The Recruit (2022)

Başlatan doktor1881, 21 Aralık, 2022, 17:49:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

CIA'de gelecek vaat eden çaylak bir avukatın, ilk görevinde kendini tehlikeli bir siyaset ağının ortasında bulmasını konu ediyor. Çaylak avukat Owen Hendricks (Noah Centineo), işteki ilk haftasında, eski CIA muhbirlerinden biri olan Max Meladze'den (Laura Haddock) bir tehdir mektubu alır. Max, temize çıkarılmadıkça, teşkilatı ifşa edeceğini söylerken, Owen kendini kanıtlamanın peşine düşer

https://youtu.be/dT0kexzmU7A

doktor1881

Bölüm:1 Başarılı zeki avukat Owen kısa sürede CIA'de başarılı işlere imza atar Bilgisi yok ama hırsı ile ilerliyor Bu arada evdeki 2 arkadaşının desteğini de gözardı etmemeli Soft bir dizi olmuş

Bölüm notu:8/10

doktor1881

Bölüm:2 Owen ve Rus ajan Max birbirlerini tamamlayacak gibiler Owen olaylardan zarar görerek çıksa da  tüm işlerinden yüz akıyla çıkıyor Seyredilir eğlenceli

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:3 CIA protokollarına çabucak alışan Owen aynı zamanda teşkilat içinde kendini öldürmeye çalışan insanlar olduğu gibi yeni dostlarda edinir

doktor1881

Bölüm:4 Bölüm isimleri o bölümde geçen önemli olaylara atıf yapılarak büyük harflerle isimlendiriliyor (Bu bölüm B.C.O.A.Y ) Maze'nin hapise düşmesinin hikayesi ve Owen'in onu çıkarma çabası bölümün temelini oluşturuyor

Bölüm notu:8/10

doktor1881

Bölüm:5 Owen'in çabaları sonuçu Max hapisten kurtulur Owen her şey bitti kurtuldum derken her şey asıl şimdi başlıyor CIA merlkezi dipsiz bir kuyu

hennessy

Bende başladım güzel gidiyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Bölüm:6 Nihayet ilk defa kan döküldü Owen ve Max gittikçe daha iyi bir ikili oluyor Bu arada politikanın kirli yüzü iyice gün yüzüne çıkıyor Dizinin performansı iyi gidiyor hiç sıkılmadan hatta gülümseterek izlettiriyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:7 Olaylar gittikçe daha da karışırken kalan tek bölümle finali nasıl toparlayacaklar. Owen'in saflığı ev arkadaşlarının onu koruma çabaları görülmeye değer

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:8 (Sezon FinaLi??) Ben sahşen final bölümünü yeterli görmedim 2. sezon olacak mı diye araştırdım olma ihtimali kuvvetli ama daha çekimler başlamamış bu yüzden her şey olabilir Owen nihayet doğruları görür ama kader onu yine rahat bırakmaz

Bölüm Notu:7/10