Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

cemilngn

Wolverine - Devlet Düşmanı okuyorum bu ara. Bitiremedim bir türlü. Hikaye de çizimler de çok güzel aslında ama bir türlü başında duramıyorum.

yalcinerol345

Büyülü Gordon'ü 3.cilt bitti.Etkileyiciydi.Bu hafta sonu Gordon'a devam,Araya da Büyülü Kızılmaske'yi katacağım.

bugraltu

-Flash Kalleşçe Ölüm: Zayıf sayılabilecek bir hikaye idi. 3/5
-Flashpoint'e doğru: Kötü geçen bir cildin üstüne iyi geldi, zaman zaman şaşırtan ilginç bir cilt olmuş. Flashpoint'in çizgi filmini izlemiştim, Türkçesi çıkınca alırım artık. 4/5
-Sandman cilt 4: 3. cilt ortalamaydı, bu cilt daha iyi olmuş. Konu Dream'in maceraları olunca daha güzel oluyor. 4/5

Şimdi de Sandman'lere ara verip, Rebirth olayından gaza gelip tekrardan Watchmen okumaya karar verdim.

bugraltu

Wathmen'i bitirdim, Alan Moore'un zekasına, yazma becerisine ve yarattığı dünyaya tekrar hayran oldum. Şimdi sırada filmin ultimate edition'ınını izlemek var.

Çizgi roman olarak ise Sandman macerama 5.ciltten devam edeceğim.

xmenac

Alıntı yapılan: bugraltu - 03 Haziran, 2016, 16:35:11
Şimdi sırada filmin ultimate edition'ınını izlemek var.

Watchmen, bana göre en iyi çizgi roman uyarlaması filmdir. Ultimate Edition filmden alınan keyfi epey artırıyor. İyi seyirler. :)

Mrtekin

Watchmen'i izleyenler araya "Tales of the Black Freighter'ı" sıkıştırmayı unutmayın...
They drew first blood...

yalcinerol345

Büyülü GORDON 5.ciltteyim.Mac Raboy'un ilk çizimlerini sevmemiştim.4.ciltten sonra resmen kendini aşmış.Gerçek bir klasik.

xmenac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Haziran, 2016, 20:21:21
Watchmen'i izleyenler araya "Tales of the Black Freighter'ı" sıkıştırmayı unutmayın...

Ultimate Cut'da o animasyon da dahil diye biliyorum abi.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

İki akşamdır yeni fumettilere devam ediyorum.  :o

İlk okuduğum Tex'in özel albüm 2 (orj.dev albüm 26) Lamont'un Sırtlanları" entrikalı ve keyifli
bir hikayeydi.

Bu akşam okuduğum Zagor'un bizde "taze" 2012 almanak sayısı ise bir solukta bitti.
Zagor'un son almanak sayısı olan bu hikayeden biraz spoiler verelim,  ;)
Kahramanlarımız Zagor ve Çiko bir görev esnasında, eski dostlarımızdan kılık değiştirme uzmanı (!)
Bat Betterton'a rastlar. Batterton bir koruma işi almıştır ve yine Zagorla yolları çakışır.
Kahramanlarımız bir yandan kendilerine düşmanca davranan köylülerle uğraşırken bir yandan da eski bir korsan'ın lanetiyle ve
hayeletlerle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Alıştığımız 290 sayfalık Zagor maxi lerin üzerine 98 sayfalık bu hikaye biraz hafif geldi.

Hmmmm şimdi açığı kapatmak için Marty amcanın 172.sayı "Şarlman'ın uzay gemisi" ne bir göz atalım.  8)
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Çizgi roman okumayı en sevdiğim yerdeyim ve yanımda h.sonu için üç harika çizgi roman var : masallar 6, hawkeye 2 ve Punisher 6.

pizagor

Orfani'nin ilk sayısını okudum. Ucundan köşesinden bilimkurguya bulaşmış her kişi için gayet klişe, gayet bilindik mevzular ama ilgimi çekti açıkçası, bana okutturacak kendini...

alan ford

Hep söylerim klişeler şahanedir. Asıl klişe olmaktan korkanlar mesele. Onlara hiç bulaşmam.  ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Deadpool İntihar Kralları...

Wade Wilson'ın Savaşı'ndan sonra gerçekten lezzetli bulduğum ikinci Deadpool hikayesi oldu. Tabi içerdiği bol miktardaki 'dördüncü duvarı yıkan' paneller de apayrı birer tat...