Şunu İsterim, Bunu İsterim Köşesi...

Başlatan s.b, 06 Kasım, 2009, 17:12:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Buscema'nın Tarzan'ını kim yayınlayacak? İlyas Bey bir el atsa şu işe. Ne o pişman olur ne de biz. Hatta bu Tarzan sayesinde birkaç köşe birden döner.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 03 Eylül, 2013, 14:33:24
Buscema'nın Tarzan'ını kim yayınlayacak? İlyas Bey bir el atsa şu işe. Ne o pişman olur ne de biz. Hatta bu Tarzan sayesinde birkaç köşe birden döner.

Sami Abi'ye katılıyorum.

Buscema'lı Tarzan çok iyi satar.

gamlıbaykuş

Ben de Tarzan yayınlanmasını isteyenlerdenim. Zaten John Buscema' ya saygımız sonsuz.

Daha önce yazmıştım ama yinelemek istiyorum. Klasik Red Sonya' nın Kull gibi Solomon Kane gibi bir edisyonla yayınlanmasını isterdim. İlker abiye duyurulur :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 03 Eylül, 2013, 16:35:59
Ben de Tarzan yayınlanmasını isteyenlerdenim. Zaten John Buscema' ya saygımız sonsuz.

Daha önce yazmıştım ama yinelemek istiyorum. Klasik Red Sonya' nın Kull gibi Solomon Kane gibi bir edisyonla yayınlanmasını isterdim. İlker abiye duyurulur :)

Red Sonja'yı ben de isterim.

kalidor

Red Sonja'nın Marvel'dan çıkma Conan ile olanlar hariç tek tabanca yaklaşık 30 fasikül macerası var. Bir bilemedin iki dobişko ciltte biter. Merak edenler Red Sonja macera listeme bakabilirler :D
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

nejat hüseyin özal

Kinowa, Tarkan, Malkoçoğlu, Pekos Bill, Tombraks, Faruk Geç, Killing (fotoroman), Nick Rider, Jeriko, Judas, Sony Ringo yayımlansın ve halen yayımlanmakta olan diğer İtalyan ve Türk kökenli çizgiromanlar aksamadan devam etsin isterim...

kalidor

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 15 Eylül, 2013, 13:49:05
Kinowa, Tarkan, Malkoçoğlu, Pekos Bill, Tombraks, Faruk Geç, Killing (fotoroman), Nick Rider, Jeriko, Judas, Sony Ringo yayımlansın ve halen yayımlanmakta olan diğer İtalyan ve Türk kökenli çizgiromanlar aksamadan devam etsin isterim...

Hoz Judas'ı daha 2 sene önce 5 cilt olarak yayınlayıp bitirdi. Tekrar mı yayınlansın istiyorsunuz, hayret doğrusu?
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Eylül, 2013, 18:28:55
Hoz Judas'ı daha 2 sene önce 5 cilt olarak yayınlayıp bitirdi. Tekrar mı yayınlansın istiyorsunuz, hayret doğrusu?

;D ;D ;D

s.b

Nejat Beyin Judas'ın tam takım olarak yayınlandığından haberi olmayabilir.

nejat hüseyin özal

Evet, JUDAS'ın yeni yayınlanmış olan serisini almışım. Dikkat etmemişim... Uyardığınız için teşekkürler...  :)

s.b

En son Big John'lu Tarzan istemiştik. Yok mu başka isteyen?

s.b

kalidor

Buscema'nin Tarzan'ı tip olarak Conan'a benziyor. Kull'u da Conan gibi ćiziyordu zaten ustat. ::)
Crom! Ölüleri Say...

BAHADIR