Aralık 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 27 Ağustos, 2013, 02:22:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Altın Tex - 143 Listeye tarafımdan eklenmiştir.

Oylamada  daha önce olmadığı için oy veremeyen arkadaşlar tekrar  oylarını düzeltebilirler.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Oylamada İlk Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 47

1- Dylan Dog Renk Cümbüşü-3 .............................................: 31 - ( % 65.9 )  -  HOZ Comics

2- Ken Parker-47 ................................................................: 24 - ( % 51.1 )  -  Rodeo

3- Zagor-129 .................................................................... : 22 - ( % 46.8 ) -   LAL

4- Zagor KM-77 ..................................................................: 20 - ( % 42.6 ) -  LAL

Martin Mystere-129 .........................................................: 20 - ( % 42.6 ) -  LAL

Büyülü Rüzgar-123 .........................................................: 20 - ( % 42.6 ) -  LAL

s.b

Ödüle 53 oy kaldı. Samimi söylüyorum bu ödül insanın aklını başından alır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Sadece Dylan Dog Renk Cümbüşü 3' ü almışım bu ay :) ama alacağım 4 kitap daha var...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

nejat hüseyin özal

İtalyan, Fransa-Belçika ve Türk kökenli çizgiromanları düzenli olarak alıyorum. Ancak çok masraflı olduğu için bazılarını satın almayı bu aydan itibaren kesmek zorunda kaldım.

s.b

Üzmeyin kendinizi Nejat Bey. Bizler de zaman zaman aynı duruma düşüyoruz. Fazla açılmamak lazım.

hanac

Bouncer ve Lone Ranger az satmışlar.

Halbuki ben her ikisini de beğendim.

yunusmeyra

birde bizim gibi bazı çizgi romanları yayınlandığı tarihten 1 sene sonra alıp okuyanlar var  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 28 Ağustos, 2013, 13:18:19
birde bizim gibi bazı çizgi romanları yayınlandığı tarihten 1 sene sonra alıp okuyanlar var  ;)

O yüzden anketlerde hep geriden geliyoruz.  :)

hanac

Oylamada Ara Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 50, en az 100 oy istiyorum  :)

1- Dylan Dog Renk Cümbüşü-3 .............................................: 32 - ( % 64.0 )  -  HOZ Comics

2- Ken Parker-47 ................................................................: 24 - ( % 48.0 )  -  Rodeo

3- Zagor-129 .................................................................... : 22 - ( % 44.0 ) -   LAL

4- Zagor KM-77 ..................................................................: 20 - ( % 40.0 ) -  LAL

Martin Mystere-129 .........................................................: 20 - ( % 40.0 ) -  LAL

Büyülü Rüzgar-123 .........................................................: 20 - ( % 40.0 ) -  LAL

Harun Ça

Askerde olduğumdan mütevellit hiç birini almamışım.

Ahmet Oktay

Geriden gelsem de Red Kit'in her sayısını alıyorum :) mümkün olduğunca uzun serilerden ziyade yeni başlayan yada kısa serileri de almaya çalışıyorum. Malum öğrenci bütçesi fazla birşeye izin vermez :D

Bezgin Bekir

caretta

Ben oyumu kullandım ama Altın Tex 143'ü de almıştım.Bu sayıya nasıl oy vereceğim?

s.b

Atilla abi anketin hemen altında bulunan "oyu kaldır" butonuna tıklayınız. Böylece oyunuz iptal edilmiş olur. Ondan sonra yeniden işaretleyebilirsiniz.