En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: darkwood - 22 Mayıs, 2013, 01:02:27
Kaliteli baskısı, 19 TL.lik  çok uygun üst satış fiyatı ile "Akıl çelen" aklımı çeldi ve Game of thrones'i satın aldım ve çok beğendim.
Başka bir yayınevi bu kitabı 35-40 tl.den aşağı çıkarmazdı sanıyorum, yayıncısını tebrik ediyorum ve şiddetle arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Bende bugün inceleme fırsatı buldum ve kesinlikle katılıyorum.Fiyat performans müthiş kesinlikle alıcam akılçelenden daha çok çizgi roman görmek müthiş olur.

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Mayıs, 2013, 20:10:18
  Gon'dan :D. CMX'in baskıları uzun zamandır bulunmuyordu ki Kodansha Comics serinin yeni baskılarını yaptı. İnternet üzerinden rob 389 (Gon ve Robinson Cruose'nin sanal dükkanı ) ya da 13. gezegenden alabilirsin. İkisinde de fiyatlar aynı 20.32 Tl. Etiket fiyatı 10.99 $

Teşekkürler. Tahminimden daha ucuzmuş, sevindim :)

Ahmet Oktay

geçen hafta kitap fuarına 2 aylık staj ücretimi yatırarak ;

4 adet ince Dampyr
6 adet Büyülü Rüzgar
3 adet Asterix
5 adet Tenten
1 adet Hoz Comics Swing
1 adet Zagor Efsanevi Maceralar
1 adet Conan Klasik Maceralar
2 adet Zagor Özel Seri - Çiko sayısı
Billy The Kid Ölmeyen Kin
1 adet Lal Nathan Never
2 adet Çizgi Düşler Nayhan Never Özel Albüm
ve 25-30 civarı YKY Red Kit fasikül aldım.

şimdiye kadar okuduklarımı iyi ki almışım dedim.

tommikser

Dostum forumumuza hoş geldin.Aldığın kitapları güle güle oku.Seçimlerin oldukça güzel pişman olacağını hiç sanmıyorum.Hatta Çiko kitapları efsanedir.bayılacağını düşünüyorum.

Ahmet Oktay

Hoşbulduk. Forumu uzun zamandır takip ediyordum artık üye olmamın zamanı geldi diye düşündüm :)
Çiko'nun başka kitapları vardı zaten elimde. Fırsat buldukça elimdeki eksikleri kapatmaya çalışıyorum

hanac

kalidor

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 25 Mayıs, 2013, 17:19:49
Hoşbulduk. Forumu uzun zamandır takip ediyordum artık üye olmamın zamanı geldi diye düşündüm :)
Çiko'nun başka kitapları vardı zaten elimde. Fırsat buldukça elimdeki eksikleri kapatmaya çalışıyorum
Mclaren Conan icin doğru yere geldin. Ortadogu ve Balkanlarin en büyük Conan plaftormu Altın Madalyon'da Conan'la ilgili aradığın aramadığın her türlü bilgiyi bulabilirsin
Crom! Ölüleri Say...

HayalGücü

Brendon 9
Kull 1-2
Lilith 1
Thorgal Remzi dahil tüm seri
Wasteland 1-2
YalınayakGen 2-3-4
ZonaX
Yürüyen Ölüler 14
Yalnız Kurt 4

hanac

Alıntı yapılan: Phoney - 25 Mayıs, 2013, 19:59:05
Brendon 9
Kull 1-2
Lilith 1
Thorgal Remzi dahil tüm seri
Wasteland 1-2
YalınayakGen 2-3-4
ZonaX
Yürüyen Ölüler 15
Yalnız Kurt 4

Çok güzel bir liste.

Fumetti, Comics, Frankofon ve Manga olmak üzere hepsinden var.

dean

dean

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 25 Mayıs, 2013, 23:49:21

Bu sayıyı arkadaşımdan alıp okumuştum. Güzel bir sayıydı aldığınıza pişman olmayacaksınız.

dean

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 26 Mayıs, 2013, 11:02:22
Bu sayıyı arkadaşımdan alıp okumuştum. Güzel bir sayıydı aldığınıza pişman olmayacaksınız.

The Walking Dead candır.

s.b

Bir süreliğine çizgi roman almayı durdurmak istiyorum. Elimdekileri okumayı bitirebilirsem ne mutlu bana.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yalcinerol345

Alıntı yapılan: s.b - 26 Mayıs, 2013, 14:51:27
Bir süreliğine çizgi roman almayı durdurmak istiyorum. Elimdekileri okumayı bitirebilirsem ne mutlu bana.
Çizgiroman almayı 5-6 ay geriden,okumayı 1-2 sene geriden takip ediyorum.Eldekiler kısa zamanda okunup bitecek gibi değil.Keşke Ortaokul-Lise yıllarımda bu kadar kitabım olsaydı.O kadar hızlı okurdum ki.Şimdi iş,güç, zaman az.
Ben de düzenli yayınlananları(Aylık Zagor,Teks'ler vs)Biraz daha geriden takip etmeye başladım.Biraz daha biriksin öyle alırım diyorum.
Lal klasikler,Marmara,Hoz ,Gerekli ve Demirbaş'tan çıkanları,bu arada başka yayınevlerinden çıkanları 5-6 ayda bir toplu siparişle alıyorum.
Şimdi yeni Yayınevleri,yeni yayınlar,Gerekli'nin yapacağı atakları görüyorum.Yıllardır hayalini kurduğum bir sürü Essentiel yayınlanacak.DC'den bile yayınlar başlayacak.
Hiç boşuna alımlarınızı ertelemeyi planlamayın sayın s.b.Bu yayınlar çıktığında eminim dayayamayacak,belki de çoğunu alacaksınız.