Şunu İsterim, Bunu İsterim Köşesi...

Başlatan s.b, 06 Kasım, 2009, 17:12:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Michel Vailant'ın bi de şöyle ortalama bir film uyarlaması da vardır.

http://m.imdb.com/title/tt0307156/
They drew first blood...

xmenac

Frankofon eserlerin sinemaya uyarlanması konusunda gerçekten güzel çalışmalar var. Red Kit, Daltonlar, Asteriks, Tenten bu konuda ilk aklıma gelenler. Largo Winch ve Michel Vaillant filmleri de IMDb'de iyi puan almış.

pizagor

Hickman dönemi Fantastic Four'larını üçlü fasikül formatında, her ay düzenli olarak okumayı çok isterim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

-brendon-

Master of universe iyi olabilir basilsa keşke

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Temmuz, 2015, 14:41:37
Hickman dönemi Fantastic Four'larını üçlü fasikül formatında, her ay düzenli olarak okumayı çok isterim...

Hickman dönemi F4'ü ben de çok istiyorum. İster fasikül ister cilt farketmez. Yeter ki yayınlansın.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Hickman 570-611 arasını yazmış. 41 fasikül, üçlü olarak 14 sayıda biter. Ne de güzel olur!

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Temmuz, 2015, 17:15:03
Hickman 570-611 arasını yazmış. 41 fasikül, üçlü olarak 14 sayıda biter. Ne de güzel olur!

Sonrasında Matt Fraction devralıyor bayrağı. O dönem de iyiyse, bu sayılara da hayır demem :)

caretta

Uzun bir süre önce forumdan bazı arkadaşlar ısrarla "Red Sonja" yayınlansın diyorlardı.Uzun süredir bu konuda yazı yok.İsteyenler ümidi kestiler
herhalde!İsteyenler arasında olmadığımı belirteyim.Benim tercihlerimi zaten biliyorsunuz.Birden aklıma düştü de hatırlatayım dedim.

@Serhan

Ahmet Oktay

Aquaman New 52
Yalınayak Gen ve En Kahraman Rıdvan'ın devamı.

nicholaihel

pizagor

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 19 Ağustos, 2015, 21:33:02
Aquaman New 52
Yalınayak Gen ve En Kahraman Rıdvan'ın devamı.

Ankara Kitap Fuarı'nda Mürekkep'e En Kahraman Rıdvan'ın akıbetini sormuştum. Devam edecek demişlerdi...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Ağustos, 2015, 22:48:06
Ankara Kitap Fuarı'nda Mürekkep'e En Kahraman Rıdvan'ın akıbetini sormuştum. Devam edecek demişlerdi...

7. Kitap çıkalı 1.5 yıl oldu, umudumu kesmeye başlamıştım. İyi oldu bu haber.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Esse Gesse Hayranı...