Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

HOZ dan çıkan Berardi & Milazzo işbirliği olan;

"Filipin'de Bir Adam" ı okuyorum.

hennessy

Baktım Marmara baskıdan çıkamıyor, arkabahçe'nin çıkardığı ilk örümcek adam altı kitabına başladım.

Şu an beşinci kitaptayım; hikayeler güzel, çizimler güzel.

İkinci seriyi ayırttım, onları da alıp okuyacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ErenKoyunoglu

Sevgili Hennessy, hadi başla artık şu Ken Parker'a :)

hennessy

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 18 Eylül, 2011, 19:27:25
Sevgili Hennessy, hadi başla artık şu Ken Parker'a :)

Daha o var ya :)

Arkadaşım tüm Ken Parker arşivini okumam için verecek ama biraz daha zaman tanı Eren, elimdeki örümcekleri süpürmem lazım, acıların çocuğu bana bakıyor :)

Ayrıca Tex ve Mister No lar var, Ken Parker biraz bekleyecek ama Mister No'yu klasik seri ile kafa kafaya gelmeme az kaldı.

Geleyim, ilk işim Ken Parkere başlayacağım.

hennessy

Bu arada Hasan abi bana bir söz vermişti yaz bitmeden okuyacam diye 813 ne oldu sayın adminim :)

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 18 Eylül, 2011, 19:38:02
Bu arada Hasan abi bana bir söz vermişti yaz bitmeden okuyacam diye 813 ne oldu sayın adminim :)

Tam anlayamadım Murat. Neyi kast ediyorsun ?   ???

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 18 Eylül, 2011, 19:41:56
Alıntı yapılan: hennessy - 18 Eylül, 2011, 19:38:02

Tam anlayamadım Murat. Neyi kast ediyorsun ?   ???

Demek hediye ettiğimiz Arsen Lüpen köşeye atıldı sayın adminim :( :)

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 18 Eylül, 2011, 19:42:44
Demek hediye ettiğimiz Arsen Lüpen köşeye atıldı sayın adminim :( :)

Ha ha ha, çok fena yakalandım.  :)

Bir arkadaş aldı benden okuyor, geri isteyeyim bari.  :-[

Tarkan Kurt

Şu anda Efsanevi Mister No maceraları 1' i okuyorum.

tommikser

Tex aylık seri 1'den başladım. Şimdilik bende 80 sayı kadarı var. Artık Tex ve Zagor'a yoğunlaşıp tamamlayacağım.

Yalnız birşey var arka arkaya okunan Tex'ler adamı çok fena sarıyor. Beklemiyorsun ya, onun da tadı bayağı güzel.

darkwood

Ben Zagor Lal Yeni seri Cilt:112 yi okuyorum. Zagor'un efsaneleri; Burattini ve G.Ferri yazmış ve çizmiş.
Maceranın adı Kızılderili Büyüsü. Bonelli'nin 100 sayıda bir geleneğine uygun olarak kitabın tamamı renkli olarak basılmış.   :)
Kızılderililerin geleneksel toplantısına  Zagor yine görkemli bir şekilde giriş yapıyor ve macera başlıyor.   ;)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

arka bahçenin ilk yayınladığı altı cilt örümcek adam bir solukta bitti örümcek açlığımı biraz bitirdim şimdi sırada Mister No Klasik Seri 16 ya başlayacağım bu gidişle rüyamda da çizgi roman okuyacağım erman toroğluda sardı gidiyor :)

rumar80

Essential Peter Parker The Spectacular Spider Man: 5
   Kara kedi ile son dönemleri, Benek ile çarpışması ve en önemlisi Günah Yiyen macerası. Daha önce başka yerlerde de yazdım. En sevdiğim Örümcek adam maceralarından biridir. Çok iyi bir yazar olan Peter David'in kaleminden çıkma.
    Örümcek adama destek veren Jean DeWolf'un öldürülmesi, örümceğin buna tepkisi, Daredevil ile suça ve suçluya yaklaşım konusunda çatışmaları ve gizli kimliklerini açıklamaları. Bilkada okuduğumda çok etkilenmiştim. Okumayan dostlara şiddetle tavsiye ederim. Marvel bu macera ve günah yiyanin sonunu da içeren "Death of Jean DeWolf" adı ile bir de cilt çıkarmıştır.

hanac

Gerekli Şeyler'den çıkan Kick-Ass'i okuyorum.

Çok akıcı, hemen yarısına geldim gibi.

Daha önce filmini seyretmiştim, epey bağlı kalmışlar.

DAMPYR

DE den çıkan Martin Mystere Beyaz gözlü çocukları okuyorum.Tam bir korku filmi tadında ölü çocuklar canlanıyor.saga sola saldırıp.insanların beyinlerinin içini boşaltıyorlar.harika çizim harika öykü arada sıradada olsa insanı soluksuz bırakan öyküler çıkıyor martin amcada........ :o