The Suicide Squad

Başlatan dean, 30 Ağustos, 2016, 02:18:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

Çok kötü bir film geliyor, hazırlıklı olun  ;D

Nightrain

Alıntı yapılan: dayıcomics - 27 Mart, 2021, 17:26:16
Çok kötü bir film geliyor, hazırlıklı olun  ;D
Fragman çok çoşturmuyor. Öncekinin ilk fragmanı çok güzeldi ama ortaya çıkan sonucu gördük. Fazla hype yaptırmaması iyi bence. Beklenti yüksek olunca sonuç kötü olabiliyor. James Gunn'ın kötü bir iş çıkartacağını düşünmüyorum. GotG 2 ayarında olması bile yeterli benim için.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

Alıntı yapılan: Nightrain - 27 Mart, 2021, 18:53:30
Fragman çok çoşturmuyor. Öncekinin ilk fragmanı çok güzeldi ama ortaya çıkan sonucu gördük. Fazla hype yaptırmaması iyi bence. Beklenti yüksek olunca sonuç kötü olabiliyor. James Gunn'ın kötü bir iş çıkartacağını düşünmüyorum. GotG 2 ayarında olması bile yeterli benim için.

ben Gotgleri pek sevmem, öyle çıkarsa çok bayılmam. Keşke animasyonlardaki gibi bir SS izleyebilsek.

eyoruk

Evren dahilinde bir film olmayacağını biliyorum, bu motivasyonu düşürüyor biraz.İlk filmin rezilliği başka etken tabi.Diğer film ise eğlenceli idi beğendim ama onun bile altı üstü devamı falan nereye bağlandığı belli değil.

Margot var işte, o kadar zaten  ;D

dean

Nightrain

İnanılmaz iyi yorumlar yapılıyor film hakkında. RT puanı şuan %98! Puan abartı geldi bana fakat James Gunn'ın kötü bir iş çıkartacağını düşünmüyordum zaten. DCU şeytanın bacağını kırdı galiba. :)

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 29 Temmuz, 2021, 14:13:01
DCU şeytanın bacağını kırdı galiba. :)

Zack Snyder ve David Ayer gibi yetenek yoksunu vizyonsuz insanlarla çalışmayınca bi'şeyler yoluna giriyor işte.

dayıcomics

Alıntı yapılan: dean - 29 Temmuz, 2021, 14:51:13
  Zack Snyder ve David Ayer gibi yetenek yoksunu vizyonsuz insanlarla çalışmayınca bi'şeyler yoluna giriyor işte.

Guun süper vizyonlu ve yetenek abidesiydi zaten, Gotg'da gördük.

Nightrain

Aşşırı beğendim. James Gunn müthiş iş çıkartmış. Peacmaker dizisini sabırsızlıkla bekliyorum.

[spoiler]Rick Flag ölmeseydi iyiydi. :( [/spoiler]

eyoruk

İlk filmi unutalım o belli oldu.Ama Birds Of Prey ?

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 09 Ağustos, 2021, 17:43:56
İlk filmi unutalım o belli oldu.Ama Birds Of Prey ?

Şu an hiçbir DCEU filmi birbirini umursamıyor. Anlatılan bir ortak hikayede yok. Her film stand-alone. James Gunn, The Suicide Squad'ı yazarken Birds of Prey'in farkında bile değildim dedi mesela.

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Ağustos, 2021, 23:43:26
Peacmaker dizisini sabırsızlıkla bekliyorum.

Peacemaker bana sempatik bile gelmedi. Özellikle filmin finalinde yaptığı malum davranış karakterden nefret etmemi sağladı. John Cena'dan dolayı dizi için zaten heyecanlı değildim. O finaldeki davranıştan sonra benim açımdan diziyi izlemek işkence gibi gelecek diye düşünüyorum.

İnancomic

Ben beğenmedim maalesef 

Mrtekin

Filmi cidden çok beğendim. An itibarı ile, senenin ve de DC'nin en sevdiğim filmi bu oldu. James Gunn, bir SS filmi böyle yapılır diye DC'ye resmen ders vermiş.

Peacemaker karakterine çok yükselmesem de, James Gunn'dan fena bir hikaye çıkmaz diye düşünüyorum. DC'nin kullanılmayan/bilinmedik karakterlerinden böyle başarılı bir film kotaran adam, yine güzel birşeyler düşünmüştür.

Gişesinin düşük gelmesi ise, gerçekten kaderin kötü bir tesadüfü. Bu film iyi bir gişeyi hakediyordu bence...

Son not: Final savaşı bana fena halde Ghostbusters'ı hatırlattı:-)
They drew first blood...