The Batman

Başlatan dean, 10 Temmuz, 2015, 02:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Filmin kadrosuna, Carmine Falcone rolüyle John Turturro katıldı. Filmin kadrosu gittikçe mükemmelleşiyor. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Peter Sarsgaard filmin kadrosuna katıldı. Rolü henüz açıklanmadı.

Nightrain

Test videosu yayınlandı. Kostüm tam gözükmese de, Arkham Knight benzeri bir kostüm tasarlamışlar.

https://www.youtube.com/watch?v=FN6b6JngKNw

dayıcomics

teaser hoşuma gitmedi umarım iyi film olur.

Harun Ça

Aşağıdaki Twitter adresinden de set fotoğraflarına bakabilirsiniz ;

https://twitter.com/WadeGrav/status/1214123541035200512

rumar80

Kıyafeti sevemedim.
  Kollarda Black Widow tarzı oklar, kostüm tam bir zırh. Tamam mantıklısı bu olabilir ama çizgi romanda hiç bu kadar belirgin değil. Göğüsteki yarasa amblemi bile silah olarak kullanılacak şekilde değişmiş, pelerin yok. Hele baş kesimi.... Bana Daredevil'ı hatırlattı. Gözler de o kadar kapatılmış ki sanırsınız adam kör. Filmde kesin bunlara bilgi sayar ile rötuş yapılacaktır ama bu halini SEVMEDİM.

Nightrain

Filmde daha iyi gözükecek tabii ki. Önceki Batman'lerin kostümleri de böyle emanet duruyordu.

Harun Ça

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Şubat, 2020, 08:13:05
  Kıyafeti sevemedim.
  Kollarda Black Widow tarzı oklar, kostüm tam bir zırh. Tamam mantıklısı bu olabilir ama çizgi romanda hiç bu kadar belirgin değil. Göğüsteki yarasa amblemi bile silah olarak kullanılacak şekilde değişmiş, pelerin yok. Hele baş kesimi.... Bana Daredevil'ı hatırlattı. Gözler de o kadar kapatılmış ki sanırsınız adam kör. Filmde kesin bunlara bilgi sayar ile rötuş yapılacaktır ama bu halini SEVMEDİM.

Yarasa amblemi ailesini öldüren silahtan yapılmış sembolik bir şey diye okumuştum ama çokta emin değilim.

dayıcomics

Film sanırım New52 cilt 4-5 yani Yıl Sıfırı konu alacak. Batman hastası arkadaşım, kıyafetin, arabanın ve motorsikletin yıl sıfıra çok benzediğini söyledi. Bakalım ne çıkacak.

dean

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Çooooooook iyi. Matt Reeves bu işi başarmış gibi gözüküyor. Acayip heyecanlandım. Filmin %25'i böyle heyecanlandırıyorsa, geri kalanını düşünemiyorum. :D

Zeljko

Ben de beğendim.Gotham'ın karanlık atmosferini güzel yansıtmışlar. Riddler ve Penguen'in olduğu kesinleşti ama Batman'in dövdüğü eleman sanki Jokerle alakalı bir şeyler de olacak izlenimi verdi yada böyle düşünmemiz için yemlemişte olabilirler.Kısacası heyecanlandım gibi.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

kedidiro

Ww84'e göre çok daha albenisi olan bir fragman. Artık her batman filminden beklediğimiz o tekinsizlik duygusunu çok iyi veriyor. Nolan batmanlarından sonra robert pattinson isminin de bir cazibesi olmadığından yeni filme dair bir heyecanım yoktu... Ama bu fragman olmuş. Dilerim filmde vaad ettiğini verir seyircisine...

dayıcomics

Umarım Çok güzel bir Batman filmi yaparlar ve artık Nolan Batmanlari lafını bir daha duymayız  ;D