Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Agamotto

İlk sayıyı çıkarıp bırakmazlarsa süper haber :)

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

legomert99

Açıkçası benim endişem ilk sayıda bırakmaları değil, düzgün yapmaları. Umarım Superior ve diğer kitaplar gibi olmaz. Superior'daki "Ben üstün olacağım. Superior olacağım" repliğinden sonra umudumu kesmişrtim ben Panini'den. Avrupa'nın en büyük çizgi roman şirketinin böyle hatalar yapmaması lazım. Umarım bu sessizlik bir toparlanma sessizliğidir ve umarım bunun gibi çeviri ve grafik hataları/eksiklikleri gerçekleştirmezler

rumar80

Bunlar hani çizgi roman işinden çekilmişlerdi.  Hani bastıkları çizgi romanların telifleri başka yayinevlerine geçmişti. ?

Animvader

3 tane yayına başlamışken onları bırakıp yepyeni bir serinin ilk sayısını basmaları pek güven vermeyen bir hareket.

O konunun başlığını en son "Haydi git artık Panini" yapacağız galiba...

hanac

Acaba eldeki 3 yayını devrettiler mi ? Öyle duymuştuk.

legomert99

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Mart, 2016, 21:34:02
Bunlar hani çizgi roman işinden çekilmişlerdi.  Hani bastıkları çizgi romanların telifleri başka yayinevlerine geçmişti. ?

Ya aynı soru benim de kafamı kurcalıyor

battlehammer

panini yorumum;

https://www.youtube.com/watch?v=_k8YpQKzl_k

çok sevinenleri kıkır kıkır izliyorum köşeden :)

hanac

Bu iş bir zaytung haberi olmasın.

Birileri bizimle kafa buluyor olabilir mi acaba ?  :)

Agamotto

Alıntı yapılan: hanac - 11 Mart, 2016, 21:59:45
Bu iş bir zaytung haberi olmasın.

Birileri bizimle kafa buluyor olabilir mi acaba ?  :)

Benimde aklımda değişik düşünceler var :)

Nightrain

Panini nin kafası güzel sanırım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Mart, 2016, 22:36:43
Panini nin kafası güzel sanırım?

Panini bu işten çekilirken kafası neden güzel olsun ki? Bence Hasan haklı.  Birileri ortalığa bomba atıp dalga geçiyor bence.
Hiç topa girmeyin.
Gerçekten olursa konuşuruz.

nikopol

Son Altinmadalyon Odulleri'nde Yilin Troll Yayinevi odulunu kazanan yayinevi degil mi bu?

legomert99

Benim de aklıma troll geliyor. Hani 3 seriyi bırakıp neden daha az satabilecek bir seriye girişsin? Üstelik bir paniğe gelip paylaştım ama kaynakda güvenilir değil

Harun Ça

İthaki, Neil Gaiman'ın Mezarlık Kitabı'nın çizgi roman uyarlamasını yayına hazırlanıyormuş.
Kitabı çok sevmiştim keza kitap da Dave McKean'in bol illüstrasyonlarıyla resimlendirilmiş bir formattaydı.
Nobody "Bod" Owens'ın hikayesini birde öyle okuyalım.