine, Steve Trevor'dan 100 kat daha iyi Hal Jordan olacakken senin gidip Hal Jordan'ı yaşlı yapalım fikrin daha zor. Batman'i Superman'i katil yapmak çizgi romandakinden daha zor. Gotham ile Metropolis komşu demek ne demek ya!

Nightrain

GL Marvel'in olsaydı şimdiye en az 3 filmini izlemiştik

dean

Filmin vizyon tarihinde ufak bir oynama var. Vizyon tarihi 19 Haziran 2020'den, 24 Temmuz 2020'ye alındı.

dean

Film Sinestro Corps War hikayesini konu alabilirmis. Red Lantern Corps'da ikinci film için tease edilebilirmis.

Bu dedikodu doğruysa iş üçüncü filmde Blackest Night'a kadar gider. Umarım doğrudur. İlk film Sinestro Corps. İkinci film diğer birlikler. Üçüncü Blackest Night bence kulağa mükemmel geliyor.

Nightrain

Keşke Flash, Aquaman ve bunun senaryosunu Geoff Johns reyiz yazsa.