Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

En son yuruyen oluler 12 yi,
Sonra new 52 - supergirl u (Mahmud Asrar) bitirdim
Ve simdi de firestorm u okuyorum (Yildiray Cinar)

altay1944

kuzgundan yeni aldığım kitaplara başladım.Çok gecikmeli olarak tanıştığım diabolik serisini beğenerek okudum .Devamı neden gelmedi şaştım veya devamı varsa da neden çok az çıktı anlamadım.Oysa sıkı bir kitap.Okumayanlara önerilir.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: altay1944 - 09 Mart, 2013, 17:48:35
Kuzgundan yeni aldığım kitaplara başladım.Çok gecikmeli olarak tanıştığım diabolik serisini beğenerek okudum .Devamı neden gelmedi şaştım veya devamı varsa da neden çok az çıktı anlamadım.Oysa sıkı bir kitap.Okumayanlara önerilir.
İtalya da sevilen çizgiromanlardan olan Diabolik Türkiye de nedense değeri anlaşılamamış kitaplar arasına katıldı. Nathan ve Dampyr'in bile bir aralar yarım bırakıldığını düşününce aslında buna da çok fazla şaşırmamak gerek.
Darkwood Sakinleri..

s.b

kuzgundan yeni aldığım kitaplara başladım.Çok gecikmeli olarak tanıştığım diabolik serisini beğenerek okudum .Devamı neden gelmedi şaştım veya devamı varsa da neden çok az çıktı anlamadım.Oysa sıkı bir kitap.Okumayanlara önerilir.

Diabolik benimde beğendiğim bir çizgiromandı. Ne yazık ki devamı gelmedi.

Wolverine İhtiyar Logan'ı okuyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kedidiro

dumankara... ülkemizin çizgi roman iklimine böyle kollektif ürünlerin girmesine sevinerek, levent cantek ve arkadaşlarına saygı duyarak, yıllardır görmediğim ankara'yı özleyerek ve lansman gecesinde olamayacağıma üzülerek...

kalidor

Yalnız Kurt ve Yavrusu 3.

İlk 2 macerayı okudum ve bunlara bakarak bu albüm diğer ikisinden de iyi.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Diabolik önce beni sarstı, sonrasındaysa sarmadı...

http://www.pizagorgunlukleri.blogspot.com/2013/01/diabolik-kaybolan-kanl-yllar.html

http://www.pizagorgunlukleri.blogspot.com/2013/01/diabolik.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

1,5 aydır hiç çizgiroman okumuyorum maalesef, hatta çizgiroman bile görmüyorum. Çok özledim kerataları :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Conan the Barbarian 10,11,12. fasiküllerini okudum. Yorumlarımı ilgili bölümde paylaşacağım. Bu arada 13. fasikül ile Dark Horse Conan'da 100. sayıya ulaşıyor. Bir özel sayı gelir herhalde.
Crom! Ölüleri Say...

Spider-Sense

mutarad

Darkwood Sakinleri Çizgi Roman Kültürü Dergisinin 1-12 tam setini okumayı bitirdim. Şimdi Buket Uzuner'in İstanbullular adlı eserinin çizgi roman versiyonunu okuyorum. Ardından Ersin Karabulut'un Sevgili Günlük adlı albümüne geçeceğim.
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

rumar80

Grifter, Frankenstein Agent of SHADE bitti şimdi sırada Culling: rise of The ravagers var. Hepsi new 52'den

DAMPYR

Brendon 8 i bitirdim.şimdi Dampry maxi 2'den sonra üstüne birde Julia iyi gider diyerek Julianın eski sayılarına devam ediyorum... 8) :D ;)

Gambit

Julia - Cizgili dusler 1 ile JLA ikinci cildi okuyorum (new 52)
Julia nin imi hikayesi bitti, Jla de de 1 sayi kaldi, az sonra bitecek, internetten kopunca

hennessy

Hellsing 3.kitabı okuyorum  sanırım action başlayacak yakında
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları