En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Amazon'dan Grant Morrison dönemi New X-Men Omnibus'u. Kütük gibi, herhalde 3 - 3,5 kilo çekiyordur...

Bu arada Amazon'un hızına şaşırdım kaldım, kitap 10 günde elime geçti...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Zagor dev albüm 2
   Örümcek adam: Seçim günü
   Astonishing X-men 5-6
   Nathan Never 29 (eksik sayım)
   Tapınak

haysat

Bende Büyülü Dükkandaki imza gününde farklı yerlerden aldığım çizgi romanlar;

Tapınak
Yürüyen Ölüler 13
Old Man Logan - Wolverine
Zagor Dev Albüm 2
Kit Taylor 8
Saguaro 1
Nathan Never Özel Albüm 2
Lone Wolf and Cub 3
West 8
Gorajun ( Yıldıray Çınar ve Hakan Tacal imzalı )
Dumankara ( Çizer ve yazarlardan imzalı )

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Zona X
Kit Taylor 8
Yürüyen Ölüler 13
Astonıshıng X-Men 6
Volkan 3
West 8
Spider Man 8
Zagor Dev Albüm 2
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

connyapku

Green Lantern- secret origin.(Geoff Johns,Ivan Reis)

rumar80

Alıntı yapılan: connyapku - 16 Nisan, 2013, 22:27:09
Green Lantern- secret origin.(Geoff Johns,Ivan Reis)

Öncesi albümleri ve Green Lantern Corps albümlerini okudun mu? Okumadıysan ŞİDDETLE tavsiye ederim. Özetlerini de dilersen Green Lantern başlığında bulabilirsin.
  Yorumlarını bekliyorum.

Spider-Sense

Tales of Suspense 39, baya pahalıydı be.

connyapku

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Nisan, 2013, 22:39:54
Öncesi albümleri ve Green Lantern Corps albümlerini okudun mu? Okumadıysan ŞİDDETLE tavsiye ederim. Özetlerini de dilersen Green Lantern başlığında bulabilirsin.
  Yorumlarını bekliyorum.
Umar abi yeni serilerden uzak duruyordum taaki itkinizle Aquaman The Trench hikayesini okuyana kadar.O ne guzel bir kitapdi tadi damagimda kaldi diyebilirim yalniz biraz daha uzun olmasini dilerdim.Simdi Geoff Johns ve Ivan Reis'i kesfetim uzun zaman sonra iyi seyler cikaran ikili gormek guzel.Baktimki ikili Green Lantern'a da el atmis uzun zamandir baslamayi isteyip ayni zamanda uzak durdugum kahramana baslamama firsat oldu.Kucuken aldigim ilk cizgi romanlardan biriydi o yuzden her zaman aklimin bir kosesinden cikmadi.Secret Origin'i sabah okudum ve cok sevdim.Geoff Johns diolog ve oykulerde ince detayi seviyor oldugunu farketim biraz film havasi vermeyi seviyor.bu sayinin orjinalini okumustum tabii bu kadar detayli ve guzel degildi.
Simdi yazilarin ve rehberligin ile vakit buldukca OA dunyasina  dalis yapicam  ;).

rumar80

Hal Jordan nedense benim de çocukluğumda favori bir kahramanımdı. Hem de hemen hemen hiç macerasını okumazsam da... Yıllar sonra diğer Green Lantern'ların da maceralarını okudum ama hiçbirinde Hal'in tadını alamadım. Sonra bir arkadaşımın önerisi ile Rebirth'ü okudum ve serinin (Green Lantern Corps albümlerini de) tüm kitaplarını bugüne kadar tamamını okudum.  Açıkçası çok ta mutlu oldum. Okursan sen de beğenirsin.
    Uzun bir dönem maceralarının özetleri orada var. Lantern Orange macerasına kadarkiler yazılı. Okursan Geoff Johns'un uzun vade planını da görürsün.
    Yeni dönem (new 52) maceralarını da okuyorum. Bu dönemde ise Corps daha başarılı gidiyor. Belki bir gün paylaşırım.
   Sevgilerimle

tunaorhun

Martin Mystere KM 2, 3,4,5 Mister No KM 3

darkwood

Martin Mystere 133
Zona X
Büyülü rüzgar 127
Yürüyen Ölüler 13
Zagor Dev Albüm 2
Nathan Never özel albüm 2
Darkwood Sakinleri..

connyapku

Bugun gelenler.
Green Lantern-Rebirth (Geoff Johns,Ethan Van Sciver)
Crisis on infinite earths (Marv Wolfman,George Perez) Bu kitap icin DC nin Secret Wars serisi diyebiliriz.12 sayi. Bu kitap'da olenlerden birileride Super kiz ve flash (Barry Allen).

ve
What if 46

s.b

Toplantı günü satın aldıklarım:

Dampyr Maxi 3
Brendon 9
Tapınak
Haçlı Seferi
İmparator Conan 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. (Alfa Yayınları).
Red Sonja 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 (Alfa Yayınları).
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Biraz Green Lantern agirlikli yeni parti. Ivan Reis geliyor diye, hic hesapta olmayan bir suru kitap aldim, Allah dan En ust soldaki 3 cilt elimde mevcuttu ve bunlari sadece imzalattim ama digerleri bile resmen butce gocurtucu oldu.

rumar80

Green Lantern'lardan emin ol zevk alacaksın bro.