2016 EN İYİ FİNAL COMİCS KAPAĞI

Başlatan s.b, 16 Temmuz, 2017, 21:19:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

UNCANNY X MEN-3                                                             SAGA 3

A.SPİDER MAN KLASİK 4                                              A.SPİDER MAN 20

OUTCAST                                                                    ORİGİNAL SİN

NEW AVENGERS 3                                                      MAGNETO

İNJUSTİCE 3.YIL- 1                                                       FLAS GORDON 30

FLASHPOİNT PATLAMA NOKTASI                                     DAREDEVİL 8 

CONAN 16                                                                      BATMAN HUSH

KIZILMASKE 34

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

ferzan

Maalesef hiçbirine yeteri kadar vurulmadım, o sebeple kendi zevkimce en ideal gözüken Saga #3 oldu...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

tenten

Amazing Spider-Man 20'yi seçtim.
Bu seçimde çok sevdiğim Peter Parker'ın herhangi bir payı yoktur.
Mary Jane'in uzun, tilki kızılı ve muhtemelen yumuşacık saçları aşkına verdim oyumu.

HacıGeraltEmmi

Oy kullanırken duygusal sebepleri bir kenara bırakıyorum. Kompozison, kurgu, çizim kalitesi, renklendirme gibi kriterleri dikkate alarak en doğru gördüğüme oy veriyorum. Bu kapaklar içerisinde bu kriterleri doğru karşıladığına inandığım Saga 3, X-Men 3 ve Amazing Spider-man 20. Oyum Saga 3 ilk elemede olduğu gibi.

Original Sin de aslında güzel kapak ama yerdeki yazılardaki perspektif bozuklukları eleme sebebi. :)

peder clemente

Batman Hush.Batman ile Hush, karşıtlığı ve ortaklığı iyi vurgulanmış.Jim Lee, önemli Batman karakterlerine de yer vererek güzel bir kompozisyon yaratmış.

Nemo

Ag Kafa once upon a time...Bence kendisi en dokunakli en guzel Orumcek Adam kapagi tum zamanlarin.
Özel Alfa Ajanı

hanac

Levent Suberk

hanac

Burada çekişme büyük.

UNCANNY X MEN-3, A.SPİDER MAN 20, CONAN 16  çekişiyorlar.

s.b

Oylama bu gece sona erecek.
En çok oy alan kapak bu.

s.b

2016 EN İYİ COMICS KAPAĞI
UNCANNY X MEN-3