Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dorukgs

tommikser

Okudum demekle kurtulamazsın House M'nin olduğu yere duygu düşünce ve önerini hararetle bekliyorum ona göre ;) :D

rumar80

Çocuk yazdı bile Güneş, ama sen forumu takip etmiyorsan....
Bilemem  ;)

hennessy

Mister No Lal yeni seri 95-96-97 okudum.Mister No'nun savaş hikayeleri her zaman hoşuma gitmiştir.Bu sefer yıllar sonra gördüğü güzel bir bilim kadınını onu tanıması üzerine kıskanan kız arkadaşına aslında savaş esnasında çok küçükken tanıştığı bu kızla ilgili hikayesini anlatıyor ve savaşın ne kadar acımasız olduğunu birkez daha görüyoruz.Evet sitede merak konusu olan Tex dev albüm 23.Patagonya'ya başlayacağım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nathan Never Lal 36.37.38.fasiküllere başyacağım böylece yeni yayınlanmaya başlayan seriye başlamayı başaracağım :)

caretta

West 7'yi okudum.Gerçek kişilerin yer aldığı Amerikan İç Savaş öyküleri çok hoşuma gitti.Cem Bey bu forumda çok
eleştirildi ama West en güzel yayınlarından birisi.Düzenli olarak iki ayda bir yayınlanması çok iyi olur.

s.b

Sony Ringo, Mandrake klasik 2 ve Wolverine Weapon X. Hepsi de idare eder kabilinden şeylerdi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Bugün Nathan Never'a doydum :) böylece yeni seriyide başlama fırsatını yakaladım.Mister No lala yeni seri 98.Kranlığın içindeki gözlere başlayacağım

hennessy

Daredevil arkabahçe yayıncılık 2.kitap bütünün parçalarına başlayacağım

kalidor

Dylan Rodeo ve Hoz serilerini bitirmek üzereyim. Sırada Ad yayınları ile Dev albümler var. Son 1-2 aydır birkaç istisna dışında sadece Dylan okuyorum ama ilginçtir sıkılmadım. Nathan bir yerden sonra sıkıyordu ama Dylan öyle değil.
Crom! Ölüleri Say...

NIC

Alıntı yapılan: kalidor - 18 Haziran, 2012, 08:58:03
Sırada Ad yayınları ile Dev albümler var.

Ad yayınlarındaki maceralar oldukça iyidir

Alfa ve Omega,Canavarın dönüşü,Anna Never'ın hayaleti...10 hikayede birtek Muhteşem Diabolo zayıf gelmişti bana.

Oğlaktaki Martinli ortak olanları ve 5 maceranın bir arada olduğu efsanevi cilt biride okumadıysan eksik kalır

kalidor

Martinli cildi uzun uğraşlar sonucu buldum. Dylan külliyatında eksik tek sayım Ad yayınları 6. sayı :( Tabi Rodeo Strip içerisinde yayınlanmış bazı renkli ve kısa maceraları da okumadım. Bu arada bazı Rodeo&Hoz albümleri Ad yayınlarında çıkanlara referanslar içeriyordu. Anna Never'in hayaleti gibi. 
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Dylan Dog Hoz Comics 32.Ucube Johnny okuyacağım.

hennessy

Nihayet Özer Sahaf'ın Nathan serisine başlayacağım Maskeli intikamcı.....

dorukgs