The Batman

Başlatan dean, 10 Temmuz, 2015, 02:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bildiğim kadarıyla Alfred'de değişecek.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Yeni Batman filmi için pek çok villain ismi geçiyor. Penguin, Riddler, Catwoman, Firefly, Mad Hatter ve Two-Face'in filmde yer alabileceği iddia edilmiş.
https://twitter.com/geekmahalcom/status/1138774227287519232
https://twitter.com/geekmahalcom/status/1139270258697625602

Nightrain

Jeffrey Wright, James Gordon rolüyle filmin kadrosuna dahil oldu.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Eylül, 2019, 13:17:50
Jeffrey Wright, James Gordon rolüyle filmin kadrosuna dahil oldu.

Çiçek gibi casting. Çok beğendim.

Nightrain

Oyuncu seçimine bakınca, yeni üçlemenin DCEU ile zerre alakası olmayacak sanırım. Ki inşallah olmaz.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Eylül, 2019, 13:38:57
Oyuncu seçimine bakınca, yeni üçlemenin DCEU ile zerre alakası olmayacak sanırım. Ki inşallah olmaz.

Olmayacak. Olmasında zaten :)

noir

Bir yerde Robert Pattinson Justice League (Reboot??) filminde yer alabilir diye okumuştum, zaten bundan sonra Batman'i canlandıracak olan kişi DCEU'nun bir parçası olacaktır, zaten olmaması veya başka birinin olması saçma olur, bağımsız olarak ayrı Batman filmleri çekip DCEU için yeni aktör seçilmesi daha saçma olur (kendi düşüncem DCEU'nun şu an önemli sorunlarından biri de oyuncu devamlılıkları). Şu an olmamış filmlere reboot atarak ancak sinematik evreni devam ettirerek ilerleme gibi bir saçmalık yapıyorlar zaten, Batman ile ilgili nasıl daha fazla saçmalayacaklar merakla bekliyorum

dean

DCEU'dan bağımsız.

Nightrain

Tamam da, Ben Affleck'in canlandırdığı Batman, Dark Knight Returns çizgi romanındaki Batman gibi yaşlı. Pattinson'ın canladıracağı Batman olsa olsa -en fazla- 30 yaşında olur. JL filmi reboot edildi diyelim, BvS filmi ne olacak? Orada ki Batman'de yaşlı sonuçta. Saçmalık zaten burada başlıyor. Eğer Pattinson'ın Batman'i DCEU'nun bir parçası olacaksa, önce yaşlı Batman'in birden nasıl gençleştiği sorusuna cevap vermeleri gerekiyor.

Animvader

Bence zaten DCEU diye bir şey olmasın, ihtiyaç da yok. DC aynı Joker filmi gibi birbirinden bağımsız, farklı oyuncuların rol aldığı filmler çeksin. Ellerinin altında onlarca harika hikaye var, film evreni oluşturma kabızlığına hiç girmeden bu hikayelerden esinlenip çok güzel filmler ortaya çıkartabilirler.

Nightrain

Alıntı yapılan: Animvader - 24 Eylül, 2019, 19:10:06
Bence zaten DCEU diye bir şey olmasın, ihtiyaç da yok. DC aynı Joker filmi gibi birbirinden bağımsız, farklı oyuncuların rol aldığı filmler çeksin. Ellerinin altında onlarca harika hikaye var, film evreni oluşturma kabızlığına hiç girmeden bu hikayelerden esinlenip çok güzel filmler ortaya çıkartabilirler.

Aynen. En çok istediğim şey; farklı oyuncular ile birden fazla Batman filmi çekilmesi.

Agamotto

Alıntı yapılan: Animvader - 24 Eylül, 2019, 19:10:06

Bence de DC'nin ihtiyacı olan bu. Animasyonlarda iyi iş çıkarıyorlar aynı formülü filmlerde de gayet uygulayabilirler.

dean

Yeni Catwoman Zoe Kravitz oldu.

Animvader

Ben bir noktayı anlamadım, şimdi Catwoman seksi bir karakter mi değil mi? Son 3 bu role seçilen aktrislerin de, Halle Berry, Anne Hathaway, Zoe Kravitz, çizgi romanlardaki belirgin vücut hatlı, beyaz tenli kadınla alakası yok.

Ya çizgi romanlarda da zenci, kara kuru bir karakter yapılsın, ya da yanlış cast edilmekten vazgeçilsin. Böyle yapılacaksa adı niye Catwoman oluyor ki Pantherwoman falan olsun.

dayıcomics

Şu Catwoman'ı bir kere tam hakkıyla canlandırdılar o da Batman Returns filminde. Michelle Pfeiffer muhteşem bir catwoman olmuştu. Şu anda görünen WB'de SJW'ye boyun eğmiş durumda.