Gerekli Seyler Yeni Yayinlari duyurdu !!

Başlatan BAHADIR, 15 Haziran, 2010, 20:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

@Kauss

Bu bilgilendirmeler için çok teşekkürler.

Nightrain

Gerekli Şeyler Yayınları Durdurdu olarak okudum başlığı  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Gerekli Seyler'in şu anda sadece mangaya odaklanması ve her geçen gün çeşitliliği arttırması güzel haber.

darkwood

Evet yeni manga haberleri güzel, birde devam eden mangaları hızlandırırlarsa çok güzel olacak.
Darkwood Sakinleri..

Kauss

Bugün aşağıdaki ciltlerin tekrar baskıda olduğunu duyurdular.

İyi Geceler Punpun cilt 1
Kadın ve kedisi
Korku Kesitleri
Uzumaki 1-2-3

dean

Güzel haber. Korku kesitlerini kaçırmıştım.

Orontes81

Kauss

Şimdi duyurdular; toilet bound hanako kun 'un çevirisi bitmiş. 1 ay içerisinde rafa çıkarmayı umuyorlarmış. Açıkçası ben şok oldum. Popüler bir yayın, listemdeydi, iyi ki İngilizcesine başlamamışım  ;D ;D

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Kauss

yidar

Alıntı yapılan: Kauss - 21 Ekim, 2022, 21:16:17
My dress up darling'i duyurdular
Nasıl bir seri bilginiz varsa yorum alabilir miyim?

Kauss

Alıntı yapılan: yidar - 21 Ekim, 2022, 23:51:47
Nasıl bir seri bilginiz varsa yorum alabilir miyim?

Mangasını okumadım ama animesinden bir kaç bölüm izlemiştim. Devam etme fırsatı bulamadım. Çok detaya girmeyeceğim spoiler olur mu bilmiyorum ama konu başlangıcını kısaca özet geçmek gerekirse;

[spoiler]Ana kahramanımız liseye giden Goru, kendisi içine kapanık, arkadaşı olmayan biri. Aile mesleği olarak geleneksel bebek (hina) yapıyorlar. Japon kültüründe Hinamatsuri olarak aratırsanız festivalini bile bulabilirsiniz. Japon kızlarının büyüme ve mutlulukları için dilekler dileniyor, Heian dönemine kadar gittiği söyleniliyor. Neyse ben konuya dönecek olursam; Goru'nun hayatı hira bebekleri, daha çok bu bebeklerin kıyafetlerini dikme konusunda usta. Liseye başladığı zaman sınıfta popüler bir kız sırasına düşüyor ve ana kahramanımız ile konuşmaya çalışıyor. Tabi bizim kahraman utangaç tavırlar sergiliyor. Klasik okulun popüler kızı ile yalnız bir erkek kahramanımız mevcut. Akşam eve gittiği zaman dikiş makinesinde çalışırken makine bozuluyor ve ertesi gün okulda ki dikiş stüdyosu/atölyesine gidiyor. Burası çoğunlukla boş bir atölye olduğu için okul sonrasında rahatlıkla hinasının kıyafetlerini tamamlamayı planlıyor. Tam makinede çalışırken ana kız kahramanımız içeri giriyor ( karakterin ismini unutmuşum ), bizim oğlan utanıyor ediyor fakat kız hira bebeği görünce oldukça takdir ediyor ve kendisi de cosplay kıyafeti yapmak için geldiğini, yaptığı kıyafeti gösteriyor. Kıyafet tamamen hatalı ve yanlış. Nihayetinde Goru'dan cosplay kıyafetlerinin dikmesi konusunda yardım istiyor ve macera başlıyor.[/spoiler]

Kız karakter girişken, çocuk utangaç ve bu süreçte yaşadıklarını konu alıyordu. Bitirmediğim için daha fazlasını pek bilmiyorum :)

yidar

Kauss

Gerekli bugün ki yayında; Spy x family ve Chainsaw Man açıkladı.
Onay gelmesi durumunda, aksilik yaşanmaz ise; Şubat ortası ve sonunda yayınlanacaklarmış.
Spy x family'i iyi ki Gerekli aldı Türkiye'de. Şuan 10 cilt yurtdışında yayınlandı. 2023'te aksilik olmaz ise 4 cilt basmayı planlıyorlarmış. İsmi değişmeyecekmiş.
Gerekli gerçekten popüler 2 mangayı almış. Chainsaw Man'e şans verilmesini öneririm.

darbove

Alıntı yapılan: Kauss - 30 Aralık, 2022, 19:39:27
Gerekli bugün ki yayında; Spy x family ve Chainsaw Man açıkladı.
Onay gelmesi durumunda, aksilik yaşanmaz ise; Şubat ortası ve sonunda yayınlanacaklarmış.
Spy x family'i iyi ki Gerekli aldı Türkiye'de. Şuan 10 cilt yurtdışında yayınlandı. 2023'te aksilik olmaz ise 4 cilt basmayı planlıyorlarmış. İsmi değişmeyecekmiş.
Gerekli gerçekten popüler 2 mangayı almış. Chainsaw Man'e şans verilmesini öneririm.
İkisinin de animesi bu yıla damga vuran seriler. Manga olarak chainsaw mani okudum güncelim. [spoiler]animenin bittiği yerden sonra dehşet şeyler oluyor. [/spoiler] Serilere şans verin derim.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.