Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Dedigim gibi zevk meselesi. Ben okurken Alias'tan da sıkılmıştım, Secret Invasion'dan da, Avengers'in cogundan da. Hatta Daredevil donemi bile bir sure sonra baymisti. Saniyorum bana hitap eden bir yazar degil. Demek degil ki okumayi kesecegim, tabi ki yazdiklarini takip etmek isterim.

Caped Crusader

Araya girer gibi olacak ama tartışmada Johns'da Bendis yazarken boş durmuş gibi olmuş. Jonhs'un da Flash, JSA, GL,Teen Titans, Aquaman, Justice League gibi yazdığı seriler var. Popülaritesini yitiren bazı serileri tekrar canlandırma yeteneği var. En büyük özelliği diyebiliriz. Şahsi düşüncem Bendis biraz daha iyi yazar Johns'a göre. Birde Johns'un Batman yorumunu pek sevmiyorum :)

Ahmet Oktay

Johns'un yakın zamanda Aquaman'i canlandırması gerçeği var. Öte yandan her ne kadar Avengers serilerinden uzak dursam da yazar olarak Bendis bir tık üstün gibi bence de.

Nightrain

Preacher'i okumaya başladım. Tek kelimeyle şahane. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

bongzilla

büyük bir zevkle "ayvali". evimin önü bile çizilmiş  ;D

ferzan

Comics mi, yoksa fumetti mi okusam ikileminde fumetti galip geldi. Büyülü Rüzgar #26 'dan devam edeceğim. Büyülü 'ye yeniden başladığımdan beri diğer fumettilerime dönemedim. Teks, Zagor, Julia, Martin, Mister No hep nadasa bırakıldı. Büyülü bitmeden onlara dönemeyeceğim sanırım. Birkaç ayı Ned Ellis ve Poe ile geçireceğiz artık... ::)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

haysat

Dün akşam bir soluk da Marmaranın çıkarmış olduğu Punisher  fasikülü okudum.

Anladığım kadarı ile tek sayı ama keşke konuyu bu kadar kısa tutarak tek fasikülde bitirmeselermiş.

Tam hikaye başlamıştı ki son yazarak bittiğini gördüm,( bu kadar mı diyerek hayıflandım.)

Tadı damağım da kaldı.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: haysat - 25 Mayıs, 2016, 08:52:44
Dün akşam bir soluk da Marmaranın çıkarmış olduğu Punisher  fasikülü okudum.

Anladığım kadarı ile tek sayı ama keşke konuyu bu kadar kısa tutarak tek fasikülde bitirmeselermiş.

Tam hikaye başlamıştı ki son yazarak bittiğini gördüm,( bu kadar mı diyerek hayıflandım.)

Tadı damağım da kaldı.

Nasıl yani 5 sayı sürmüyor mu şimdi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 25 Mayıs, 2016, 09:16:12
Nasıl yani 5 sayı sürmüyor mu şimdi?

Nayn, Punisher Marvel .... tek sayıdır.

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Bloodshot #2

Birinci sayı sarmamıştı ama yine de bir umut ikinci sayıya sarıldım. Maalesef uyuşamadık.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nikopol

GTO - Great Teacher Onizuka'ya basladim, ama elimde sadece ilk sekiz ve son iki cildi var  ??? Toplamda 25 cilt. Nedir, ne degildir diye okuyorum.

V

Alıntı yapılan: nikopol - 26 Mayıs, 2016, 18:42:26
GTO - Great Teacher Onizuka'ya basladim, ama elimde sadece ilk sekiz ve son iki cildi var  ??? Toplamda 25 cilt. Nedir, ne degildir diye okuyorum.
Animesini izlemiştim. Serseri ruhlu ama bir o kadar da iyi niyetli genç öğretmen Onizuka'nın komedi,dram ve aksiyon harmanlı serüvenlerini sevmiştim..
"İstemem,eksik olsun.."

nikopol

Alıntı yapılan: V - 26 Mayıs, 2016, 20:55:17
Animesini izlemiştim. Serseri ruhlu ama bir o kadar da iyi niyetli genç öğretmen Onizuka'nın komedi,dram ve aksiyon harmanlı serüvenlerini sevmiştim..

Japonlar, bildigim kadariyla muhafazakar bir toplum. Ancak eserlerinde cinsellik temasina yer vermekten hic cekinmiyorlar. Demek ki kanunlari da buna musait. Onizuka'yi ogretmenlige iten temel neden liseli kizlarla sevisme istegi. Bu konu baska ogretmenler tarafindan da dile getiriliyor. Boyle tabu bir konunun, bu kadar rahat bir sekilde islenmesi ilginc.

Hayal Kahvem

Ramize Erer'in Kız Hikayeleri var masamda ;)