Monster - Marmara Çizgi (Devam ediyor)

Başlatan dean, 18 Mayıs, 2021, 19:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

İlk 2 sayıyı aldım, +800 sayfa ediyor  ;D

Kim bilir ne zaman okurum.

allan quatermain

Monster 3'ün telif sorunlarından ötürü çıkamayacağı söyleniyor, bilgisi olan var mıdır?

darbove

Alıntı yapılan: allan quatermain - 07 Haziran, 2022, 00:06:50
Monster 3'ün telif sorunlarından ötürü çıkamayacağı söyleniyor, bilgisi olan var mıdır?
Periyot konusunda biraz sıkıntıları var marmaranın. İlk cilt 2021 mayıs ve 2.cilt 2021 kasım ayında çıkmış. Şimdi düz mantık yapsak mayısta çıkması lazımdı eli kulağındadır demek isterdim. Gene şeytani ve ilahi,saga,chew, thor tanrı kasabı gibi serilerden iyi durumda periyot konusunda.  Maşallah diyelim. Monster cilt 3ten önce "100 Things I Want to do Before I Become a Zombie" gelir diye düşünüyorum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Mrtekin

Animesi yakında Netflix'e eklenecekmiş. Getireceği satış ivmesi ile, kalan ciltler daha sık çıkabilir.

https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/netflix-anime-nippon-tv/
They drew first blood...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

Gizli imparatorluk faciasını daha hazmedememişken. Monster'ın kapaklarının birleşmediğini fark ettim. Sizde de bu durum mevcut mu?

battlehammer

Bu daha dün aklıma geldi. Kim olduğunu hatırlamadığım biri Monster'ın kapaklarını yan yana koymalı post atmıştı. Dedim bizdeki baskıda kesin sorun çıkar, Orta Doğu burası, kesin kaydırmışlardır basarken, sallamamışlardır vesaire. Doktorundan polisine, öğretmeninden hakimine, bakkalından vekiline, herkesin işini bok gibi yaptığı topraklar buralar, elbette birleşmez :)

allan quatermain

Renkler de tutmuyor, turunculu hanımdan belli en çok.

Forsythe

Göründüğü üzere orijinal ciltler de böyle görünüyor, onlara da yakından bakınca bizdeki gibi gözükecektir, hatta bizdeki daha iyi gözüküyor. Ülkemizdeki başka yayınevlerinin bastığı çizgi roman-manga'da çok fazla hoş olmayan görüntü varken bu kadar agresifliğin gerek olduğunu düşünmüyorum.

gunes21

Vay arkadaş, fumettici ,frankafoncu perişan halde
Mangaci comic ci fraksiyonunun dert edindiği şeylere bak ....

Güzel bir şey hep daha iyi ,hep daha ileri ....)))

Abysmal

Alıntı yapılan: darbove - 19 Kasım, 2022, 12:52:26
Gizli imparatorluk faciasını daha hazmedememişken. Monster'ın kapaklarının birleşmediğini fark ettim. Sizde de bu durum mevcut mu?

Tüm dertler bitti, dert edilen şeye bakın. Trajikomik gerçekten de..

battlehammer

bak işte her iş boktan yapılıyor derken kastım bu. İnsanlar o kadar alışmış ki her işin bok gibi yapılmasına, bok gibi yapılmış iş gördüklerinde "e buna mı taktınız?" diyorlar. Evet, buna takıldım, düzgün yapsın takılmayayım.

Beriki de gelmiş "bak onlar da yapamamış," diyor. Akıl dolu bir yorum elbette de BANA NE? Onu da elin -korelisi mi japonu mu artık her ne haltıysa bu- mangacısı  düşünecek, ne yapayım Luke Skywalker? Olmuş mu bu? Olmamış, bitti. Eskiden fanboyluğun da bir yolu yordamı vardı. Boş agresifliğin yeri değilmiş. Hele hele... hele... Çok değerli düşüncelerin var kardeşim, sen inanılmaz şekilde önemli bir insansın. Çünkü neye gerek var neye gerek yok sokaktan geçen random adam belirliyor bizde; O yüzden, iyi ki uyardın kardeşim. Lütfen o sarsılmaz önderliğinle biraz daha anlat bizlere bu işleri.

darbove

Afrikada çocuklar açlıktan ölürken, şömizin tutmamasını dert ettiğim için özür dilerim. Hiç basmayabilirlerdi bunun için şükür mü edeyim?  Allah aşkına çizgi roman forumunda bunun hakkında serzenişte bulunamayacaksam nerede bulunayım? Bak yurtdışında da aynı diye göz mü yumayım yapılan kötü işe? Burada da duyar kasmayın be yeter. Saçma duyarlardan bıktım usandım. Gerçeklikten uzaklaşmak için bi hobim var."şükret yiğenim çıkar çizgi romanını göster bak hiç basmayabilirlerdi. Bizim zamanımızda gazate kağıdına basılırdı bunlar o kokuyu bilmezsin evlat buna da şükret"  Allah aşkına kötü işe kötü iş diyin. Artık kötü hizmet almak ne kadar normalleşmiş anlam veremiyorum.

Forsythe

Valla ne desem bilemedim. Saygımı ve ağzımı bozmadan, uzatmadan düzgün bir şekilde yazı yazdım. Olay nerelere gitmiş tonla laf edilmiş :o neyse terbiyesizliğe doyuldu daha fazla düşülmez umarım, doğru yaptığımı bilmek de güzel teşekkürler her iş de böyle olur zaten.

Kauss

Kusura bakmayında; bu kitaplar bedava dağıtılmıyor. Parayla alınan bir ürün ve hatasız olmasını istemek gayet normal. Diğer yayınevleri de hata yaptığı zaman gayet eleştirilebilir. Haa çıkarlar arkadaşlar isteyene bedava veriyoruz derler, o zaman eleştirmeyebilirsiz :)